Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, PanKamil napisał:

W ogóle jest sens grac z randomami? 

Jak najbardziej. Oczywiście rajdów czy legendarek (chociaż legendę od biedy można zrobić ale trzeba mieć mega farta przy matchmakingu i samemu mieć kozak build) z randomami nie zagrasz ale reszta na luzie. Szczególnie na wyższych poziomach jest bardzo dużo mega ogarniętych randomów (zresztą byle noob nie odpali matchmakingu na heroicu czy legendzie) Ostatnio leciałem właśnie z randomami Camp White Oak na heroicu (bardzo trudna misja) i każdy rozumiał się bez słów. Coś tam oczywiście trzeba było kilka razy napisać na wirtualnej klawiaturze ale to wszystko. Goście mieli zayebiście skręcone buildy i byli mega ogarnięci a jeden miał taki build medyka że mi kopara opadła jak zobaczyłem co on tam odpieyrdalal. 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Liczki na temat zawartości roku 3 

 

"Hey guys, first of all you guys are in for a treat that i can tell. Heard some amazing things from a connection at Ubi-Massive working on the future content of the game and rest assured, it's announcement is upon us on E3 2021. 

POTENTIAL SPOILERS BELOW

Story Content

Similar to Warlords of Newyork; how we hunted down keener and his rogue cell, we'll be hunting down Natalya Sokolova and a group of 5 or 4 (number is tentative) Elite Blacktusk killsquad (Fancy word for lieutenants). It's going to take a similar approach as WONY and drop you into a new city (not mentioned by leaker).

Mechanics

This might be bittersweet for some but yes, the level cap will be raised to 50, so the gear you have collected till now will be obsolete, apart from the exotics as their blueprints will be dropped one week post-launch of the content.

This new content will revamp the seasons formula and add more events into the weekly track instead of repeating the similar event for 2 weeks. Events will overlap however, to allow every player to participate until the end of manhunt. These new seasons will have hunters as manhunt targets with each giving a new backpack trophy and a mask. Why hunters? wont spoil it for you guys ;)! The seasons will activate once the players are done with the main campaign of the DLC's Story.

Items & Loot

Of Couse, there will be a plethora of new weapons and minimum 10 exotics at launch, more to be added with upcoming updates.

Surprising Addition

Keeping every detail to a minimum, as we got summit as a replay able mode for the WONY, we'll be getting 2 modes for this new update, A survival esq. mode and a PVP Focused mode. (Best News so far :D)

Will it be free?

Yea, no! You'll have to pay for the new DLC. But look on the bright side, at least we'll have much more content than last time.

Disclaimer

I have forwarded these leaks as received and kept some uncertain things to myself (raid, exact loot changes etc.) to avoid causing too much stir in the community. I am neither an employee of Ubisoft nor I claim these leaks to be 100% True, but i can say one thing for sure, we're in for a wild ride for year 3 in DIVISION 2"

 

Jeżeli faktycznie wróci Survival to mi do szczęścia nic innego nie będzie potrzebne :banana-santa:

Odnośnik do komentarza

Ja byłem w trzech klanach to albo mieli komplet, albo im się nie chciało tego samego przechodzić. I takie to granie było. Wczoraj zapuściłem matchmaking na misje w NY na heroicu i przez ponad pół godziny żaden chętny się nie znalazł to sobie sam czyściłem punkty kontrolne.

Jak się jednak nie ma ogarniętej ekipy to nawet z randomami jest czasem pierdzielnik, bo wzywają wsparcie a jak dołączysz to olewają misje.

Jak pisałem, ja mam ograne 7 dni (168h) i słaby ekwipunek to tylko bym zawadzał innym. 

Ciekawe jak wygląda sprawa grania PS4-PS5 skoro na nextgenie jest więcej klatek?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, PiotrekP napisał:

Wczoraj zapuściłem matchmaking na misje w NY na heroicu i przez ponad pół godziny żaden chętny się nie znalazł 

