Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja teraz biegam z kuszą i jestem pozytywnie zaskoczony. W betach kompletnie tej broni nie czułem i nie lubiłem nią grać, wydawała mi się specjalizacyjną pomyłką ale tutaj i tak musiałem z nią biegać żeby ją wymaxowac i tak mi się spodobała że biegam z nią teraz non stop. Ma dwa fajne skille. Jeden to taki że jak używasz apteczki (pancerza) to inni gracze w pobliżu też dostają pancerz (minus jest taki że leczenie jest wolniejsze) a drugi to jak jest się za osłona to przyspiesza ładowanie skillów o 10%(to naprawdę czasami potrafi uratować doope w ciężkich momentach) do tego te wybuchające bełty też potrafią zrobić niezły rozoieyrdol.

 

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie świetna zmiana. Te beksy na reddicie są irytujące. Płatki śniegu myślą, że wszystko powinno być ogólnodostępne, bo tak i im się należy. W DZ jest duże ryzyko stracenia przedmiotów, to i one powinny być bardziej wartościowe, a 15gs to i tak znikoma różnica. W ogóle to część gearu powinna być dostępna tylko w danym raidzie, tak jak to było np. w WoWie. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, PlastikowySmalec napisał:

Wiecie czego mi brakuje w grze? Latarek, takich dołączonych do broni... niby pierdoła ale mogli by dodać

Temat latarek był poruszony w którymś odcinku State of the Game i mają się pojawić.

Co do lootu z DZta to te 515 to przynajmniej jakiś krok w dobrą stronę bo na chwilę obecną nie widzę różnicy między tym co zbierzemy w LZ a DZ. W Jedyce był po pierwsze zwiększony drop tajnych setów i zbierało się skrzynie które dawały techy za które to podnosiliśmy GS. Na chwilę obecną po prostu DZ nie motywuje żeby tam chodzić. Nawet ukryty loot z kryjówki złodziei czy ukryta handlarka której miejsce wskazuje nam koleś za 30 morfin czy układów scalonych też nie ma jakichś super przedmiotów. Trochę to bez sensu bo wystarczyłoby żeby powiedzmy gear z DZta miał o jedno miejsce więcej na modyfikację i to by zmieniło diametralnie postać rzeczy (albo przynajmniej szansę na taki drop).

@20inchDT też liczę że z raidu będą leciały nagrody naprawdę unikatowe i zayebiste. Zresztą jak sami piszą mają to być wspaniałe nagrody :D

 

b29ede609bdce.jpg

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde, lekką lipę mam, zrobiłem twierdzę kapitol i przełączyło mnie do tier 2, tylko że teraz do następnych twierdz trzeba mieć 325 skilla, ja obecnie posiadam 309 i żadnych ciekawych schematów żeby to podwyższyć przez itemy... co robić ? farmić aktywności poboczne ?

Edytowane przez PlastikowySmalec
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, PlastikowySmalec napisał:

Kurde, lekką lipę mam, zrobiłem twierdzę kapitol i przełączyło mnie do tier 2, tylko że teraz do następnych twierdz trzeba mieć 325 skilla, ja obecnie posiadam 309 i żadnych ciekawych schematów żeby to podwyższyć przez itemy... co robić ? farmić aktywności poboczne ?

 

najszybciej i najprościej jak zrobisz jedna misje z kimś, kto jest wyżej od Ciebie, wtedy rzuci ci większy gear i spokojnie będziesz miał wymagany GS

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, jaro napisał:

 

najszybciej i najprościej jak zrobisz jedna misje z kimś, kto jest wyżej od Ciebie, wtedy rzuci ci większy gear i spokojnie będziesz miał wymagany GS

 

a jak wolę grać solo? nie mam headsetu żeby grać w grupie, chyba że bez gadania. Wiesz 14 lat i przed mutacją do tego rodzice chodzą i gadają.

Odnośnik do komentarza

The Division jest na tyle przyjazne w graniu w grupach, że headset nie jest potrzebny i wymagany, bo każdy sobie poradzi (no może po za heroicznym), ale na trudnym i wymagającym jak najbardziej poradzisz w random grupie. A od kiedy weszły nerfy na trudne i wymagające poziomy, to tym bardziej te misje są teraz  no brainer.

Edytowane przez Faka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...