Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Pełne skupienie jest obecnie na D2. Mamy jednego ziomka w ekipie który bardzo aktywnie w division ciśnie więc czekamy na sygnał od niego że mamy zebrać poślady. Ale jak on mówi że 150 osób rajd na konsoli skończyło po tygodniu to niech sobie Massive go robi. 

Odnośnik do komentarza

Z czego w koncu wynika ta różnica w tym raidzie, że na PC chłopy przechodzą w 30 min, a na konsoli w 13h? Przecież to aż niemożliwe by wynikało z rożnicy płynności, czy szybszym celowaniu? Coś zepsuli na konsolach?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Na PC rekord to już 15 minut. A różnicą JEST właśnie to co wymieniłeś + z(pipi)ane AI + konieczność bardzo precyzyjnego celowania. AI zachowuję się zupełnie nie irracjonalnie. Snajperzy raszują, ściągając cie na strzała w ryj z kolby. Do tego poruszają się z prędkością światła. Jak widziałem na konsoli, to kolesie nie umieli nawet nadążyć z celowaniem. Massive nie ułatwił zbytnio im zadania.

 

I szczerze, to mam nadzieję, że ogarną się szybko, bo nie będzie komu grać wkrótce. I nie mówię nawet o samym raidzie, ale o różnych mechanikach i braku jakiejkolwiek innej opcji builda niż dps.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Poziom rajdu jest ok. Mam też nadzieję, że tylko ten rajd wymaga od nas ogromnego dps-u a inne będę już troszkę inne. Problemem jest s(pipi)e AI, słaby dps fajertimu, ogólne zgranie. Mechanika rajdu jest prosta jak budowa cepa, a wy chcecie coś bardziej skomplikowanego? Wtedy to już się ludki całkiem pogubią, tutaj musimy zrobić tylko build na dps, a tak to by doszło jeszcze sporo buildów, ludzie by tego nie ogarnęli. Już teraz z tą prostą mechaniką męczymy się na konsolach, bo brakuje zgrania, dps-u, komunikacji, później ni z tego, ni z owego następuje totalny chaos i zgon :D Rajd jest fajny, trudność ok ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Na PS4 najniższy wynik to z tego co pamiętam 40 parę minut wiec nie ma tragedii. Dla większości chyba największy problem z tym raidem to zebrać się w 8 osób i żeby każdy miał trochę czasu.

 

jakby komuś gearu brakowało i chciał szybko pofarmić to macie tutaj filmik 

 

Odnośnik do komentarza

Gratki.

 

Ja ze swojej strony polecam nowy set Aces on Eights. Jedyny imo set warty uwagi. 

Tom-Clancy-s-The-Division-2-Screenshot-2
 

W solo jest ok, ale skrzydla rozwija w grupie, bo bonusy jakie dostaje twoja druzyna sa zacne. Do tego, jeden nie neguje drugiego, tylko sie stackuja. W polaczeniu z takim SVD, to swietny zestaw. Minusem imo jest jego slaba optymalizacja. Musialem kazda czesc rekalibrowac, zeby to mialo rece i nogi.

 

Tom-Clancy-s-The-Division-2-Screenshot-2

 

Odnośnik do komentarza

@20inchDT możesz wbić na grupę na FB The Division Polska którą prowadzimy razem z Zeratulem. Jest to chyba największa polskojęzyczna grupa zrzeszająca graczy zarówno TD1 jak i TD2. Napisz że szukasz ekipy na rajd. Niestety akurat u nas na Xboxie gra najmniej osób ale sądzę że powinieneś znaleźć skład. Ewentualnie uderz na Discorda do klanu Young Wolves Team(na FB chyba też mają swoją grupę). Ten klan zrzesza chyba najlepszych polskich graczy grających na Xboxach. Oczywiście klan mają full ale mają też klany "poboczne" i chętnie przyjmują ludzi.

Edytowane przez Ryo-San
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

W Jedynce pamiętam jak była afera jak jakiś team 3 osobowy (polski) przyjął jako czwartego jakiegoś randoma (tez Polak) wszedł do nich na imprezę, gadali , grali kilka godzin razem po czym na podjęciu poszła podobna akcja, wyrzucili go z teamu, zrogalili się, zabili go w sekundę i ograbili a miał tam niezłe rarytasy. Wiem że na DZcie nie ma zasd ale to było czyste koorestwo. Koleś wrzucił filmik z akcji na grupę TD i chłopcy mieli przesrane na DZcie bo każdy wyrył sobie ich nicki na pamięć i byli tak bici na strefie że szok : ) Każdy się odpalał jak ich widział. Karma wróciła :D

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś ma Merciless'a i z niego nie korzysta to polecam stestować. 

info z grupy The Division Polska wrzucone przez Michała Baczyńskiego

 

The-Division-2-Merciless-Exotic-900x506.

 

"Wiem, że sporo osób odrzuca ten karabinek na rzecz mocniejszych krytyków, ale bez bicia przyznaję, że ta giwera ma stałe miejsce na moim podium wszystkich broni w TD2.

Osobiście zawsze preferuję build nakierowany na karabiny szturmowe, ale niezależnie od wszystkich statów Bezlitosny jest zawsze ustawiony jako 2ga broń.

Powód?

"Grubaski"... a dokładnie ci ciężko opancerzeni drągale (czy to z młotem, karabinem czy granatnikiem), którzy przy moim buildzie AR zawsze utrudniali mi życie, a dzięki temu karabinkowi stali się po prostu śmiesznym dżołkiem (i to nawet jeśli nie macie żadnych statów wspierające karabinki krytyczne)

Ale o "sooo" mi chodzi???? Hmmm... Otóż Bezlitosny jest typem givery, której pociski "ignorują" pancerz grubaskow i zadają im bezpośrednie obrażenia na "zdrowotność" 

Co za tym idzie... jeśli jesteś w singlu to załatwienie takiego drągala zabiera od 7 do 12 strzałów... a jeśli jesteś w grupie, to nawet na poziomie wymagającym - każdy grubas "schodzi" po niecałym magazynku (czyli w granicach 20-25 naboi).

Dosłownie wczoraj robiłem Tidal Basin na wymagającym w grupie i w tym "levelu" gdzie po rozawleniu 3 wieżyczek trzeba zhakować komputer - nagle wyskoczyło na nas najpierw 2 grubasów, a po załatwieniu tych - to kolejnych 3.

Wystarczyło 5 magazynków , a najlepszą nagrodą za to było krótke zdanie na chatboxie: "WTF was that!!!!!" 

Naprawdę polecam wszystkim tą broń choćby jako backup bo warto...

Bezlitosny jest do tego stopnia za(pipi)isty, że boss z misji z satelitą ginie zanim zdążą wyjść wspomagający go NPC - i od razu następuje koniec misji 

Ta misja z centrum wirusologicznym? Te dwa drągale z młotami w zamkniętym praktycznie nie zdążają odejść od drzwi.

Bunkier??? Ostatni boss robi 4 kroki i tyle na co go stać. 

Po prostu bajka! :)"

p.s podobno jak się ma jeszcze seta złożonego pod obrażenia od wybuchów to (pipi)nięcie jest jescze większe. Bo to że obrażenia od elit to oczywista oczywistość.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...