Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, wracam z pracy, a tu druga połówka przy padzie jeździ Volkswagenem Beetle (jedno z jej motoryzacyjnych marzeń) i nie mam serca zabierać jej pada... 

 

Ale no kurła, to ja powinienem być tym nołlajfem w związku :doom:

Odnośnik do komentarza

Kiedy myślisz że jesień to najpiękniejsza pora roku to przychodzi zima i ora wszystko. Absolutny kosmos. Wyścig w lesie w zimowej szarudze kosi wszystko. Zdecydowanie jedyny i prawdziwy niszczator gamingowych światów :fsg:

Edytowane przez hav7n
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, oni napisał:

Mam bardzo podobne odczucia, jedyną zmianą są tak naprawdę pory roku.

 

Ale uwierz mi jak pośmigasz zimą po lesie o zachodzie słońca Subaru w klasycznym malowaniu, to zapomnisz że to odgrzewany kotlet

Pewnie tak, ale z racji tego, że właśnie przechodzę trójkę, to mam wrażenie jakby ktoś mi wykasował save i kazał grać od początku, co szczerze mówiąc trochę mnie zniechęca.

Odnośnik do komentarza

1,5 roku temu przesiadłem się na PlayStation i nawet nie wchodziłem do tego tematu i nie oglądałem trailerów, żeby się nie denerwować. Ale to była tylko kwestia czasu i stało się co się miało stać. Zielone światło miłości znowu zaświeci w moim domu.  Eneloopy się ładują. Konsola wraz z Forzami ma być jutro przed obiadem. To będzie dobry dzień. #X

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, maciucha napisał:

Ma ktoś jeszcze problemy z ustawieniem pedału hamulca w G920? 
Gra w ogóle nie reaguje na zmiany martwej strefy i hamuję max na 80%.

Zmiana tych samych ustawień w FH3 dawała oczekiwane rezultaty, a tutaj kompletny klops. :/ @raven_raven?

Probowalem blisko godzine na kierownicy grac, ale nie wiem czy to kwestia ustawien, czy czegos innego, ale FH4 jest bardziej grywalna na padzie imo.

Odnośnik do komentarza

w końcu wczoraj rozkminilismy jak tu sie gra w ekipie i jest całkiem wygodnie

 

dodajesz znajomych do wlasnego konwoju, ladujecie na jednej mapie, odpalacie wyscig i wszyscy dostaja punkciki

 

dodatkowo na mapie jest ok 50 innych kierowcow online (chyba maks 70 na serwerze) loadingi itp sa sprawne i szybkie - ważne zeby wszyscy mieli min 20 lvl bo inaczej nie każdy moze uczestniczyc w danej porze roku

 

nadeszla wiosna, myślałeś ze po zimie nic nie będzie piekniejszego ale znowu galki oczne rozyebane - jak tu operuja deszczem, swiatlem i kolorami kwiatow to o ja cie pyerdole 0_o

 

jak ktos mowi o tej gierce fh3,5 to: "xD"

Odnośnik do komentarza

No właśnie. FPSX, PSX czy jeszcze jakiś inny?

1 godzinę temu, seq88.as napisał:

Zauwazylem ze im blizej zimy tym wiecej jest lisci i mniejsza temp otoczenia. Te przejscia sa plynne?

Im bliżej wiosny tym mniej śniegu leżało na ulicach i polach, więc chyba tak :fsg:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...