Bo musisz sprawdzac co i gdzie aktualnie w grze się dzieje. Teraz jest liga Kirke w NY czyli ludzie w zdecydowanej większości latają tam tylko czasówki które są na poziomie trudnym i wymagającym(to te misje oznaczone niebieskim pucharem) dlatego w czasie trwania ligi randomów na heroica w NY raczej nie znajdziesz. A jak chcesz polecieć jakiegoś heroica (gdziekolwiek) to odpal sobie z mapy tworzenie rozgrywki, wybierz sobie losową misje główną i poziom heroiczny. Znajdzie Ci drużynę w kilka sekund 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Obecnie najbardziej i tak opłaca się robić wieżowiec, tygodniowy projekt za 30 pięter daje egzotyczny zasobnik, do tego jest tam możliwość dowolnej zmiany preferowanego dropu. Szkoda tylko, że po kilku przejściach 100 piętra na tych niższych jest zwyczajnie nudno, gdy gra się bez ekipy. Rekompensuje to wspomniane 100 piętro, gdzie jest konkretny rozpierdol, dobry drop - praktycznie same godrolle lecą, no i emocje przy ostatniej walce, chwila nieuwagi i cały team leży, nawet jak zostaje ostatni zbuntowany agent do zabicia. 

 

Ostatnio ze znajomym zrobiliśmy, tak jak wyżej @Ryo-San wspominał, District Union Arena na legendarnym z dwoma randomami, ja poszedłem w buildzie na cryt%, znajomy CC do tego trafiła się ogarnięta ekipa, gdzie jeden typek leczył. Podobnie jak w przypadku 30 pięter wieżowca - tu też leci egzotyczny zasobnik za ukończenie tygodniowego projektu. To moja 1 legendarna misja, chcę więcej!

 

Jakiś czas temu myślałem, że trafiłem na ścianę w TD2, ale wspomniane wyżej aktywności dość skutecznie mnie ponownie przyciągnęły, no i zostały jeszcze Raidy oraz hunterzy w NYC, także jest dobrze :banderas:

BONUS:

patrzcie jak się one-shotuje snajperem 100 piętro na legendzie

 

Jak dorosnę, to chce mieć taką ekipę na xboxie

 

Odnośnik do komentarza

No ten filmik gniecie jajca i pokazuje jak wygląda idealny teamwork w tej grze. Oczywiście trochę farta w tym było bo gdyby nie weszły kryty to buff z Dylematu Negocjatora by nie wszedł i wszystko by się posypało :cool2: Pewnie ćwiczyli to wielokrotnie ale za każdym razem jak to oglądam to zbieram szczene z podłogi. 

To jest właśnie prawdziwa Dywizja. Idealna współpraca z ziomeczkami w drużynie. Najlepszy coop ever:wub:

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy czasem w negocjatorze headshot dmg nie jest tak samo traktowany jak kryt. Muszę potestować ten set na moim snajperze, bo póki co gram nim technikiem z Assault Rifle. Dodatkowo na moba, który miał przyjąć bułkę był rzucony achilles, który strzał w ciało traktuje jak headshot, no i gość miał kryt % capa (60%). 

Goście muszą mieć chore itemki, ja na moim snajperze z setem Asów i Ósemek i buildem pod headshot dmg - Nemesisem/bronią specjalną wsadzam w głowę 50 mln, on posadził 75 na buildzie kryt %/dmg. :obama:

Odnośnik do komentarza

@bobi_88 forumkowego klanu nie ma bo wziął i umarł ale jak skończysz fabułę w DC i NY i złapiesz bakcyla na engame to zapraszam do klanu w którym aktualnie jestem czyli Nomads Revenge. Chłopaki wykręcili chyba najlepszy czas w Polsce na Iron Horsie, mocno ale to mocno ogarnięta ekipa (heroici, legendarki, raidy i w sumie to wszystko co najtrudniejsze), dużo też biegamy po DZcie. No ale gdybyś w międzyczasie potrzebował pomocy to możesz mnie dodać do znajomych (Ryo_PL)

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.03.2021 o 09:07, PiotrekP napisał:

@bobi_88 mnie też możesz dodać. Na klany mam (za słaby?) źle zrobiony set, ale w misjach mogę pomóc.

Jak chcesz sobie coś w miarę na szybko skręcić to polecam set czysto pod DPS'a.

