Skocz do zawartości

Fallout 76


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Gość suteq

Chciałem sobie odpalić, pograć i wyrobić sobie opinię. I co? Ano to:

 

EcuFa_KWAAA73xk?format=png&name=large

 

Najs. :reggie: 

 

@edit

Udało sie odpalić i zalogować, ale to jest jakiś żart, żeby to po prostu nie działało bo Bethesda nie umie w gierki. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dziwny komunikat. Ja gram od soboty (xbox) i póki co jestem zadowolony, gra może ze dwa razy wyrzuciła mnie z serwera z powodu wystąpienia jakiegoś błędu. Grę traktuję jak kolejnego Fallouta i wychodzi całkiem przyzwoicie. Póki co gram sam i nie dołączam do żadnych drużyn. Póki co też nie straciłem życia ;) jak je stracę to jakie są konsekwencje? Tracę wyposażenie, czekam jakiś czas na odrodzenie?

Odnośnik do komentarza

Utrata życia oznacza że upuszczasz paczuszkę z zebranymi przez siebie materiałami oraz odrobiną kasy. Możesz ją podnieść jeśli dotrzesz do miejsca w którym zginąłeś. W innym przypadku może podnieść ją inny gracz. Paczuszka z twoimi znajdźkami zniknie jak gra się wywali lub zalogujesz się do innej sesji.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.07.2020 o 17:51, MAJOCHEY_PL napisał:

Niby fajnie suę grało po tym dodaniu npc i misji z nimi związanych,  ale zaczęły zlecenia wchodzić mega smętne i z wysokolewelowymi oponentami, więc zaczął się grind.

Wtedy odpuściłem :dunno:

 

Wszystko po to abyś wydał kasę ;) Smutne, że w tym kierunku zmierzają wszystkie gry - gry jako usługi... eh. Powiedziałem sobie, że też odpuszczę kiedy gra będzie wymagać ode mnie kolejnych pieniędzy. Wystarczy, że zapłaciłem za game passa ;)  Jestem fanem serii ale jest tyle gierek do ogrania, że skupianie się na jednym tytule traci dla mnie sens. Jesteś w stanie określić do jakiego poziomu dobiłeś i się odbiłeś od gry? Albo jaki postęp % ukończenia fabuły albo wszystkich misji (o ile tam misje się kiedyś skończą).

 

Ostatnio spotkałem się z bardzo miłym zachowaniem innego gracza. Po jakiejś misji wróciłem do pierwszego obozowiska nadzorczyni aby zostawić swoje fanty. Po drodze minąłem kogoś z wyższym poziomem. Przy obozowisku zaczął do mnie strzelać, przestraszyłem się że zaraz mnie zabije więc zacząłem chować fanty do skrzynki. Obróciłem się do strzelającego aby zobaczyć dlaczego strzela. Pomachał do mnie. Podszedłem do niego a on zostawił mi torbę z fantami, z których część była unikatowa :) Tym sposobem wszedłem w posiadanie elementu pancerza dzięki, któremu staję się niewidzialny. Miły gest. Jak będę mógł robić prezenty to też komuś coś sprezentuję.

 

Innym razem trafiłem na bezpański pancerz wspomagany. Zalogowałem się do gry i w tym samym miejscu przy wejściu do baru księżnej stał pancerz wspomagany. Mogłem spokojnie do niego podejść i skorzystać, był wyczerpany ale przyda się ;)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Elitesse napisał:

Podszedłem do niego a on zostawił mi torbę z fantami, z których część była unikatowa

Identyczną sytuację miałem w tej grze. / może tego samego spotkaliśmy ;) /.

Swoją drogą dlaczego nie spotykam takich graczy w DayZ ?

5 minut temu, 20inchDT napisał:

Ja grałem przed wastelanders i nie grindowałem, to teraz tym bardziej nie trzeba po dodaniu NPC i nowych questów.

Zależy jak długo grałeś. 

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...