Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie po prostu płaczą, bo chcą być koksami nad koksami, tak było zawsze i teraz też tak jest ;) Tak samo jak zwiększenie ttk w pvp, które mnie mało interesuje, ale to ma być the division 2 a nie the call of division... Bardzo wiele rzeczy jest w tej grze przesadzone i nerf jest potrzebny, ja wiedziałem o tym od samego początku i idę w zaparte we własny build, trochę obrażeń do elit, trochę od broni, regeneracja pancerza gdy jest się za osłoną itp. Żadne niezbalansowane potwory typu max obrażenia i yolo, ludzie często wybierają drogę na skróty i to czym łatwiej się gra i dlatego mają skłonności marudzenia na cały świat i hejtowania, bo ktoś znerfił im np. jedną jedyną broń, którą grali od początku gry, żal :D

 

Ale poziomów trudności niech nie ruszają... Już teraz trudny robi się od ręki, nad wymagającym trzeba trochę się namęczyć, ale jak ogarnięta drużyna to leci dość sprawnie... Na uj oni to mają ruszać, to ja nie wiem...

Edytowane przez Mardok1986
Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak jak mówi Ryo-San, do tego żeby podbić broń z 490 na 500 musisz mieć komponent egzotyczny, a jego zdobędziesz rozwalając którąś egzotyczną broń. Ja rozwaliłem egzotyczny pistolet bo i tak z niego strzelać nie będę i najłatwiej go wyfarmić.

Edytowane przez jaro
Odnośnik do komentarza

Po tym patchu? Berserker > all, możesz latać z połową mniej armora albo lepiej 1/4 i kosisz jak szmatę, bo słabo Cię już biją mobki. Hard to zwykły spacerek teraz XD. A i zapomniałem jeszcze, ta gra straciła sens grania w grupie po otwartym świecie. Grupowo tylko challenge XD. GUDJOB massive.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.04.2019 o 09:12, Mardok1986 napisał:

Tak samo jak zwiększenie ttk w pvp, które mnie mało interesuje, ale to ma być the division 2 a nie the call of division...


To zwiększyli, czy zmniejszyli? Bo z tego co wiem, to ttk w The Division jest tak przegięte, że trzeba w typa strzelać cały dzień, by umar, co mnie mega odrzuca od PvP w tym tytule i chętnie widziałbym ZMNIEJSZENIE ttk, żeby to przypominało takiego PUBGa np.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Wredny napisał:


To zwiększyli, czy zmniejszyli? Bo z tego co wiem, to ttk w The Division jest tak przegięte, że trzeba w typa strzelać cały dzień, by umar, co mnie mega odrzuca od PvP w tym tytule i chętnie widziałbym ZMNIEJSZENIE ttk, żeby to przypominało takiego PUBGa np.

Przede wszystkim PvP jest dużo wolniejsze niż w Jedynce, dużo bardziej oparte o cover system, bardziej taktyczne.  Tutaj nie ma takich akcji że dwóch agentów stoi metr od siebie i napieyrdala do siebie przez 30 sekund. Tutaj taka walka skończyłaby się po kilku sekundach. W Jedynce jak się miało dobry build i było kotem to można było spokojnie położyć cały 4 osoby team. Tutaj póki co jest to niemożliwe i to jest jedyny minus PvP w TD2 na chwilę obecną. Chociażbyś miał złożony build z samych diamentów i miał najlepsze talenty pod słońcem wystarczy 4 noobów którzy Cię zraszują i dead w sekundę. Jak jest wyrównana liczba graczy to mecze dają mega frajdę ale jak jakaś drużyna ma przewagę liczebną i jeszcze się ze sobą komunikują to jest pozamiatane.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Ryo-San napisał:

Przede wszystkim PvP jest dużo wolniejsze niż w Jedynce, dużo bardziej oparte o cover system, bardziej taktyczne.  Tutaj nie ma takich akcji że dwóch agentów stoi metr od siebie i napieyrdala do siebie przez 30 sekund. Tutaj taka walka skończyłaby się po kilku sekundach. W Jedynce jak się miało dobry build i było kotem to można było spokojnie położyć cały 4 osoby team. Tutaj póki co jest to niemożliwe i to jest jedyny minus PvP w TD2 na chwilę obecną. Chociażbyś miał złożony build z samych diamentów i miał najlepsze talenty pod słońcem wystarczy 4 noobów którzy Cię zraszują i dead w sekundę. Jak jest wyrównana liczba graczy to mecze dają mega frajdę ale jak jakaś drużyna ma przewagę liczebną i jeszcze się ze sobą komunikują to jest pozamiatane.

