Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

a tak trochę z innej bajki bo nie chce mi się odgrzebywać tematu z TD1

 

Chciałem sobie wrócić do najlepszego dodatku ever w grach czyli do genialnego Survivalu z pierwszej Dywizji. Problem jest przy instalacji gry a dokładnie przy instalacji Manhattanu. Gra się instaluje, patche się ściągają, wszystko cacy. Wybieram swoją postać na której mam nabite dobre 3000 godzin i cyk instalacja Manahattanu i tak pasek stoi w miejscu i ani drgnie. Godzina, dwie czy dziesięć bez znaczenia. Mieliście może podobny problem? Ktoś mi radził żebym zdefragmentował dysk w konsoli ale to mi się średnio widzi póki co bo musiałbym wszystko z niego usunąć a nie chce mi się znowu ściągać wszystkich gier w które aktualnie gram. Jakieś pomysły?

artworks-000389453925-qk87v1-t500x500.jp

Odnośnik do komentarza

Wczoraj ze znajomym farmiliśmy cały wieczór Lincolna, kilkanaście runów na wymagającym, tony złota i egzo klaty ni wuja... decyzja, zmieniamy na Heroica i bum. Po pierwszym razie obaj to mamy. Może fart, nie wiem. Poszliśmy za ciosem i zmieniłem poziom świata na Heroic. Zrobiliśmy 5 pkt kontrolnych na 4 lvl, efekt to kolejne dwa egzo - kabura i smg oraz fhuj itemów z max atrybutami. Polecam :)

Odnośnik do komentarza

Ja widzę, że od zepsucia balansu, szybciej mi znajdowało ludzi na normalu niż trudnym (wcześniej nawet na heroicznym było git). Teraz jak na trudny przełączyłem, to jest dramat czasami, że o wyższych nie wspominając. Nie dziwne, jak na byle chłystka idzie mi cały magazynek PM ze 104k dmg, a pancerz schodzi szybciej niż... sam nie wiem co. 

Ludzie widać nie chcą się z tym męczyć, a tylko elity jadą na wyższych poziomach trudności. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, PiotrekP napisał:

Ja widzę, że od zepsucia balansu, szybciej mi znajdowało ludzi na normalu niż trudnym (wcześniej nawet na heroicznym było git). Teraz jak na trudny przełączyłem, to jest dramat czasami, że o wyższych nie wspominając. Nie dziwne, jak na byle chłystka idzie mi cały magazynek PM ze 104k dmg, a pancerz schodzi szybciej niż... sam nie wiem co. 

Ludzie widać nie chcą się z tym męczyć, a tylko elity jadą na wyższych poziomach trudności. 

 

Ale trudny nie jest wcale taki trudny. Specem nie jestem ale solo także w misjach i twierdzach na trudnym daję radę.

 

Za to 3 poziom (wymagający) na niektórych misjach jest ciężki nawet w zespole. Nie wiem czy to reguła - bo był to mój debiut - ale na Kapitolu poziom 3 gdy wyleciało w środku 4 złotych podpisanych jako zbuntowani agenci to przeżyłem szok - gąbki to mało powiedziane - byli twardsi niż grubasy z minigunem i zadawali znacznie więcej obrażeń. Tak z ciekawości - to byli npc oczywiście? (zachowywali się jak npc)

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Rouge agenci losowo potrafią wpaść na misji lub na punkcie kontrolnym. Na misji często nie da się ich położyć bo latają jak alteci i ciężko znaleźć dobre miejsce do taktycznego ostrzału ale na wymagającym na otwartym świecie kładę solo takich dwóch lub czterech jak gramy w grupie. Na Heroicu jeszcze się ani razu nie udało bo są jak (pipi)ane czołgi.

Odnośnik do komentarza

Ja tych buildów nigdy zbyt nie ogarniałem i dalej niezbyt ogarniam. Tak, gram w to "na luzie" (i otwarcie to przyznaję), starając się dać balans na pancerz/dmg, bo widzę, że skrajne wartości nic mi nie dają. Albo ginę w kilka sekund, albo pukawki zadają żałosne obrażenia. Póki co mam PM z 102k dmg i dwa karabiny 245k/400k dmg. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

W aktualnym stanie balansu nie ma opcji hybrydowych. Albo idziesz full DPS albo tank albo full skille.

 

Mi się już osobiście zaczyna nudzić ta gra. Mam build na DPS'a z Sacrifice, Contractors Gloves i Fox Prayers. Oczywiście A1M1/Bakers Dozen. Drugi build na full tank tarcza pod 20mln do tego Forge, Motherly Love i Liberty. Trzeci na True Patriot i tarcza na 6mln + DMG i Artificer Hive/Pulse.

 

Heroic nadal są wyzwaniem przez głupie skalowanie DMG od ognia czy spam dronów, a próba czegokolwiek na legendarnym kończy się porażka i 20mln tarczy schodzi w 2 sekundy. Ja już ledwo co mogę jeszcze lepsze staty wyciągnąć z mojego builda, więc nie wiem dla kogo ten tryb legendarny jest zrobiony?

 

Dark Zone? No fajnie jak wszyscy latają na bugu z focusem, a sama idea jest jakaś chora, gdy typ może ci się zrobić rouge za plecami potem poczekać 60 sekund i już nie jest rougiem. Bez sensu. Powinno być tak, że wybierasz stronę i się zaczynacie bawić w walkę o loot i helikopter. Było by dużo ciekawiej. Solo nie ma co tam wchodzić. Szkoda bo tryb fajny, a jest też tam unikalny drop. Po ostatnim patchu niestety leci (pipi) straszne więc i chęci mniej.

 

Jakoś tak co raz mniej mi się chce w to grać.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam build pod DPS ale najchętniej biegam w dwóch opcjach taktycznych (zawsze lubiłem taktyka):

 

1. 3 x Hard Wired plus egzotyczna kamizelka z bonusem do pancerza i ratunkowym odradzaniem pancerza: obrażenia 58tys Szturmowy, 460tys snajperka. 87tys na wieżyczce i 2,3mln na minach (9 min). Da się podkręcić staty na umiejętnościach ale wymaga to specjalizacji taktyka, której jeszcze nie zrobiłem.

 

 lub

 

2. 4 x Hard Wired: karabin szturmowy i snajperka jw; obrażenia 101tys na wieżyczce i 2,6mln na minach (10 min). I też da się jeszcze podkręcić bo są wolne moce przerobowe.

 

Opcję 1 wykorzystuję podczas biegania swobodnego po mieście, opcję 2 na misjach i w ekipie. Build sprawdza się do poziomu wymagający. Wyżej jeszcze nie grałem.

 

Osobiście bieganie w czystym DPS jest dla mnie nudne.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...