3 części Providence Defense (+15% do obrażeń w głowę, +10% szansy na kryta i 15% obrażeń do kryta). Na klacie najlepiej talent Niezniszczalny (po utracie pancerza odnawia Ci się 95% kolejnego pancerza), do tego maska Kojota (egzotyk ale to często dropi). Dorzucasz 1 Ceską Vyrobe (+10% obrażeń do kryta), nakolanniki "Jak trwoga to do Boga" (ewentualnie coś co da Ci buffa do czegoś czym lubisz strzelać) wszystkie atrybuty w gearze rolujesz na czerwone (obr. od broni, szansa i obrażenia od kryta, ewentualnie obr. celom poza osłoną czy obr. od trafienia w głowę), żadnych niebieskich czy żółtych, mody też tam gdzie się da wrzucasz do obrażeń od kryta, na broniach jakieś też jakieś ofensywne rolki, odpal specjalizacje Niszczyciela i patrz jak świat płonie. Moby się będą dosłownie topić. Na czymś takim spokojnie powinieneś mieć capa do szansy na kryta +60% i na luzie wykręcone jakieś 130-140% od kryta (można sporo więcej). Taki set można sobie skleić robiąc 15-20 pięter w The Summit na heroicu czy nawet wymagającym pod dedykowany drop (oczywiście najlepiej w drużynie żeby ustawili taki sam drop jak Ty i ewentualnie oddawali Ci sprzęt ale samemu też ogarniasz). Oczywiście nie będzie to set na god rollach ale z czymś takim bez żadnego wstydu możesz iść z ogarniętą ekipą na raid i nie być 5 kołem u wozu :cool2:

A jak jesteś hardcorem to zamiast talentu niezniszczalny możesz skorzystać z perfekcyjnej szklanej armaty na nazwanej klacie Providence (Poświęcenie) zadajesz o 30% większy dmg ale sam przyjmujesz o 60% większe obrażenia. Wtedy wszystko się topi dookoła ale trzeba umieć tym grać bo samemu jest się na jednego strzała :starwars:

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Ryo-San Łatwiej powiedzieć niż zrobić, zwłaszcza jak nie dropi to co chcesz.

Wczoraj robiłem porządki i skleciłem takie coś:

 EvoI2-8WYAAuf65?format=jpg&name=large

 

Co ciekawe mam maskę która daje mi więcej obrażeń, ale z tego co widzę bonusy nie wpisują się do statystyk setu (wiele zapomniałem, bo niedawno wróciłem do grania). Próbuję osiągnąć kompromis między atak/obrona, ale podobno to nie zawsze jest sensowne.

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

@PiotrekP widzisz masz set który już na starcie nie daje Ci żadnych premii bo każdy element geara jest z innej parafii (na takie sety mówi się "misz masz chooya masz" :D) Do tego techniczne rzeczy są zbędne bo widać że niewiele Ci dają i lepiej mieć tam rzeczy ofensywne (czerwone). Kwestia balansu między pancerzem a dpsem też jest dyskusyjna bo o ile na niższych poziomach się sprawdzi tak na wyższych będziesz bardzo długo ściągał moby (o elitach nawet nie wspominam) przez co szybko dostaniesz oflankowany albo zraszowany. A jak chcesz drop taki jak chcesz (mniej więcej oczywiście) to idź na Wieżowiec, ustaw sobie co ma dropić i farma :cool2: Ewentualnie rób misje gdzie jest dedykowany loot.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, iż obecnie bardzo efektywnym (solo i w grupie), a przy tym prostym do skompletowania jest taktyk czyli set pod umiejętności. Bez wielkich kombinacji bo z 3 łatwo dostępnymi elementami Hard Wired plus egzotyk kabura WaveForm - otrzymuje się podstawowe obrażenia z karabinka szturmowego (capacitor - broń ze skalowaniem obrażeń pod umiejętności i z bonusem do obrażeń od umiejętności) na poziomie min. 100k z hakiem plus min. 125k obrażeń z działka plus min. 72k z drona z czego w praktyce podczas walki (załączają się bonusy) otrzymuje się się około ponad 100k z karabinka, do 200k z hakiem z działka i do 110k z hakiem z drona. Jedna osoba, a wali za trzech.

 

Oczywiście można jeszcze wyśrubować staty rezygnując z HardWired i zastępując elementy zielone konkretnymi zlotymi ale to już takie szybkie i łatwe nie jest.

Odnośnik do komentarza

Ten set o którym piszesz jest faktyczne dosyć popularny (szczególnie na 6 tierze technika) ale ten build to IMO trochę taki samograj. W sensie puszczasz drona, stawiasz wieżyczkę i jedyne co masz zrobić to przetrwać. Mało tu klasycznego mięsistego strzelania no ale co kto lubi. Dla mnie za nudno się nim gra. Dobry na farme.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...