Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie z tym graniem z kimś jest problem bo muszę liczyć na randomów. Z nimi zrobiłem 10 pięter wieżowca a i tak nic sensownego nie wpadło. Już lepszy stuff mi wpadł jak robiłem solo punkt kontrolny na 4 poziomie na wymagającym. 

Dziś jeszcze przerobię ten set bo coś gratów mam w zapasie.

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

W wieżowcu im wyższe piętro, tym większy poziom przeciwników = lepszy drop. Na heroicu na piętrach 91-100 lecą praktycznie same godrolle, lub itemki bardzo zbliżone do maksymalnych statystyk.. :potter:

Spokojnie można to farmić. 3/4 moich podejść do wieżowca to bieganie z ogarniętymi randomami.

 

  

W dniu 4.03.2021 o 11:09, PiotrekP napisał:

Próbuję osiągnąć kompromis między atak/obrona,

Wychodzę z założenia, że jak robisz DPS (bez znaczenia, żółty czy czerwony), to skupiasz się tylko na tym i w kwestii obrony liczysz na Swój skill lub tanków/healerów, a jeżeli idziesz w obronę, to skupiasz się tylko na obronie i pakujesz się na niebiesko + odpowiednie skille/CC, Kwestię zabijania mobów zostawiasz drużynie.

 

Takie podejście póki co mnie nie zawiodło. Pozostaje kwestia wyczucia sytuacji i ekipy. Jeżeli biegam sam, to nie zakładam snajpera, bo nie zawsze uda mi się wszystkich przeciwników samemu wykończyć z daleka, lecz wyciągam build pod kryt dmg+kryt% i patrzę, jak świat płonie. Natomiast jeżeli lata ze mną kumpel, który zazwyczaj ciśnie tankiem lub buildem nastawionym na skille, wtedy mogę się zaszyć i z daleka snajperem ściągać mobki i przy okazji wkurwiać go, że on właśnie celował w typa, którego zdjąłem na 1 strzał xD

 

Ostatnio chodzi za mną build leczący, bo już powoli mnie nudzi ciągłe zabijanie.

Reasumując: nie da się w tej grze grać tylko i wyłącznie jednym buildem, nie ma uniwersalnego ustawienia ekwipunku na poziomie heroic/legendary. Gra wymaga zmian w podejściu do niektórych miejsc/walk (jest to bardzo zauważalne latając misje legendarne, tam skille/buildy zmienia się co chwilę) i jest to mega duży atut TD2, który u konkurencji nie jest tak wyraźny.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z tą grą... Jak mnie pamięć nie myli to zostało mi około 7-8 misji głównych do końca, ale nie mam ich na mapie, pobocznych też nie widzę (miałem mega długą przerwę i nie pamiętam czy poboczne odblokowują misje główne) i nie wiem jak pchnąć fabułę do przodu. Potrafi ktoś jakoś pomóć? 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, popi_91 napisał:

Mam problem z tą grą... Jak mnie pamięć nie myli to zostało mi około 7-8 misji głównych do końca, ale nie mam ich na mapie, pobocznych też nie widzę (miałem mega długą przerwę i nie pamiętam czy poboczne odblokowują misje główne) i nie wiem jak pchnąć fabułę do przodu. Potrafi ktoś jakoś pomóć? 

To był główny i jedyny powód dla którego tej zajebistej gry nie skończyłem. Po trzecim tier nie miałem po prostu nic do roboty. Żadnych misji głównych i żadnych pobocznych. Jak zobaczyłem ile muszę nabić do gearu, żeby przejść do Tier 4 i jakie śmiesznie gówniane punkty dostaję za śmieciowe aktywności to natychmiast zbastowałem i już do grania nie powróciłem.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ryo-San napisał:

@Czezare teraz już nie ma tierów. Samemu się zmienia poziom świata. Do wyboru jest normalny/trudny/wymagający i heroiczny

Czyli prawidłowo. Twórcy zorientowali się jaką spyerdolinę z tymi tierami zgotowali graczom i postanowili to zmienić. Szkoda, że dla mnie za późno...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Czezare napisał:

Czyli prawidłowo. Twórcy zorientowali się jaką spyerdolinę z tymi tierami zgotowali graczom i postanowili to zmienić. Szkoda, że dla mnie za późno...

Tak w sumie to można powiedzieć że jest to w pewnym sensie to samo z tą różnicą że kiedyś na wyższy tier wpuszczał odpowiedni GS a dzisiaj można tam wskoczyć samemu. Tak czy siak trzeba zbierać lepszy gear i składać lepsze buildy bo co z tego że ustawisz sobie heroiczny poziom świata jak nie przeżyjesz walki z pierwszym lepszym czerwonym mobem

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

@popi_91 a robiłeś już kiedyś twierdze? District Union Arena, Roosvelt Island, Kapitol i Tidal Basin? Do tego dojdzie jeszcze Pentagon, Laboratoria DARPA, Camp White Oak, National ZOO i Coney Island. No i w każdej misji która jest w trybie inwazji (czyli jest na zaznaczona na czerwono) można zmienić tryb na zwykły. Sprawdź może po zmianie trybu wyskoczy Ci że nie masz jeszcze tych misji skończonych od strony fabularnej.

Odnośnik do komentarza

@kakusprzede wszystkim to oczywiście szansa na kryta i obrażenia od kryta, do tego przebicie pancerza (to jest podstawa na DZcie) no i dorzuciłbym jeszcze panowanie nad bronią. Opcjonalnie (bo to zależy od konkretnej walki) zwiekszone obrażenia zadawane celom poza osłoną. No i jak chcesz walczyć na bliskim dystansie to najlepiej latać na dwa PMy 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

W zasadzie w grze nie ma już specjalnie nic do roboty (dla tych co grają od premiery) więc zaczęliśmy się z ekipą bawić w czasówki na misjach legendarnych. Aktualnie nasz najlepszy czas na District Union Arena to 21:11 (https://www.youtube.com/watch?v=1QRB1uH83EI). Może ma ktoś ochotę "pobawić" się we współzawodnictwo?

Odnośnik do komentarza

Dobra, co tu się w tej grze odjebało? Ostatnio grałem tuż przed pandemią jak wychodził dodatek WoNY i fajnie, że gra śmiga w 60 klatkach ale dałbym sobie rękę uciąć, że wygląda teraz wyraźnie gorzej. Wchodzę na porównanie DF i co oni tu odjaniepawliwi? Gorsze tekstury, brak efektów cząsteczkowych i mgły... ja pierdziele :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...