Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, kudlaty88 napisał:

Czyli co T10 znowu pozamiatali konkurencje samym demem i mamy mesjasza ścigałek?

Po godzinie gry? No raczej. To FH3 z super mapą, lepszą grafiką i (przynajmniej na początku) spektakularnością o oczko wyżej, a jeszcze nie wyszedłem poza lato

Odnośnik do komentarza

na szybko znowu wszędzie te hipsterskie postacie w rurkach, nie można dalej wyłączyć ''punkt kontrolny'' na niebie co wkurza ale cała reszta to mega grywalna FH z piękną oprawą AV  (te detale i oświetlenie  :O)

Gry wydaje się być bardziej zróżnicowana, środowisko jest zniszczalne w dużym stopniu, no może przyczepie się do wyskoków samochody, czasami to wygląda jak by miały lecieć w kosmos co wydaje mi się przesadzone, mimo że to arcade.

Odnośnik do komentarza

Przy 60 FPS jest widoczny downgrade grafiki. Z drugiej strony w wyścigu gra się wtedy lepiej. Szkoda może, że każda zmiana trybu wymaga resetu gierki, bo ciekawy mógłby być tryb hybrydowy - automatyczne 60 klatek w zawodach i tryb pod grafę w eksploracji. Ale nie wiem czy technicznie by to przeszło. 

Odnośnik do komentarza

No i demo przeszedłem, mam wrażenie że to Horizon 3,5 a nie 4. Mało zmian, prawie nie zauważalne, oprócz mapy.

Tą grę uratuje jedynie ekonomia w grze czyli że będzie motywacja żeby jeździć i wygrywać wyscigi żeby w końcu kupić sobie jakieś wymarzone auto bo w poprzednich częściach to była najgorsza rzecz, godzinę gry i już Ferrari, Bugatti i Lambo w garażu, do tego whellspiny i następne cacka. Mam nadzieję że tutaj będzie to lepiej rozwiązane.

Mam nadzieję że poprawią też tuning wizualny, w końcu to arcade i powinien być bardziej rozbudowany niż w FM7 i wczesniejszych, czyli jakieś spoilery, zderzaki, lampy itp. Jak będzie znowu jeden spoiler i zderzak od firmy "FORZA" to będzie następna lipa.

 

Narazie średnio i czekam na opinie właśnie o ekonomi i o tuningu. Jak będzie tak jak w 2 i 3 to odpuszczam bo to wygląda jak dodatek do 3.

Więsza rewolucja była między FM6 a FM7

Odnośnik do komentarza

Chyba też zostanę przy grafice, przynajmniej na początku i najwyżej zmienię na 60 FPS do jakiegoś grania na multi czy bardziej wymagających wyzwań. W tej grze jednak krajobrazy są równie ważne jak samo ściganie.

 

Nawet ładnie mi wyszło na fotoradarze

 

1zdw7kp.jpg

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Jest dobrze. Dziekuje Panie Spencer.

 

image?url=MSVnmBUo_fHjbLYMjAEUQ0pdKB2YkZ

 

Gra jest przesliczna, na 21:9 wyglada to cudownie. 

 

image?url=MSVnmBUo_fHjbLYMjAEUQ9fpQks21c

 

Ciezko uwiezyc, ze to gameplay.

 

image?url=MSVnmBUo_fHjbLYMjAEUQ0pdKB2YkZ

 

Pory roku wygladaja niesamowicie.

 

image?url=MSVnmBUo_fHjbLYMjAEUQ7bkdfVEEp

 

Samochody sa zrobione perfekcyjnie.

 

image?url=MSVnmBUo_fHjbLYMjAEUQ9p3KJ8fac

 

Zrobilem sobie wiedzminke, zeby wkurwiac Rozalie.

 

image?url=MSVnmBUo_fHjbLYMjAEUQ8hxuvVvKK

 

Tryb z dronem ciekawy, mozna sie pochwalic rejestracja.

 

image?url=MSVnmBUo_fHjbLYMjAEUQ0pdKB2YkZ

 

Nie moglem sobie odmowic "oi, mate" chavesowej Subary.

 

image?url=MSVnmBUo_fHjbLYMjAEUQ7bkdfVEEp

 

Pory dnia tez daja rade.

 

image?url=MSVnmBUo_fHjbLYMjAEUQ8hxuvVvKK

 

Gra jest swietna. Jedyne minusy, to robienie screenow (cofa cie po zrobieniu) oraz radio, ktore mocno wymeczylo (chyba tylko Pulse jest ok).

 

Daje na razie 9/10.

 

image?url=MSVnmBUo_fHjbLYMjAEUQ7jpZDVN2u

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mustang napisał:

Przy 60 FPS jest widoczny downgrade grafiki. Z drugiej strony w wyścigu gra się wtedy lepiej. Szkoda może, że każda zmiana trybu wymaga resetu gierki, bo ciekawy mógłby być tryb hybrydowy - automatyczne 60 klatek w zawodach i tryb pod grafę w eksploracji. Ale nie wiem czy technicznie by to przeszło. 

No ja zostanę w trybie graficzka bo gra i tak jest bardzo dynamiczna a na oledzie robi strasznie 

 

:graphicwhore:

Odnośnik do komentarza

Jest obłędnie dobrze. Lepszy HDR od 3jki, jest tryb 60fps, w trybie 4K wygląda za to fenomenalnie. Miejscówki o różnych porach roku wyglądają prześlicznie. Niszczator gamingowych światów nadchodzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...