Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, kubson napisał:

Albo niech każdy dołączy do Zielonej Szlachty FPE gdzie @Hum jest adminem tam chyba jest juz z 60 osób

 

bo trochę zamieszania robi sie z klubami 

 

 

jesien w tej grze jest przepiękna :wub: 

 

Ogólnie problem z tymi klubami, które już istniały w FH3 czy poza nią jest taki, że nie wyszukuje ich w tej wyszukiwarce którą otwiera FH4. Nie są zaliczane jako "Horizon Club" czy coś takiego. Przynajmniej szukając "FPE", czyli klubu z FH3 albo tego co Hum założył to nie mogłem ich znaleźć. Faktycznie wyszukiwało tylko tego od Pipolino. Otwórzcie go i będzie po problemie.

 

13 godzin temu, maciucha napisał:

Ma ktoś jeszcze problemy z ustawieniem pedału hamulca w G920? 
Gra w ogóle nie reaguje na zmiany martwej strefy i hamuję max na 80%.

Zmiana tych samych ustawień w FH3 dawała oczekiwane rezultaty, a tutaj kompletny klops. :/ @raven_raven?

 

No też miałem coś takiego. Nie tyle nie reagował na zmiany martwej strefy, ale nie dało się jej zmniejszyć na tyle, by z tym twardym hamulcem G920 dało się komfortowo grać. Wyjąłem tą gumkę ze środa i po problemie xd

 

5 godzin temu, El Loco Chocko napisał:

Probowalem blisko godzine na kierownicy grac, ale nie wiem czy to kwestia ustawien, czy czegos innego, ale FH4 jest bardziej grywalna na padzie imo.

 

No ja grałem trochę więcej, i tak jak w FH3, do przejałów IMO kierownica się nie nadaje, jedynie do odpowiednich samochodów i do ścigania się po asfalcie. Wtedy jest super, a do reszty pad. No i na kierownicy zawsze muszę grać z niższym poziomem trudności, bo takich wyników jak na padzie nie wykręcę. To mimo wszystko jest Horizon, gdzie się zapier,dala po buraczanych polach i w trakcie poślizgów machnięcie gałką z jednego maksymalnego wychylenia do drugiego jest o wiele szybsze niż obrócenie kierownicy dwa i pół raza.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Ehhh, może w którymś patchu naprawią te martwe strefy, póki co nie mam po co grać.

 

A co do 2,5 obrotów to kto ci każe jeździć na tak dużym zakresie? Ja mam w opcjach ustawione kąt obrotu na max 360 stopni i FH3 daje mi dużo więcej funu na kierownicy niż na padzie. Bardzo szybko trzeba reagować, bo mnóstwo się dzieje, ale że to arcadówka, to dużo łatwiej się kontroluje auta i 360 stopni działa optymalnie :) 

Odnośnik do komentarza

ja dalej nie mam w garazu 2002 Mazda Rx-7 oraz 2018 Nissan Sentra, mimo tego ze na dysku je mam sciagniete ;/ cos ten car pass szwankuje

 

to co robimy z klubami wszyscy uderzaja do Pipolino i to bedzie nasz oficjalny czy @Humcos ogarnie z Zielona Szlachta FPE? 

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Piękna jest zarówno jesień jak i zima <3 jeździ się wybornie, jak zwykle.

 

Szkoda że jak zwykle polityka dodawania aut mnie wkur/wia, dlaczego robią kopiuj-wklej od 10 lat tych samych fur (jakieś tare bmw albo audice które nikogo) a takich oczywistości jak Huracan Performante, nowy AM Vantage czy BMW M5 nie ma...

 

Gdzie mój Aventador SV?!!!

Odnośnik do komentarza

Również dołączę do narzekających na muzykę. Jeden utwór mi się podoba i to ten z początku po odpaleniu gry. 

Reszta mocno nijaka i nic nie jest warte zapamiętania. Jeszcze na bass arena przewinie się M83. 

UK spoko, ale różnorodności Australii nie przebiję. 

Zgodzę się z tym, że nie czuć klimatu festiwalu. To chyba w 1 było najlepiej czuć, 3 już też odpłynęła w  tym aspekcie. Ścigamy się dla ścigania, nie ma walki. Po części rozumiem, bo zrobili jedno wielkie podwórko- online. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, iluck85 napisał:

Również dołączę do narzekających na muzykę. Jeden utwór mi się podoba i to ten z początku po odpaleniu gry. 

Reszta mocno nijaka i nic nie jest warte zapamiętania. Jeszcze na bass arena przewinie się M83. 

UK spoko, ale różnorodności Australii nie przebiję. 

Zgodzę się z tym, że nie czuć klimatu festiwalu. To chyba w 1 było najlepiej czuć, 3 już też odpłynęła w  tym aspekcie. Ścigamy się dla ścigania, nie ma walki. Po części rozumiem, bo zrobili jedno wielkie podwórko- online. 

 

W trójkę jeszcze nie grałem, ale po spędzeniu blisko 9 czy tam 10h w grze zaczynam odczuwać lekkie znużenie. 

Tak jak napisałeś muzyka to w większości nic ciekawego, klimat festiwalu niemal zerowy. Jednak jedynka pod tym względem pozostaje niedościgniona. 

Oczywiście o aspektach pogodowych czy graficznych nie ma co pisać, bo to coś pięknego i olśniewającego (jesień + błoto +duża kałuża = banan na dziobie), ale w tej gonitwie za ultrarealistyczną grafiką, gdzieś ulecial ten cały fun z jedynki. Jedynki, która dla mnie jest najlepszą ścigałką w takiej formie- otwartego czy też quasi otwartego świata. 

Odnośnik do komentarza

chris85- to było piękne. 2 była spoko do finału. Po finale jak chciałeś "calaka", to gierka wynudziła dojazdami od wyścigu do wyścigu. Dramat. 

 

marcinwks- to trapi tą serie, ale w poprzednich częściach wspinałeś się na szczyt, był wielki finał przez 3/4 mapy i jako tako koniec. W 4 nie ma żadnego celu w zasadzie. A po x strefie driftu czy prędkości wchodzi powtarzalność. A jak odkryjesz wszystkie drogi, to już w ogóle zaczyna trącać myszką.

 

Zapomniałem dodać, że o ile dobrze przeczytałem, to teraz pkt nie są ogólnie dla mnie i obojętnie jakim pojazdem jadę? Przydzielam pkt/perki do konkretnego pojazdu? To lipa, bo ogranicza mi to waflowanie autami i muszę myśleć czy warto mi inwestować pkt. W poprzednich odsłonach odblokowałem %, premie itp itd i było to na moją osobę obojętnie czym jechałem, a teraz do konkretnego auta?! Lipa. 

Odnośnik do komentarza

A kto chciałby z tobą grać ?


PS. Jeżeli faktycznie istnienie hip hop w horajzonie to ja się pytam jak przy czymś takim można grać ? Pomijając kwestię gustu to czy nie jest to zbyt zamulające do tego typu gry ?

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...