Skocz do zawartości

Fallout 76


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

900 godzin? Jeez.. No coż, jeden z moich znajomych falloutowych "handlarzy bronią" duplikowaną też dostał bana na granie. Ale w sumie nie dziwi mnie to. Kolo praktycznie skupiał się tylko na farmieniu expa, bieganiu za mobami w kółko oraz farmieniu broni, wielokrotnym duplikowaniu dwustrzałowych karabinów i strzelb. Non stop uaktualniał oferty na jakichś community i... peszek. Dostał niedawno bana, kariera dilera się skończyła, gra chyba teraz w Fortnajta czy inne Pubdżi.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Oglądałem różne filmiki i nawet bym zagrał. Choćby dla nowych PA, lokacji i budowania gdzie się chce. Taki DLC do F4... A potem sobie uświadamiam, że to jest online i wszystko stracę pewnego dnia: czyli strata czasu. Gdyby tylko był tryb offline... to kupiłbym z tymi nakładkami na pada za dwie dyszki. :D

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość Orzeszek

ehhh, pograłem do 8lvlu postaci i gra jest beznadziejna. Gra nie ma absolutnie żadnej dobrze zaaplikowanej mechaniki XD coś niesamowitego. Zaczne od plusów, bo to będzie najszybciej:

Miejscówki i setting super, fajny klimacik. i tu koniec z plusami F76.

 

Nic w tej grze nie gra, pół roku po premierze i gra dostaje wylewu z powodu serwerów i wywala do menu głównego raz na 30 minut. Nie chce mi sie rozpisywać na temat tego kasztana. Jak by ktoś sie zastanawiał czy mozna grac samemu, to tak można, ale jest to mega niegrywalne, przeciwników jest tyle, że leczenie/amunicja konczy się się mega szybko, do tego stopnia, ze trzeba potem jak neo w matrixie omijac przeciwników w połowie questów, w grupie jest prościej i mooooże przyjemniej, no ale wiecie, w bierki tez sie przyjemnie gra ze znajomymi.

Wszystko w tej grze ssie. 

>Robot daje questa

>robisz questa zabij 10 psów naraz

>chcesz oddać questa

>nie możesz bo bethesda nie przewidziała, ze z npc może gadać tylko jeden gracz na raz XD koles blokuje dojscie do robota i (pipi) czekasz 30 minut az skonczy XD

tak samo blokowanie przez graczy dzwi do lokacji, nie wejdziemy do czasu jak sie nie ruszy postać przez bodyblocking. trzeba wyjść z gry i wejść.

8yhxfl.jpg

 

questy nie działają, crafting nie działa, budowanie nie działa, eksploracja nie działa, nuda, nuda nuda.

 

 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

dokładnie tak. Silnik gry nie nadaje sie pod tego typu gatunek gry, czaicie ze trzeba czekac az inny gracz przestanie gadac z npc by oddac quest? Nie mozna zrobic spokojnie pauzy by przejrzec ekwipunek/uzyc craftingu bo co minute spawnują sie hordy przeciwników? Jest takich baboli mnostwo i patche tego nie naprawia.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Faka napisał:

A to było to samo swego czasu jak w Neverwinter, też były te jazdy, że w grupie to robiłeś wszystko dla gracza i nie mogłeś nic podejmować dopóki ten główny nie zrobi, no beka.

 

Myślę, że Orzeszkowi chodziło o kompletnych randomów, a nie o ziomków z ekipy. 

Już swego czasu widziałem, jak ludzie zajmowali innym stół do craftingu np. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...