Eee nie do końca, bulid składający się z pełnych setów większego znaczenia nie ma ale za to odpowiednio wyselekcjonowane talenty z umiejętnościami to jak najbardziej, zresztą przesyłam poniżej dowód i polecam przyjrzeć się paskowi energii ; )

 

 

Odnośnik do komentarza

Zayebisty meczyk @Oldboy! Ale tak jak pisze @jaro to było na SMG buildzie który dostał w ostatnim patchu ostro wpieyrdol. Podbnie jak one shot sniper buildy. A ja głównie PvP to DZty, w konflikt prawie nie grałem i na DZtach w porównaniu do Jedynki jest naprawdę inna gra. W Jedynce cover system (przynajmniej od czasu kiedy ja zacząłem grać czyli końcówka 1.7 i początek 1.8 patch) w zasadzie nie istniał tutaj za to jest bardzo istotny.

Odnośnik do komentarza

Z ciekawości zacząłem liczyć, bo zaczęło być to zabawne: Trzydziesta szósta rzecz z kolei jaka mi dropła była tą, której mogłem w końcu użyć. Bo wcześniejsze to jakiś paździerz, który nie podnosił statusów nawet o jeden punkcik. Nawet bronie miały gorszy dmg. Tą rzeczą był SIG, który miał o 2,5k lepszy dmg, od analogicznej broni której używałem. 

Idź pan w luj z takim lootem :D

Odnośnik do komentarza

Czy ta gra ma w ogóle jakiś koniec tj end scena i lista płac? Nie grałem w jedynkę, więc nie wiem. Zrobiłem 30 lvl, wybrałem specjalizację snajpera i pojawiło mi się tons of new missions. Ta gra się kończy w tradycyjnym rozumieniu, czy jako szpil-usługa nigdy?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czezare napisał:

Ta gra się kończy w tradycyjnym rozumieniu, czy jako szpil-usługa nigdy?

 Nie ma końca. Kumpel w Jedynce dzisiaj przebił 6000 godzin xD i yebany gra dalej.

A Nemesis to faktycznie podobno przekot jest. Na dobrym buildzie pod snajpera podobno DMG dochodzi do 4mln O.O Czekamy na nerfa xD 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.04.2019 o 22:50, Ryo-San napisał:

Nie mam pojęcia co oni chcą nerfić na hardzie LOL. Masz gdzieś ten patch note?

 

Ale to już dawno temu hard był nefiony xd pamiętam jak w 4 robiliśmy i była inba ładna jeszcze na WT4 skalowanie poje,bane było pod 4 graczy, w dwóch EZ był. No i w końcu znerfili i było już przesadnie łatwo także nie wiem co oni teraz wymyślili, ja tam olewam grę na ten moment, może wrócę przy okazji raidu

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Czezare napisał:

Czy ta gra ma w ogóle jakiś koniec tj end scena i lista płac? Nie grałem w jedynkę, więc nie wiem. Zrobiłem 30 lvl, wybrałem specjalizację snajpera i pojawiło mi się tons of new missions. Ta gra się kończy w tradycyjnym rozumieniu, czy jako szpil-usługa nigdy?

 

No defacto można uznać za zakończenie rozwalenie siedziby Black Tuskow

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Ryo-San napisał:

 Nie ma końca. Kumpel w Jedynce dzisiaj przebił 6000 godzin xD i yebany gra dalej.

A Nemesis to faktycznie podobno przekot jest. Na dobrym buildzie pod snajpera podobno DMG dochodzi do 4mln O.O Czekamy na nerfa xD 

 

Bez kitu, byłem w tym konflikcie, koleś mnie po jednym strzale rozłożył i skończyłem grać w ten tryb już, dopóki tej snajperki nie znerfią, to nie ma sensu XD. Toć ten nemesis bazowy dmg ma ponad 300k XD. To teraz Tac-50 ma 240k, gdzie tu logika? Żeby taka broń była lepsza od specjalistycznych? No bo wychodzę z założenia, że takie bronie są zawsze OP dla danej klasy, a tu byle jaki egzotyk kosi XD

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, friedrich napisał:

Kilka razy w misjach codziennych z bossów wylecial mi pistolet egzotyk. Ale po podniesieniu go nigdy go nie mam. Jako schemat do zrobienia też nie. Gdzie więc on ląduje? 

Wylecial Ci jeden z 3 albo 4 elementów które musisz mieć aby go zrobić (plus schemat który dropi z bossa Space Adaministration HQ. Jak zrobisz tą misję na wymagającym to jest 100% szansa na drop. Oczywiście musisz mieć wszystkie elementy najpierw) A i jak Ci wypadnie pistolet D50 to go trzymaj bo jest potrzebny do tego schematu. Mi wypadł dopiero po 300 godzinach gry xD a innym potrafi wypaść 2 razy w jednej misji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...