Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, WisnieR napisał:

Jakoś tak co raz mniej mi się chce w to grać.


No ja tylko polowania z sezonu robie i czasem coś w tam w weekend inwazje ale fakt, faktem nie kumam dlaczego po zrobieniu DLC w NY tak mało się tam dzieje, polowanie sezonowe jest normalnie dostępne w DC to na cholere ten Nowy Jork? Po przejściu kampanii nic tam ciekawego już w sumie nie ma. 

Odnośnik do komentarza

Ja sie gra w ogole tylko zainteresowalem ze wzgledu na glitcha. Gra jest moim zdaniem slabo zbalansowana i robienie buildow zbyt skomplikowane. Te zmiany mety co chwile w ogole grze nie sluza chociaz pewnie daja cos do robienia tym ktorzy non stop graja.  Troche wiecej sie spodziewalem po tym DLC ale poki co jakis tam fun jest. Glownie latam na challenging bo z randomami heroic to tak slabo.

Odnośnik do komentarza

Niestety system banowania jest zdeczka zyebany bo wyłapują bany też ludzie którzy na gliczu nie jechali a jedynie dołączyli przypadkiem w matchmakingu do teamu który z glicha korzystał i ban. No chyba że ściemniają bo się wstydzą przyznać ale dużo jest takich komentarzy więc chyba to nie jest ściema. Sam już nie wiem. No ale same bany nie zabolą tak jak utrata lootu i progresu od 17 marca. 2 tygodnie farmy poszło się u wielu yebać. U niektórych to są setki poziomów SHD i 100 poziomów SP

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Ja sie nie dziwie ludziom, ze probowali glitchy. Massive nie ogarnia zupelnie i non stop cos psuja.I ta sytuacja tylko pokazala jak bardzo sa oderwani od graczy. Nie dosc ze wypuszczaja dodatek, ktory ma tyle bledow, ze ciezko policzyc, to zaslaniaja sie jakas ekonomia w grze. Jaka ekonomia? Ja osobiscie bym dal tylko bany tym co uzywali glitcha w DZ przeciw innym graczom. A ze ktos w swoim swiecie hulal i zabijal na strzala, komu to niby mialo by przeszkadzac?

Massive wiedzialo ze jest glitch, ale ze nie ogarniaja swojej gry, to naprawienie go, zajelo im bodajze 4 patche I co? I jajco, kolejne pojawiaja sie jak grzyby po deszczu. Zamiast powiedziec, sorry cos sie zj.ebalo juz naprawiamy cieszcie sie poki mozecie, to nie. Rollback xd.

 

W tym miejscu podoba mi sie podejcie Bungie. Tam non stop jakies egzotyki psuja gre (looking at you Telesto), ale Bungie nigdy nie powiedzialo, hej beda bany jak nie skonczycie. Jak byl problem z wishenderem, to wszyscy tylko mowili o tym, jaki fun maja w koncu z tego przedmiotu. I tutaj chyba podobnie gracze sie czuli. 

 

Wszedlem na LFG zeby zrobic raid i chyba wszyscy tam, po starciu z Boomerem zaczeli glitchowac. Ja nawet nie wiedzialem ze to jest w grze i mimo ze mi tlumaczyli jak, to nie umialem. Raid skonczylismy w 10 minut. Po raidzie obejrzalem YT i sam sprobowalem. To bylo ostatnie popoludnie przed patchem. Zrobilem Tidala na heroic, loot byl dalej gowniany i nic z tej misji nie wynioslem. I tyle w temacie. Bana nie dostalem, ale jak bym dostal, to bym przynajmniej sie az tak nie martwil, wiedzac, jak malo moge liczyc w zamian za moj poswiecony czas.

 

Tutaj kolesie glit(pipi)a named enemies w NY i tylko zerknijcie jakie (pipi) wpada. To tylko pokazuje o czym mowie. Tak ze rozumiem komentarze w stylu na stos z nimi (glitcherami), ale tu mamy wiekszy problem niz sam glitch. I jesli Massive tego nie ogarnie, to skoncza z kolejna martwa gra.

 

 

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Dwóch moich znajomych dostało bana, a ja nie. Istnieje teoria, że Massive banowało tylko hostów ale to też się nie zgadza. Oni po prostu nie ogarniają co sie dzieje. Wczoraj zrobilem sobie nawet fajny dps build i w koncu moge z randomami heroic biegac. Dzisiaj sie nowy event zaczal wiec jak znalazl.

