Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podchodziłem do tego rajdu na poważnie ale chciałem go z ekipą zaliczyć. Tylko jak to zrobić jak Massive nie ogarnia endgame. Oni dalej nie potrafią zrobić zawartości która nie opiera się na bullet sponge. Dodatkowo rozpieprzenie buildow 2 dni przed premierą rajdu i to w sytuacji gdy buildy są kluczowe dla ukończenia. Z konsolami to się w ogóle skompromitowali.  Kolega wymiatacz zrobił mi builda opartego o blast damage. Pobiegam dzisiaj po DZ żeby go złożyć i może po jakimś nerfie spróbujemy. 

Odnośnik do komentarza

Jako gracz konsolowy powiem wprost to jest żenada i totalna kompromitacja Massive. Nawet nie chce mi się tego komentować bo szkoda koorwa strzepić ryja. Idę grac w Hollow Knighta bo tam balans jest przynajmniej jakiś 1000 razy lepszy niż w tej PCtowej Dywizji. 23 minuty - ja na kiblu czasami dłużej siedzę. Obrzydzili ten raid wszystkim którzy grają na konsolach i tyle w temacie.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Nie jestem tym zaskoczony. Patrzalem jakiegos strima z xboxa. Kolesie mieli dobre buildy i zgrana druzyne. No ale wez wyceluj na padzie w ten kawalek pancerza, przy 30 klatkach gdzie wszystko zdaje sie az skakac. Przynajmniej ja takie mialem wrazenie. Massive zapewne zrobi szybkiego nerfa, bo to z deczka jest skandal. Tyle ze nie wydaje mi sie by to wiele pomoglo. Bo gracze chyba maja troszke dosc takiego traktowania. 

Gdyby ode mnie to zalezalo, to przede wszystkim zmniejszym bym predkosc poruszania mobków. Te (pipi)e przeciez ruszaja sie z predkoscia swiatla. To samo jest zreszta na PC, choc tam jest latwiej to skontrowac. W ogole pierwszy boss to powinna byc rozgrzewka a nie sciana nie do przebicia.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Ryo-San napisał:

23 minuty - ja na kiblu czasami dłużej siedzę. Obrzydzili ten raid wszystkim którzy grają na konsolach i tyle w temacie.


Do pół godziny to idealny czas, bo dłużej, ze względu na różne czynniki, taki Raid może zwyczajnie nie być w zasięgu wielu osób - to gra always online, plus trzeba mieć ekipę itp - dla dorosłych ludzi, często mających partnerki zawracające gitarę, to idealna długość :)

A mi niczego nie obrzydzili, bo zanim się za to wezmę, to już pewnie będzie śmigać jak należy i nie będę miał pojęcia, o co ludziom chodziło :)

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Wredny napisał:


Do pół godziny to idealny czas, bo dłużej, ze względu na różne czynniki, taki Raid może zwyczajnie nie być w zasięgu wielu osób - to gra always online, plus trzeba mieć ekipę itp - dla dorosłych ludzi, często mających partnerki zawracające gitarę, to idealna długość :)

A mi niczego nie obrzydzili, bo zanim się za to wezmę, to już pewnie będzie śmigać jak należy i nie będę miał pojęcia, o co ludziom chodziło :)

W 23 minuty to możesz sobie co najwyżej w Angry Birds pograć na kiblu i nie zasłaniaj się tutaj kobietami i dziećmi noobie casualu :wio:

@_Be_ dokładnie! (oczywiście znając już mechaniki) Mniej więcej w takim czasie robiliśmy genialnego Last Wisha w Destiny 2 (pierwsze podejście to chyba dwa czy trzy dni orania nooon kooorwa stooop)

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
4 minuty temu, Wredny napisał:

Ale też nie przekłamuj rzeczywistości, bo 23 minuty to wyżyłowany speedrun gości, którzy mają to w małym palcu - normalnie pewnie będzie tak jak Bluber napisał - koło godziny.

 

Napisałem o 2h :rotfl: bo tak jak mówi Ryo z znajomością mechanik tyle mniej więcej trwał w Destiny raid (grałem w jeden wiec mówię tylko na podstawie tego) 

 

W Division misje z fortecami trwały około 45min do godziny więc uczciwie raid powinien trwać dwa razy tyle i elo

Odnośnik do komentarza

CEO Ubi mówił że rajd przyciągnie graczy konsolowych. To się trochę grubo przeliczył. Ja ogólnie zastanawiam się skąd się wzięła decyzja 8 osobowego rajdu. Marketing chyba za designerów tą decyzję podejmował. 

 

Na Xbox rajd pękł. https://gamerdvr.com/gamer/tomlambro/screenshot/12152607

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.05.2019 o 22:12, Ryo-San napisał:

My też walczymy już chyba z 2 godziny z Pacyfikatorem. To jest pełnoprawny raid w chooy za(pipi)isty!

 

W dniu 17.05.2019 o 09:38, Ryo-San napisał:

A żeby było smieszniej to zauważcie że raid ma poziom normal po przejściu pewnie będzie hard i heroic LOL. Na reedicie już setki komentarzy żeby zmniejszyli poziom trudności. Co za idioci.

 

 

20 godzin temu, Ryo-San napisał:

Jako gracz konsolowy powiem wprost to jest żenada i totalna kompromitacja Massive. Nawet nie chce mi się tego komentować bo szkoda koorwa strzepić ryja. Idę grac w Hollow Knighta bo tam balans jest przynajmniej jakiś 1000 razy lepszy niż w tej PCtowej Dywizji. 23 minuty - ja na kiblu czasami dłużej siedzę. Obrzydzili ten raid wszystkim którzy grają na konsolach i tyle w temacie.


Gra potrafi zmienić człowieka :>

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.05.2019 o 19:03, Ryo-San napisał:

Flustracja się że mnie wczoraj wylała. Łącznie coś ok 12-15 godzin poświęciliśmy na (bezowocną) walkę z pierwszym bossem a tutaj blaszaki sobie robią 20 minutowe speedruny :angry:  Odechciewa się grać!

 

W sumie jak tak gracie cały czas jak wczoraj widziałem, to się wcale nie dziwię :D Jeden jedzie po bułki do sąsiedniego województwa, drugi sra pół godziny, trzeci poleciał do Egiptu ale zaraz wróci :D Ten rajd wymaga ogarnięcia, prze wszystkim umysłowego, reszta jakoś poleci ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bo tutaj jest potrzebny EL Comendate. A tak na poważnie to nie możemy tego raidu zaczynać po 22 bo będzie tak jak piszesz. Mam nadzieję że chłopaki na Discordzie się dogadają :empathy: Póki co to niepotrzebna agresja i wytykanie błędów. Ogólnie to sam jestem w szoku że ten raid wyzwolił takie emocje xD Koorwa to tylko gra!

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KOMARZYSKO napisał:

Tak to jest jak się gra z gimbazą emoji41.png

Właśnie chodzi stary o to że gramy stałym zgranym team'em a mimo to po nieudanej akcji kazdy każdemu skacze do oczu, normalnie jestem mega zdziwiony że to tak wygląda bo w Destiny takich akcji nie było. Za duże ciśnienie chyba :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...