Skocz do zawartości

Fallout 76


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, number_nine napisał:

Ostatnio yt zaczął mi podrzucać filmy o tym, jak to się F76 zmienił na przestrzeni lat, więc z ciekawości odpaliłem i muszę przyznać, że przez pierwsze kilkanaście godzin gra się w to naprawdę świetnie. Największą zaletą jest świat i to, za co kochałem zawsze Fallouty i Elder Scrollsy, czyli swobodna eksploracja, zwiedzanie nowych miejscówek i poznawanie ich historii. A tych jest od groma, póki co kręcę się może na 1/10 obszaru całej mapy i co kawałek jest coś ciekawego do sprawdzenia. Gra jest napakowana contentem, robię różne fabularne questy, sprawdzam eventy, zbieranie wszelkiego gunwa ma tu sens, bo jest co ulepszać itd. No nie spodziewałem się, że gra mnie tak wciągnie i ogólnie bawie się dużo lepiej niż przy nowym dziecku Bethesdy. Gram solo i póki co w niczym to nie przeszkadza, do innych graczy łatwo dołączyć jeśli robią jakiś event itd. O dziwo mikropłatności, sezony itd nie są zbyt nachalne. Do tego zaskoczyło mnie, że dość szybko uzbierałem jakieś punkty, które mogę wymienić na pierdoły w sklepiku. No lekki pozytywny szok, że tak dobrze sie w to gra. 

 

No bo to jest zupełnie inna gra, która po milion pierdyliardach łatkach wygląda jak wygląda, czyli dobrze. Misje fabularne, poboczne czy inne gówna jest od groma, a eksploracja stoi na wysokim poziomie. Ja przed którymś DLC porzuciłem granie, bo wszystko zrobiłem, co miałem, ale nie wykluczam, że wrócę do tej gierki, bo w singlu też można grać jak w F4. 

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że kto chce się dobrze bawić w F76, ten będzie się dobrze bawił zwłaszcza teraz po totalnej naprawie kodu i dodaniu zawartości. Mieli złe pomysły typu bardzo drogi i bezsensowny abonament, kilka innych głupotek też plus zepsute budowanie bazy, ale ogólne założenie sprawdza się wzorcowo i zdaje świetnie próbę czasu. Teraz można śmiało w to grać.   

Odnośnik do komentarza

Pomijając fakt, że jest za free jak ktoś zdążył ogarnąć z plusa i nie zagrać. Zagrałem dla porównania w Fallouta 4 i zęby trzeszczą już od tego starocia. Tu gra się zdecydowanie przyjemniej, można się poszwendać bez celu i ciśnienia. Jest 60 FPS i w miarę grafika. Ten nowy VATS kiszkowaty no ale miało to być MMO online więc jakoś to ten system tłumaczy. Aktywna pauza powinna być do wyboru.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Oprócz abonamentu i MTX to cały content jaki był dorzucany na przestrzeni lat był w formie darmowych paczyków, więc odpalając teraz gierkę z tego kodzika masz w zasadzie wszystko, co pokazywali - Wastelanders, The Pitt i cała reszta.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...