Skocz do zawartości

Atomic Heart


Grabek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to żołnierze zabijający i gwałcący cywilów w wolnych chwilach klepią kod gry i nie nalezy jej pod żadnym pozorem wspierać odpaleniem w GP, czy już nie daj boziu kupować. A zawarte w niej podprogowe przekazy sprawią, że gracze po krótkiej rozgrywce kupią na allegro i założą ruskie onuce i ruszą zabijać.

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Crazy Horse napisał:

Tak, to żołnierze zabijający i gwałcący cywilów w wolnych chwilach klepią kod gry i nie nalezy jej pod żadnym pozorem wspierać odpaleniem w GP, czy już nie daj boziu kupować. A zawarte w niej podprogowe przekazy sprawią, że gracze po krótkiej rozgrywce kupią na allegro i założą ruskie onuce i ruszą zabijać.

Płacą podatki w Rosji, wspierają ich gospodarkę. Ja nie mówie że twórcy mordują małe dzieci. Pewnie większość jak nie każdy jest przeciwko tej wojnie (w końcu to informatyczki yebane) nie ich wina że trafili na taki moment w historii. Zwyczajnie nie wiem jak ktoś może nie rozumieć czemu ktoś nie chce kupić tej gry z tego powodu

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Pupcio napisał:

Płacą podatki w Rosji, wspierają ich gospodarkę. Ja nie mówie że twórcy mordują małe dzieci. Pewnie większość jak nie każdy jest przeciwko tej wojnie (w końcu to informatyczki yebane) nie ich wina że trafili na taki moment w historii. Zwyczajnie nie wiem jak ktoś może nie rozumieć czemu ktoś nie chce kupić tej gry z tego powodu

 

Chyba nie mają swojego biznesu w Rosji.

Odnośnik do komentarza

Hmm, taki post znalazłem. Czyli możliwe, że jednak dalej w Rosji siedzą.

 

Cytat

No, the developer, Mundfish, did not move to Cyprus. From what I can tell they are still operating and developing in Moscow, ruzzia. Mundfish also have exclusivity deals with VK in ruzzia with a CEO under US sanctions. Also worth noting is that they are also backed by Tencent, Gaijin (who btw bought ads on an anti-Ukrainian YT channel to be shown in "DPR" / occupied Ukraine), and GEM (ruzzia). Mundfish said nothing about their country’s war and genocide in 9 months following the invasion. Make of that what you will, I'm not gonna tell anyone what to feel or do about it.

 

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Moldar napisał:

Mam nadzieję, że zbliżających mistrzostw nikt oglądać nie będzie, tylu ludzi tam w końcu zginęło podczas budowy stadionów.

Porównanie trafne jak porównanie przez korwina mieszkań za 400 tys z butami za 100 zł. Co do kataru to na stadionach w europie akurat katar jest zazwyczaj właśnie potępiany.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, PanKamil napisał:

https://planetagracza.pl/atomic-heart-mundfish-rosja-rzad-gazprom/

 

A potem ci co to kupią/pobiorą będą latać do tematu 'Wojna Ukraina-rosja" i płakać, że rosja jest zła :) jeszcze byście się zdziwili jakby się okazało, że niektóre te informatyczki zostały posłane na front zabijać Ukrainców.

uruchom jakąś petycje do m$, żeby nie wydawali tego w game passie jak Cie tak to boli. Twoje pierdolenie na forum niczego nie zmieni, tak samo jak nie włączenie gry. Nie wiem czego oczekujecie od deweloperów wiedząc jakie są konsekwencje u ruskich za publiczne potępianie wojny. Rozumiem, że ruscy inwestorzy budzą niepokój, ale polskie studia też ciągnęły hajs od rządu a jakoś im nikt nie zarzucał, że sie z pisem klepią po plecach albo coś XD nie popadajcie w paranoje 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, number_nine napisał:

uruchom jakąś petycje do m$, żeby nie wydawali tego w game passie jak Cie tak to boli. Twoje pierdolenie na forum niczego nie zmieni, tak samo jak nie włączenie gry. Nie wiem czego oczekujecie od deweloperów wiedząc jakie są konsekwencje u ruskich za publiczne potępianie wojny. Rozumiem, że ruscy inwestorzy budzą niepokój, ale polskie studia też ciągnęły hajs od rządu a jakoś im nikt nie zarzucał, że sie z pisem klepią po plecach albo coś XD nie popadajcie w paranoje 

MS już dawno powinien ich jebnąć i wypierdolic tego smiecia. Mam nadzieję, że im bliżej premiery to szambo wyleje i gracze sami będą potępiać tą grę i nie zdobędzie takiej popularności czy to w passie czy poprzez kupno na store, steam i gdzie tam jeszcze. 

 

13 minut temu, Moldar napisał:

 

Oczywiście, że jest, ale i tak każdy będzie oglądał ;)

Mów za siebie. Ja pierdolę uefa-e, fife od marca gdzie bronili się jak mogli przed wyjebaniem ruskich szmat. Żadnego meczu nie tylko mundialu ale i każdych innych rozgrywek  :) Kiedyś to się brało urlop na te turnieje.

Edytowane przez PanKamil
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Przecież to wygląda jak duchowy następca Bioshocka, czyli apetycznie. Reszta w rękach gameplayu, oby okazał się stabilny i wciągający, bo nie chce kolejney, dystopijnej wydmuszki. Btw., od kilku lat mam na celowniku We Happy Few. Ktoś poleca? Uwielbiam takie klimaty, gdzie w urokliwym miejscu panuje reżim jednostki cierpiącej na kompleks boga. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...