Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde panowie, mam w misjach pobocznych 92% ukończenia, domyslam się że zostały mi misje które trzeba samemu znaleźć, no własnie jak je znaleźć, trzeba każdą misję w UKOŃCZONYCH spisać i patrzeć na interaktywną mapę i sobie poszukać w ten sposób która nie jest odkryta ?

Odnośnik do komentarza

Jesli klikniesz Esc, czy co tam trzeba na konsoli, by wejsc do glownego menu, po prawej beda zalecane aktywnosci. Po wejsciu w te zakladke, bedziesz mial po lewej nazwe misji, ktore sa nieskonczone. Te ukryte to:

Navy Hill Transmission

Garage Stash

MIssing Scavengers

MIssing wire scavengers

MIssing Curators 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, El Loco Chocko napisał:

To akurat dobra zmiana. Nie kazdy lubi DZ. Szczególnie jak zaraz za wejściem czai sie banda gankersów. 515 imo powinna leciec z raidu i aktywności na heroicznym.

Dokładnie, nie chodzi o to, żeby zmuszać ludzi do robienia jakiejś jednej konkretnej aktywności, ale dać możliwość przygotowywania się do Raidu w sposób jaki im bardziej odpowiada.

Odnośnik do komentarza

E tam, te dodatkowe 15 punktów jakimś wielkim game changerem nie było, a przynajmniej byłaby jakaś zachęta do odwiedzania DZ. Ja sam osobiście niezbyt lubię ją odwiedzać, ale na pewno bym spróbował - bez sensu zmiana i uginanie się przed bandą płaczków - jestem na NIE.

Ja w porównaniu do niektórych jestem daleko w polu, GS 304 i dopiero za chwilę wskoczę na WT3 - oczywiście wszelkie plany pokrzyżuje mi Days Gone, od którego się raczej nie oderwę zbyt prędko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Macie pojęcie jaki jest cap na dmg elite na przedmiocie? Po grupowych fejsbukach ktoś napisał, że miał 49% dmg to elite, a niektórzy dodają zdjęcia, że trafił mu się 41%. Szkoda, że takich rzeczy do końca nie wiadomo jaki mają maksymalny stat.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

A jaki tam jest próg wejścia? 375? Jak jej jeszcze nie robiłeś to chyba i tak będziesz leciał na poziomie fabularnym czy tam normalnym więc powinieneś dać radę. Ewentualnie zawsze możesz włączyć matchmaking jak będziesz czuł że nie dajesz rady no chyba że ambicja Ci na to nie pozwala 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:


Po twoich postach z milionem pytań o wszystko, widzę że musiałeś przyjść na świat drogą cesarskiego cięcia, bo nie ma opcji, żebyś sam trafił do wyjścia :kaz:

 

Po twoich postach z informacją że grasz w gays zgone, widzę że w trakcie twojej ewolucji coś poszło nie tak bo nie ma opcji żeby normalna osoba się tym crapem jarała :obama:

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Faka napisał:

Macie pojęcie jaki jest cap na dmg elite na przedmiocie? Po grupowych fejsbukach ktoś napisał, że miał 49% dmg to elite, a niektórzy dodają zdjęcia, że trafił mu się 41%. Szkoda, że takich rzeczy do końca nie wiadomo jaki mają maksymalny stat.

 

Na masce mam 50%. Najzabawniejsze jest to, że to był mój 1 itemek z setu i od razu (prawdopodobnie) dostałem max jaki można uzyskać. Czekam z tym właśnie na pacza, żeby sobie przekalibrować i mieć prawdopodobnie na jednym przedmiocie 65% do elitek.

Edytowane przez Mardok1986
Odnośnik do komentarza

@Czezare

Titdal Basin możesz zaatakować dopiero jak rozyebiesz 3 poprzednie twierdze (DUA, Rosvelt Island i Kapitol).  Do twierdzy Czarnych Kłów czyli Tidal Basin podchodzi się pierwszy raz na T4 wcześniej się nie da. Chyba że masz na myśli jedna z tych 3 twierdz gdzie któraś jest z inwazją Czarnych Kłów.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W ogóle to ta spec-snajpa jest OP pod każdym względem. Po kilku upgrade`ach na zwiększony damage ostatniego bossa z pierwszej twierdzy Tier 1 (tej związanej z najazdami Kłów) ściągnęła jednym strzałem w baniak, a ciut mniejszych kozaków zabija po trafieniu w paznokieć dużego palca u nogi:obama:

 

Pewnie to nie wada gry, bo taka jej specyfika, że nie warto przywiązywać się do danej broni, ale doprawdy niemal z płaczem na końcu nosa pozbyłem się przybocznej krótkiej dwururki. Ratowała mi du.pę w niezliczonej ilości sytuacji, kiedy niemiluchy podeszły zbyt blisko. Góra dwa strzały i po zabawie. Niestety, jej niski współczynnik sprzętu za bardzo ciągnął w dół ogólną średnią wyposażenia. Mam teraz magnum, ale to juz nie jest to:frog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...