Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Prograłem troszkę... z 14 godzin i jestem mega zadowolony. Na starym Xbonie miałem pare większych zwiech i 2 razy po powrocie z menu brakowało dzwięku, ale tak to śmiga lepiej niż się spodziewałem. Dobra robota. Gierka jest miodna, tyle możliwości i w końcu mogę grać jak chce i czym chce, co w FH3 nie zawsze było takie oczywiste. Widoczki i wrażenia z jazdy mega na plus, nie pamiętam czy w jakiejkolwiek grze ostatnio tak dobrze mi się jeździło :) Jeszcze trzeba wytestować jakieś tryby multiplayerowe :)

Odnośnik do komentarza

Przetestowałem pobieżnie 4 pory roku i dla mnie wizualnie jesień najładniejsza ale największy fun mam w zimowych zawodach. 

 

Gierka kozak.

 

Nie byłem przekonany do tych leveli samochodów ale nie przeszkadza to w grze a daje dodatkowego bonusa (np można wydać to na dodatkowy obrót koła fortuny).  W ogóle progres i levelowanie daje mi tu więcej funu niż horizon 3. Jeden minus to za często mi jakieś pierdoły do awatara wpadają. Wolałbym tylko kase i samochody jak było wcześniej. Spoko też zawody poustawiali na mapie. Jak kończę jeden wyścig to akurat jestem przy następnym. Tak naprawdę maks muszę jechać 1-2 km do następnych zawodów. 

 

Pokazówki znowu kozackie i juz druga była dla mnie trudna (pociąg). Wygrałem za 3 razem i to dosłownie o pół sekundy. 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Yakubu napisał:

Jak się skończy cały rok to już jest normalny multiplayer?  Na razie nikt nie chce grać pvp :/

 

59 minut temu, Kosmos napisał:

A mi na PC w ogóle nie chce łączyć z Horizon life. Miał ktoś podobny problem ?

"a może to z wami nikt nie chce grać, he, he, hehe"

Online grałem tylko wyścigi i bardzo szybko wyszukiwało. @Kosmos możesz sprawdź w ustawieniach Win (Ustawienia/Granie/Operacje sieciowe Xbox) -opoznieniem się nie przejmuj bo zawsze źle wylicza, ale sprawdzisz Nat.

Edytowane przez easye
  • Dzięki 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, easye napisał:

 

"a może to z wami nikt nie chce grać, he, he, hehe"

Online grałem tylko wyścigi i bardzo szybko wyszukiwało. @Kosmos możesz sprawdź w ustawieniach Win (Ustawienia/Granie/Operacje sieciowe Xbox) -opoznieniem się nie przejmuj bo zawsze źle wylicza, ale sprawdzisz Nat.

 

To ten słynny izi gejming na PC?

Odnośnik do komentarza

acha XD, a na konsoli nie można mieć zamknietego Natu? Nie ma na Xboxie testu połączenia sieciowego? Idz z takimi uwagami do CW, nie zapomnij przy okazji tylko przykleić postów konsolowych kolegów wypowiadających się o ścinkach we free roamie, glitchy związanych z brakiem dźwięku, oglądania samochodu przez 5 min jak się wyścig niedoczyta, sciagania gry przez 2 dni z najszybszych serwerów świata i innych rzeczy które tu wymieniacie, a które może "naprawią w patchu" xD

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, easye napisał:

nie zapomnij przy okazji tylko przykleić postów konsolowych kolegów wypowiadających się o ścinkach we free roamie, glitchy związanych z brakiem dźwięku, oglądania samochodu przez 5 min jak się wyścig niedoczyta, sciagania gry przez 2 dni z najszybszych serwerów świata i innych rzeczy które tu wymieniacie, a które może "naprawią w patchu" xD

Po pierwsze, od wojen jest osobny temat

 

Po drugie, no nie wmówisz mi "ej, na komsolach same bugi a u mnie płynne masełko 4K zero błędów i na każdym pc tak samo XDDDDDDDD", jak wchodzę w temat na oficjalnym forum Forzy, a tam

 

0VuTAdC.png

 

Odnośnik do komentarza

tymczasem, wczoraj zostałem wpisany na listę horizon, mam za sobą pierwszy forzathon live i zrobione zadania dzienne i tygodniowe :banderas: Forzathon live super pomysł, zadania dzienne i tygodniowe (zamiast tylko tygodniowych) również super, za nagromadzone FP kupiłem sobie motyw SoT w formie klaksonu :D 

 

Te eventy Bondowskie rozumiem, że są dostępne tylko dla tych co kupili pakiet samochodów Bonda? Bo nie mogłem znaleźć Letniego. Chociaż w sumie nie pojechałem po każdych czasowych eventach. Triale też spoko motyw. 

 

Gierka jest mega, wkręciłem się chyba już bardziej niż w trójkę, choć natłok znaczników na mapie zaczyna już powoli przytłaczać :obama:  

Odnośnik do komentarza
Teraz, Bzduras napisał:

Po pierwsze, od wojen jest osobny temat

 

Po drugie, no nie wmówisz mi "ej, na komsolach same bugi a u mnie płynne masełko 4K zero błędów i na każdym pc tak samo XDDDDDDDD", jak wchodzę w temat na oficjalnym forum Forzy, a tam

Ale przecież jest na odwrót, to Wy ciągle piszecie ze na PC w nic się nie da grać xD Zresztą nie wiem jak jest w 4k, bo prawda jest taka, że na najwyższych ustawieniach nocą Edynburg chodził w 50 fpsach :kaz:

"czekam na patcha" grając w roździelczośći 2K xD

 

Wracając na właściwe tory - pamietam ze kiedys w Forza mnie mega irytowały te wszystkie tunningi, zwłaszcza grając online, gdzie jadąc normalnym samochodem człowiek często nie miał szans, teraz uwielbiam sam jeżdzić Eskortem, CRXem starym, najlepiej jeszcze z odrapanym lakierem i malowaniem jakby zjadała go rdza z silnikiem z jakiegoś Verona :banderas:

Wczoraj szukałem jakieś tablicy przy okazji, wpada jakiś typ Astonem, kręci bączki dookoła, trąbi, pisze "fajna fura" (przy funkcja czatu jest naprawdę spoko!) wiec rzuciłem mu wyzwanie od niechcenia 1 vs 1.

Po pierwszych 300m nie widziałem go w lusterku.

 

 

 

@Rayos - masz przycisk w 'co nowego' by Ci pokazał tylko letnie eventy na mapie.

 

 

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Teraz, easye napisał:

Ale przecież jest na odwrót, to Wy ciągle piszecie ze na PC w nic się nie da grać xD

Ty do mnie czy koło mnie? Bo mogę rzucić Ci linki do postów, gdzie bronię PC gejmingu (który sam uskuteczniam).

1 minutę temu, easye napisał:

Zresztą nie wiem jak jest w 4k, bo prawda jest taka, że na najwyższych ustawieniach nocą Edynburg chodził w 50 fpsach :kaz:

"czekam na patcha" grając w roździelczośći 2K xD

Mhm. To kto w końcu czeka na te pacze?

Odnośnik do komentarza

Ta gra po prostu nie pojdzie u mnie na ekstremalnych ustawieniach w 4k, potrzebowałbym chyba Tytana, albo inny procesor - zostaje kombinowanie - pare opcji na Wysokie, zmniejszyc jakies wygładzanie, niestety straszna ze mnie dziwka graficzna, lubie w grze wszystko dac na full. :dunno: ale chyba nie będziemy o tym dyskutować?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...