Odnośnik do komentarza

Tak sobie pomyślałem, że z uwagi na to, że mam już przesyt CoD-em mógłbym, jako że wersję pudełkową dawno sprzedałem powrócić do Dywizji 2 w wersji cyfrowej. Były kiedyś ploty, że gra wejdzie w model Free To Play, a tu doopa. Nie wiem, może przez tę pandemię cena cyfraka wynosi 119 zydli i ani nie drgnie w dół. No tyle to ja na pewno nie dam:pechowiec:

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Czezare napisał:

Tak sobie pomyślałem, że z uwagi na to, że mam już przesyt CoD-em mógłbym, jako że wersję pudełkową dawno sprzedałem powrócić do Dywizji 2 w wersji cyfrowej. Były kiedyś ploty, że gra wejdzie w model Free To Play, a tu doopa. Nie wiem, może przez tę pandemię cena cyfraka wynosi 119 zydli i ani nie drgnie w dół. No tyle to ja na pewno nie dam:pechowiec:

było kupować jak była dywizja za 3 dolce

Odnośnik do komentarza

Dywizja to straciła sens grania po wprowadzeniu dodatku ... Wczoraj robiliśmy zoo na Heroicu. 4 prawie wymaxowane buildy. Dwa dpsy pod maxa, ja na tarczy pod maxa i support. Co z tego jak w zamkniętym obszarze wyszły z dwóch stron psy i miniguny i nie było się jak ustawić. Wipe i od nowa. (pipi)e takie tanie zagrywki. Po tym wszyscy wyłączyliśmy konsole i zastanawiamy się czy dziś w ogóle się umawiamy na granie. Oczyścić loot do dupy.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Koledzy są w D2 albo nawet D1 jakieś crossplatformowe zalety? Marzeniem byłoby granie wspólne - kupiłem za bezcen na XoXa ale mam kumpla do pobrania na PS4. 

Może nawet jakiś progres jest wspólny - jedno konto?

Są jakieś demka, triale D1 i chyba D2 - mi się ściągnęło bo był jakiś weekend za free ale kumpel teraz pobrał i gra, ale nie wiem czy jest jakiś limit czasu lub lvl postaci? Na PS Store żadnego info - poza tym katastrofa na niby 44GB, na konsoli wolne 130 i "za mało miejsca" :(

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, marbel007 napisał:

Koledzy są w D2 albo nawet D1 jakieś crossplatformowe zalety?

Niestety żadnych opcji crossplay. Jeśli chodzi o darmowe weekendy to zawsze jest tak że dostęp do gry jest darmowy od piątku od godz 12 do poniedziałku do godziny 12 - także limitu lvl nie ma, jest tylko limit czasu.

A sama Dywizja 2 to waży grubo ponad 100gb. 44gb to podstawka bez day one patcha nawet a ten jak dobrze pamiętam to wazył jakieś 60gb :D (plus nowe rzeczy jak rajdy czy Warlords of New York itp)

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, marbel007 napisał:

Pograliśmy 2h. Nawet spoko, ale czuję że progres w tej grze będzie szedł powoli.

Wiesz to jest jednak gra na setki/tysiące godzin także tutaj trzeba sporo cierpliwości ale z drugiej strony to gdybyscie dołączyli do konkretnego klanu to progres by wtedy leciał jak poyebany (rajdy, legendarki, polowania etc.) Dywizja jest bardzo mocno nastawiona na coopa a w szczególności 4 osobowe teamy albo 8 osobowe składy w przypadku rajdów.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Ryo-San napisał:
7 godzin temu, marbel007 napisał:

Pograliśmy 2h. Nawet spoko, ale czuję że progres w tej grze będzie szedł powoli.

Wiesz to jest jednak gra na setki/tysiące godzin

Tego się boję :ninja:

Widzę, że gierka lata po 3-4 dychy na Allegro to chyba weźmiemy, ale by pograć od czasu do czasu. Musimy jeszcze ogarnąć te sieciowe funkcje, by może faktycznie się pod kogoś podpiąć. W ogóle poznać tę rajdy,strefy mroku etc, bo w grach multi cool jesteśmy zieloni.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Tom-Clancy-s-The-Division-2-202009030754

 

Długo mnie nie było w Waszyngtonie ale wróciłem. Po odbiciu się od gry tuż po jej premierze postanowiłem dać jej drugą szansę już po dodanych dlc-kach i łatkach. No i teraz jest bardzo dobrze. Biegam obecnie po Nowym Yorku z dodatku Warlords i nadrabiam zaległości bo nowego contentu jest całkiem sporo ;)

Odnośnik do komentarza

Teraz jeszcze wjedzie nowy fajny content. Min tryb Skyscraper Mode. Gdzie będziemy szturmować z drużyną 100 piętrowy wieżowiec gdzie save będzie co 10 pięter (podobnie jak boss). Układ pięter za każdym razem będzie inny. To ma być trochę taki odpowiednik Podziemi z TD1.

dnhfzldiklolweauvqpl-1280x722.png

Świetny pomysł nie powiem ale gdzie jest koorwa survival ja się pytam!

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...