Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Figuś napisał:

A jak z tym 60FPS? Są wyczuwalne dropy?

Przy większej zadymie zdarzają się dropy. Na pewno nie jest to rock solid 60 fps jak Destiny 2. Na dłuższą metę nie przeszkadza to jakoś w rozgrywce, nie są to spadki do 30 fps, ale tak na oko powiedział bym, że 40-50, i tak za nic bym nie wrócił do poprzednich 30 fps.

 

Wsadzanie headshotów Nemesisem nigdy nie było tak miodne i precyzynje. Dodatkowo wszedł chyba jakiś boost do snajper - przed patchem nigdy nie wsadzałem headów za 95 mln, a obecnie dmg w przedziale 80-95 jest co chwilę :obama:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Wróciłem do TD2 niczym syn marnotrawny. Złapałem flow. Gra się zayebiście. Jest wczuta jak za starych dobrych Dywizyjnych lat. Będzie orane na pełnej. Rajdziki i legendarki tylko czekają na dobre podejście! Jakby ktoś chciał pobiegać, porobić fikoły, obroty i inne trikasy to wiecie gdzie mnie szukać 

:ogor:

We are The Division!

History will REMEMBER US :ohboy:

b1400b95f4db0.jpg

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, PiotrekP napisał:

Na PS5 wyskoczyła mi aktualizacja 1.31 wymagająca 81GB wolnego miejsca na dysku. Według netów patch zajmuje kilkaset MB więc WTF?

To się ciągnie od czasów PS3, łatka nie nadpisuje w locie plików, dopiero po pobraniu się dzieje magia(kopiowanie) przy której potrzebne jest tyle wolnego miejsca ile zajmuje gra :) wiem pojebane

Łatka zajmuje dokładnie 222mb :lapka:  właśnie mi się ściąga

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PiotrekP napisał:

@Figuś o tym to wiem, ale skoro to nie jest w każdej grze, to chyba od czego innego zależy. Do Valhalli mi się normalnie pobrało, choć miałem wolne z 30GB.

Nie mnie się pytaj bo nie znam odp na to pytanie, u mnie już 5 minut trwa to kopiowanie i dopiero 40% XD

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Ryo-San napisał:

Na PS cebulka z DLC nie działa natomiast na Xboxach działa :whyyy:

Dziwne bo to raczej musi być coś po stronie Sony ale w takim razie czemu w innych grać można spokojnie cebulić inne DLCki. Nie czaje tego 

To ubisoft, pewnie podwójna weryfikacja związane z kontem ubi jest na bank, ja się zastanawiam czy warty ten dodatek, gdzieś czytałem, że na 10 godzin i wracamy do miejscówki z jedynki, ktoś przeszedł? Warto?

Odnośnik do komentarza

@bobi_88 pytanie co chcesz wycisnąć z tego z tego dodatku. Jeżeli chcesz tylko przejść wątek fabularny to tak naprawdę nawet 10 godzin na to nie potrzebujesz także to już Twoja decyzja. Natomiast jeżeli chcesz wycisnąć z niego to do czego loot shootery zostały stworzone to tutaj odpowiedź może być tylko jedna - oczywiście że warto. 

 

A wracając jeszcze do samej marki TD2 to Massive będzie prawdopodobnie odchodzić od Dywizji na rzecz tego nowego IP w świecie SW natomiast TD2 będzie powoli przejmować RedStorm Entertainment. RedStorm był jednym z developerów TD1 i min to oni wymyślili i zaprojektowali DarkZone. Nowy content do TD2 ma być już w dużej mierze robiony właśnie przez nich. 

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ryo-San napisał:

@bobi_88 pytanie co chcesz wycisnąć z tego z tego dodatku. Jeżeli chcesz tylko przejść wątek fabularny to tak naprawdę nawet 10 godzin na to nie potrzebujesz także to już Twoja decyzja. Natomiast jeżeli chcesz wycisnąć z niego to do czego loot shootery zostały stworzone to tutaj odpowiedź może być tylko jedna - oczywiście że warto. 

 

A wracając jeszcze do samej marki TD2 to Massive będzie prawdopodobnie odchodzić od Dywizji na rzecz tego nowego IP w świecie SW natomiast TD2 będzie powoli przejmować RedStorm Entertainment. RedStorm był jednym z developerów TD1 i min to oni wymyślili i zaprojektowali DarkZone. Nowy content do TD2 ma być już w dużej mierze robiony właśnie przez nich. 

