Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Matriks_1111 napisał:

Orientuje się ktoś czy punkty forzathona przechodzą na kolejną porę roku czy przepadają? Bo mam 450 na zbyciu i głupio byłoby to stracić :reggie:

Punkty nie są sezonowe, więc raczej przechodzą. Zawsze możesz wszystko wydać na wheelspiny :D

 

Taka ciekawostka, perki w niektórych autach potrafią odblokować auta Forza edition. Mając np. Lambo Miure można zdobyć Reventona FE.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Malibu napisał:

Jak przejdę na zimę i nie zrobie wszystkich wyścigów w jesieni to one dalej tam będą jak do niej powrócę czy całkowicie nowe się pojawią?

 

zostaną, będziesz miał wyścigi w innych warunkach po prostu, wyjątkiem są tu pokazy, te mają predefiniowaną porę roku, więc na czas eventu Ci się zmieni :) 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, kubson napisał:

Ewentualnie kliknij gore na d-padzie

 

@easye jeszcze ich nie zrobiłem, ale kolejność robienia wyzwań przecież nie ma znaczenia, chyba ze to wina tego ze robiłem to zmodyfikowany autem?

No właśnie w tygodniowych o dziwo ma, mi wszytsko wpadło dopiero jak zrobiłem w kolejności. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jezuu czy oni muszą co każdą forzę tyle pyerdolić na początku gry? Co wyścig jakieś pieprzenie, co chwilę jakieś okienka wyskakujące z ilością jakichś punktów i pieniążków, pojechałem cztery wyścigi i już mam odruchy wymiotne jak przy yakuzie xd Ja chcę grać, a nie co pół minuty słuchać jakiegoś pyerdolenia.

 

Za to jazda tym fordem rajdówką całkiem spoczi. Jak już wyczułem auto to nawet przyjemna gratka w błotku była.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bzduras napisał:

Nie słuchaj kolegów wcześniej, tylko wciśnij górę na krzyżaku podczas jazdy. 

 

No już już. Po prostu pomyliłem, że to są tożsame rzeczy, a nie są. Nie ma potrzeby być uszczypliwym. 

By się nic nie dzialo jak w FM7, tylko wyścigi od początku to z kolei by płakali, że olaboga nic się nie dzieje w tej grze i nudzi się po 10h xd. 

Odnośnik do komentarza

Lato oglądaliśmy przez 3 poprzednie części, więc z pewnością będzie to najmniej oczekiwana pora roku :) Fakt, że teraz cała mapa będzie podlegała sezonowym zmianom co tydzień (a wyścigi można sobie ustalać dowolnie), to niesamowita zaleta gry. Trzeba oddać PG, że musieli w to włożyć ogromną ilość pracy żeby to nie była tylko zmiana "skinu".

 

PS. Tak patrzę, że na niektórych rynkach sklepiku gra ma już tyle albo niemal tyle ocen i recenzji co FH3 przez ostatnie 2 lata. Ciekawe jak będzie wyglądać sprzedaż po pierwszym tygodniu i ogólna liczba graczy razem z GP.

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...