Skocz do zawartości

Fallout 76


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Wciągnąłem się ponownie z darmowym dodatkiem Wastelands. NPC, nowe questy, tego na pewno gra potrzebowała. Wydaje mi się, że graficznie też jest trochę lepiej. Mam nadzieję, że w końcu podbiję trochę ten level bo tragedia była poprzednio. Generalnie w końcu gra zaczęła być tym czym powinna na premierę. Ciężką mają przeprawę te gry serwisy ale ważne, że deweloperzy trzymają się ich i nie porzucają od razu.

 

Country roads, take me home
To the place I belong
West Virginia

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.04.2020 o 16:13, Zeratul napisał:

Country roads, take me home
To the place I belong
West Virginia

Oł, jeeeeeaaaa!

Wróciłem panowie i jest naprawdę dobrze. Wreszcie npc są, zlecają robotę, bandyci, osiedleńcy, frakcje.

Po tylu miesiącach moja chałupa stalkera nienaruszona se stoi, krzesełka, stolik na wysokim tarasie widokowym.

Generalnie jakoś lepiej to chodzi, bez laga, ładniej też wygląda.

No nie można było tak od razu?

W dniu 20.04.2020 o 16:13, Zeratul napisał:

Country roads, take me home
To the place I belong
West Virginia

 

Odnośnik do komentarza

Nom chałupa nienaruszona bo znika ze świata za każdym razem jak się wylogujesz. Zdarzało mi się jednak kiedyś podczas sesji że kilku graczy użyszkodników albo mutantów próbowało rozwalić mój bungalow ale wieżyczki z wyrzutniami rakiet dawały im odpór. Raz tylko ktoś rozwalił mi reaktor nuklearny obudowany ceglanym bunkrem a naprawa kosztowała sporo matsów. Ale potem zostawiłem drzwi otwarte aby każdy mógł się napić, coś ugotować lub naprawić i miałem już spokój. 

Czy teraz miałbym ponownie wracać do tej gry? Meh, mając wspomnienia z ostatnich crashy i męczarni po nerfie postaci wątpię abym kiedykolwiek wrócił do F76.. Chyba że było by z kim pobiegać w party bo solo to już się to ustrojstwo nagrałem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

  Są i to bardzo fajne. Jedna np pozwala wysoko skakać, wtedy dajesz radę wskoczyć na dachy budynków by spyerdolić przed ghoulami. Inna mutacja daje szybki regen zdrowia, jeszcze inna dodatkowy pancerz. Sęk w tym że do pozytywnych cech mutacji, dodane są też negatywne jak mniejsza ilość AP albo szybciej narastający głód. Ogólnie też mutacje można wyleczyć Rad-Awayem w trakcie leczenia się z napromieniowania. Ale jeśli jakąś się zainfekowałeś i chcesz ją zachować aby korzystać z jej profitów to musisz mieć założoną kartę - perka blokującą możliowość wyleczenia mutacji. Inna karta boostuje pozytywne efekty mutacji.

  Na swojej postaci mam chyba z sześć różnych mutacji. Na otwartych przestrzeniach można robić cuda, skakać, biegać sprintem, postać jest nie do zasiekania. Troszkę gorzej w zamknietych pomieszczeniach, przy graniu skradankowo jestem praktycznie na dwa-trzy hity :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.04.2020 o 16:13, Zeratul napisał:

Wciągnąłem się ponownie z darmowym dodatkiem Wastelands. NPC, nowe questy, tego na pewno gra potrzebowała. Wydaje mi się, że graficznie też jest trochę lepiej. Mam nadzieję, że w końcu podbiję trochę ten level bo tragedia była poprzednio. Generalnie w końcu gra zaczęła być tym czym powinna na premierę. Ciężką mają przeprawę te gry serwisy ale ważne, że deweloperzy trzymają się ich i nie porzucają od razu.

 

Country roads, take me home
To the place I belong
West Virginia

 

Kurde, też jakoś tak "ciągnie" mnie do ogrywania F76 po aktualizacji. Dzisiaj od 16tej pykam non stop, cały czas usprawiedliwiając się przed sobą - czemu nie SnowRunner? ;)

Ale spoko się "rozkminia" te miejscówki i tajemnice w nich zawarte, exploracja + walka i jestem na swoich klimatach.

 

Country roads, take me home
To the place I belong
West Virginia

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj po południu sobie włączyłem, jako odskocznia od SnieżnegoRunnera i wsiąkłem.

Słowo daję. Przechodzisz sobie koło ciekawie wyglądającego budynku w pobliżu swojej chałupy stalkera, za ogrodzeniem leżą zwłoki kobiety, przy nich list  i już zaczyna się quest.

Badanie budynku, czytanie terminali, w końcu przemarsz do innej miejscówki, a tam 

Spoiler

o japierdolę jaka akcja! Powiązana z osobą z innej misji. 

 

Co, jak co, ale eksploracja wyszła im rewelacyjnie, no i ciekawe misje poboczne, /główne odkąd są npce też/. 

I tyle se wczoraj pojeździłem po błocie, jak o pierwszej wyłączałem konso.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...