 

Dzięki za odpowiedź, content jest olbrzymi w takim razie trzeba będzie wziąć. Cena dodatku jak i podstawki jest śmieszna obecnie. Swoją drogą chyba wszystkie te lootshotery spadają szybko z ceny, pewnie dlatego że dobrze się sprzedają ;) strzela się za(pipi)iscie tylko obawiam się o powtarzalność misji ehh osobiście satysfakcji gierka daje dużo:))

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, bobi_88 napisał:

Swoją drogą chyba wszystkie te lootshotery spadają szybko z ceny, pewnie dlatego że dobrze się sprzedają ;)

TD1 i TD2 sprzedały się w ciągu pierwszego roku obecności na rynku w ilości 30mln sztuk i zarobiły dla Ubi łącznie 1.8 miliarda dolarów, natomiast każdy kolejny rok to zysk w wysokości 10% tej kwoty więc tutaj jak widać hajs leje się gęsto.

No a powtarzalność misji to stety bądź niestety znak rozpoznawczy loot shooterow. Całe szczęście misji jest tak dużo że tutaj raczej nie ma co narzekać. Do tego przede wszystkim żeby czerpać z tej gry 100% funu to polecam znaleźć klan i lecieć w pełnym składzie misje heroiczne i legendarne. To jest właśnie pure Dywizja. Do tego oczywiście dymy na DarkZone plus rajdy. Od choooya grania.

 

A co do TD2 to zrobiłem sobie dzisiaj postać w trybie Hardcore i muszę Wam powiedzieć że to jest coś genialnego. Jakby ktoś nie wiedział to w trybie Hardcore mamy tylko jedno życie. Jeżeli padniemy to jest perm death. Tracimy całą postać, postępy i wszystkie rzeczy jakie mieliśmy przy sobie (bronie, armor, itp). Oczywiście ul wskrzeszający nas postawi ale jak już padniemy na pysk definitywnie to nikt i nic nas nie podniesie. 

To jest zupełnie inny wymiar samej walki i eksploracji tego świata. Nawet zwykły wypad na punkt kontrolny powoduje szybsze bicie serca, a jak nam zjadą pancerz to adrenalinka leci na maxa i śliski w gaciach gwarantowany :cool2:

Póki co 20lvl na hardcorze i lecę dalej. 

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Magiczny backup sejwa działa tu na permadeath czy można zapomnieć? 

 

D2 wywołuje we mnie mieszane uczucia. Klimat spoko, strzelanie też, te dropy, customizacja. Ale powtarzalność i robienie w kółko tego samego tyle że na wyższych poziomach trudności oraz zbugowane nie wpadające trofea (jest to dla mnie jakiś rodzaj meta nagrody za wysiłek w grze więc zwracałem na nie uwagę) sprawiły że odstawiłem granie pomimo fajnej ekipy z jankesami z Texasu. Bardzo przyjemnie wspominam dodatek Warlords of NY. To taka sentymentalna podróż do znakomitego pierwszego Division. Jeśli ktoś się zastanawia to gorąco polecam, poza tym Warlords jest wymagany aby wbić te 10leveli więcej i móc potem spokojnie farmić ranki. 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, SebaSan1981 napisał:

Magiczny backup sejwa działa tu na permadeath czy można zapomnieć? 

Nic to nie da bo progres gry zapisywany jest na bieżąco na serwerach Ubi więc kto umarł ten nie żyje :shotgun:

Jedyne co można zrobić jak znajdziemy się w jakiejś bezsensownej (zero apteczek, ul na cooldownie i raszujące elity itp) sytuacji to chyba tylko szybko wyłączyć wtyczkę z kontaktu xD No ale to teoria, Dywizja jest koorewsko szybka, tu się dzieje tyle rzeczy na raz że możemy wyłapać glebe w ciągu ułamku sekund także to jest tryb dla prawdziwych chorych poyebów ale naprawdę warto. Immersja lvl milion. 

p.s pewnie jak zginę to stwierdzę że to mega zyebany tryb i nie warto go ruszać xD 

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...