Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

No gierka spoko, ale online ssie. Czemu nie ma opcji duchow w adventure? W trojce pojazdy sie chyba przenikaly o ile pamietam. Brak mozliwosci opuszczenia lobby przed wyscigiem, tez slaby pomysl. No i dlaczego 9 na 10 wyscigow to off road? Dojazd do wyscigu liczony do punktacji, kolejna rzecz, ktora mnie drazni. Rywali jeszcze nie gralem, ale juz wiem ze nie sa oparte na klasach lol.

 

I zeby nie bylo, w singlu gra sie przyjemnie, ale online to jeszcze troszke do zyczenia pozostawia.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, El Loco Chocko napisał:

No gierka spoko, ale online ssie. Czemu nie ma opcji duchow w adventure? W trojce pojazdy sie chyba przenikaly o ile pamietam. Brak mozliwosci opuszczenia lobby przed wyscigiem, tez slaby pomysl. No i dlaczego 9 na 10 wyscigow to off road? Dojazd do wyscigu liczony do punktacji, kolejna rzecz, ktora mnie drazni. Rywali jeszcze nie gralem, ale juz wiem ze nie sa oparte na klasach lol.

 

I zeby nie bylo, w singlu gra sie przyjemnie, ale online to jeszcze troszke do zyczenia pozostawia.

 

Jak to ktoś na reddicie podsumował "wzięli wszystko co było dobre w online w 3 i wyrzucili przez okno" :(

Odnośnik do komentarza

Myślałem, że tylko ja grając na PC mam problemy techniczne i bugi, ale widzę, że na konsolach też bywa nieciekawie. 

 

Mnie irytuje poziom trudności, nie rozumiem jak to działa. Jeden wyścig wygrywam bez problemu z zamkniętymi oczami a drugi się męczę i dopiero za 5 razem dojeżdżam na podium. 

 

No i trochę mi smutno było jak zaczałem wyścig w zimie w kupionym Subaru Impreza, było ciężko, więc przerwałem, dokupiłem sobie zimowe opony i zmieniłem zawieszenie, wracam do wyścigu i jest to samo. Poziom trudności się zeskalował, ja miałem lepszą przyczepność na śniegu, ale przeciwnicy mieli lepsze AI. 

Myślałem, że tylko ja grając na PC mam problemy techniczne i bugi, ale widzę, że na konsolach też bywa nieciekawie. 

 

Mnie irytuje poziom trudności, nie rozumiem jak to działa. Jeden wyścig wygrywam bez problemu z zamkniętymi oczami a drugi się męczę i dopiero za 5 razem dojeżdżam na podium. 

 

No i trochę mi smutno było jak zaczałem wyścig w zimie w kupionym Subaru Impreza, było ciężko, więc przerwałem, dokupiłem sobie zimowe opony i zmieniłem zawieszenie, wracam do wyścigu i jest to samo. Poziom trudności się zeskalował, ja miałem lepszą przyczepność na śniegu, ale przeciwnicy mieli lepsze AI.  Gdzie jest fun z tuningu?

Odnośnik do komentarza

boże nadeszła zima, kupilem vw tuareg i prawie ospermilem telewizor

 

lapalem sie na tym ze co chwilę chcialem robic screeny, ta gra po prostu wszedzie tak wyglada więc musiałem sie z tego wyleczyc

 

slabszy tuareg i gleboki snieg, auto zwalnia a pod górę to juz wogole - w końcu wygladalo to w miare realistycznie a nie jak w poprzednich częściach

 

najlepsza forzunia ever

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, easye napisał:

Otwórzcie ten klub dla wszystkich, później założyciel przestanie grać i nowy trzeba będzie zakładać.

 

No to jest sroga beka, że trzeba jakieś zapki sobie wysyłać xD. Nie mówiąc o tym, że już jakiś klub z czasów FH3 istniał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, maciucha napisał:

nie zdążyłem jeszcze skończyć 3ki, odpaliłem dziś 4kę bo w gamepassie, ale mam wrażenie jakbym włączył mission packa z inną mapą

trochę meh, chociaż jak ktoś wygłodniały bo dawno temu skończył 3kę, to pewnie cieszy michę

Mam bardzo podobne odczucia, jedyną zmianą są tak naprawdę pory roku.

 

Ale uwierz mi jak pośmigasz zimą po lesie o zachodzie słońca Subaru w klasycznym malowaniu, to zapomnisz że to odgrzewany kotlet

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...