Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam, że pograłem w to kilkanaście godzin (?) tylko w coopie z jednym ziomkiem. Biegamy od punktu A do B, nie wiemy za bardzo jaka jest fabuła.

 

Strzela się ok, ale męczy ograniczenie do tylko dwóch umiejętności.

Miejscówki robią wrażenie. Miasto ma charakter, ulice są zasyfione, budynki wewnątrz realistyczne i różnorodne. Zdecydowanie najmocniejszy punkt gry.

Muzyka nawet nie wiem czy jest jakaś. Dźwięk jest ok.

 

Niestety sam gameplay loop jest nudny. Gdyby nie ziomek, z którym po prostu gadamy bzdury i się śmiejemy, to pewnie nie byłbym w stanie w to grać. Absolutnie generyczne postacie typu prezydent komandos.

 

Denerwuje mnie też, że idziemy robić jakąś misję, stronghold, czy coś innego, i nie wiadomo jakie nagrody są za to. Rozbiliśmy jeden ze strongholdów na 28 poziomie chyba i nie mam pojęcia co za to dostaliśmy. Może jakiegoś loot boxa. Zero satysfakcji z nagród po questach, co powoduje że nie chce się ich robić. Szczególnie, że i tak wszystkie sprowadzają się do tego samego schematu.

 

No i bronie. Jest kilka typów broni, ale wszystkie dla mnie są takie same. Nie czuć żadnej różnicy w karabinie z poziomu 1, a poziomu 30. Strzela się tak samo, brzmi tak samo. No ten z 30 ma jakieś skille pasywne, ale w ogóle się to nie przekłada na taki casualowy gameplay jaki my uskuteczniamy. Natrafiłem też w głównym HQ na jakąś stację roboczą, gdzie mogę rozwalać przedmioty, żeby odblokowywać jakieś inne cechy i ładować w nowe przedmioty. Nie do końca rozumiem jak to działa, ale wygląda na to że cały endgame loop polega tylko na craftowaniu nowego ekwipunku, żeby... no właśnie co? Numerki były wyższe? Bo tak jak pisałem zmian w gameplayu nie ma żadnych.

 

Za to na plus jest granie w coopie - nie było problemu żebym ja na poziomie 1, grał z ziomkiem który miał poziom 30. Gra się skaluje, więc oboje zadajecie dmg. Druga strona tego medalu jest taka, że skoro gra się skaluje to też nie czuć żadnej progresji siły bohatera np. mogłoby się wydawać że na 30 poziomie będę zamiatał jakiś januszy na ulicach jak szmaty, ale nic z tego. Nawet dodam, że tacy przypadkowo spotkani przeciwnicy potrafią być mocniejsi niż ci spotkani w misjach.

 

Podsumowując - średniak. Ja swoją kopię kupiłem za 12,5 zł na jakiejś promocji na Uplay i za tą cenę nie mogę narzekać. Myślę, że więcej niż 50 zł bym nie dał. 6/10

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

 W takim razie może kiedyś dokończę na PS5 :notbad:
Kurde, przydałaby się ekipa, która by mnie przez raid przeciągnęła - kiedyś próbowałem z ekipą konkretnych wymiataczy, ale strasznie im tylko zawadzałem.
Ogólnie widzę, że to nie żarty, jak np w pierwszym Destiny, gdzie noob mógł usiąść w kąciku, a resztę odwalił za niego zespół hardkorów - tu każdy ma jakąś rolę i jak się obija to drużyna leży.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

2 lutego next genowy update. 

Ostatnio wróciłem z kumplem do dywizji, po dłuższej przerwie. Poprzednio graliśmy na premierę dodatku z NYC i po powrocie znowu gra się zajebiście. Widać, że trochę poprzesuwali suwakami balansu, jedziemy na poziomie heroic i poziom trudności jest idealnie dopasowany. Zwykłe moby nie są bezsensownym mięsem armatnim, a mocniejsi przeciwnicy nie są nie do przejścia. Wystarczy odrobina nieuwagi, by paść, ale przy odrobinie skupienia teamem snajper + tank rozwalamy wszystko. No i te spotkania z rogue agentami, ależ to podnosi ciśnienie. Czuć ten pieprz. :obama: 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Może byśmy zebrali 8 osób i zrobili forumkowe Dark Hour i Iron Horse. Tzn zrobili to za duże słowo ale spróbowali zrobić. Ja już nie grałem w to milion lat. Właśnie instaluje żeby zobaczyć co się zmieniło. Ekipa mi się już kompletnie posypała i każdy uciekł do różnych klanów ale sądzę że jednego czy tam dwóch przewodników bym znalazł. Żeby było łatwiej to możemy polecieć rajdy na 30lvl. Czyli w zasadzie potrzebujemy jeszcze 5-6 osób

@Wredny @Voytec piszecie się?

Termin oczywiście do uzgodnienia. 

Co do konsoli do PS

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Ha ha ha :pawel:
Ty chyba zapomniałeś, co było kiedyś, jak z tymi Twoimi ziomkami-cyborgami, próbowaliśmy się z tym zmierzyć :reggie:
A jeszcze jak Ty "nie grałeś w to milion lat" to ja juz w ogóle wymiękam :dafuq:
Dla mnie to idealnie byłoby, jak w Destiny, gdzie mógłbym się skitrać w kąciku i ktoś by  mnie bronił przed całym złem świata, a tutaj tak się nie da :sapek:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Wredny napisał:

Ha ha ha :pawel:
Ty chyba zapomniałeś, co było kiedyś, jak z tymi Twoimi ziomkami-cyborgami, próbowaliśmy się z tym zmierzyć :reggie:

Pamiętam xD ale wtedy nie było jeszcze podziału na rajdy na 30 i 40 lvl a to jest bardzo duża różnica. Do tego jest jeszcze RAID na poziomie explore ale to szkoda sobie psuć zabawę na tym poziomie. Do tego nie zalicza do trofek :platinum:

Odnośnik do komentarza

Event na start next gen patcha. Nie mogę się doczekać 2 lutego, ta gra nadal działa i wygląda zajebiście, a jak dojdzie 60 fps, to :banderas:

 

Ostatnio trochę się bawiłem snajperem, tak to wyglą w teorii:

build - https://gamerdvr.com/gamer/humulin/video/121443449

strzelnica - https://gamerdvr.com/gamer/humulin/video/121443485

 

A tak w praktyce:

https://gamerdvr.com/gamer/humulin/video/123047572

satysfakcja z sadzenia bułek jest niesamowita :obama:

Szkoda, że praktycznie nikt z forumka nie gra na xboxie

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak będzie na konsoli, ale grałem na PC i to prawda, że miejscówki wyglądają fajnie, ale jednak jesteśmy artystycznie ograniczeni tym, że wszystko się dzieje w mieście. No i sam gameplay trochę nudny po kilku godzinach, ale to pewnie już zależy od osobistych preferencji. Grałem w coopie tylko.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...