Skocz do zawartości

Fallout 76


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gra w to ktoś jeszcze? Z braku laku wróciłem do pozycji i tak się szlajam po misjach. Mam problem z misją poboczną Na spotkanie tajemnicy

 

Spoiler

Robię wszystko tak jak jest w solucji na eurogamerze, a jak wchodzę do piwnicy / tego tajnego pomieszczenia, to lasery nie przepuszczają mnie dalej.

 

Czegoś nie zebrałem albo coś trzeba jeszcze nacisnąć poza przeczytaniem notatek na komputerze? Raz miałem problem z wejściem do sklepu z robotami aby wykonać misję. Dopiero powtórne włączenie gry zresetowało ten problem i drzwi się otwarły. Wcześniej pomimo posiadania specjalnej karty nie puszczało mnie dalej.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
8 godzin temu, Pupcio napisał:

Na kąkutrze grasz? Ja w sumie odpadłem jak grałem samemu ale może z kimś jeszcze do przeżycia ta gierka

 

na konsolce XBOX SERIES S

 

edit: ja pierdole gra nie pozwala mi sie zalogować, jak ja gardzę tymi launcherami osobnymi xD tragedia 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.11.2022 o 15:26, Crazy Horse napisał:

Minusowaleś w zakupach growych, jak kupiłem na premierę, więc 

 

Nie.

I oby nikt inny :pika: 

 

 

 

Ech, wtedy z 30 minusów dostałem i wszystkich pamiętam.


No ale k#źwa należało się, nie pyerdol - sam pewnie Cię nie zminusowałem, ale doskonale rozumiem, czemu zrobili to inni - za kupowanie na premierę takich szrotów powinien być ban na forum.

A tak w ogóle to ten szajs ma jakiś next-gen patch, albo chociaż fps-boost?

Odnośnik do komentarza

Ale Wredny nie pytał o wyłącznie o pacza next gen, ale również

57 minut temu, Wredny napisał:

A tak w ogóle to ten szajs ma jakiś next-gen patch, albo chociaż fps-boost?

więc figarszczx nie wprowadzaj ludzi w błąd, taknieok

Odnośnik do komentarza

Mogłby wyjść patch do f76 taki z prawdziwego zdarzenia. Chociażby za te 240 zeta wydane na premierę, ale z drugiej strony przecież ta gra i tak mi nieźle dostarczyła ;) bawiłem się dziesiątki godzin zacnie.

 

Godzinę temu, Wredny napisał:

za kupowanie na premierę takich szrotów powinien być ban na forum.

 

Inni podepną pod tą kategorię elexy i inne średnie gry, więc uważaj czego sb życzysz.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Grał w to ktoś ostatnio?
Bo na fali lekkiego hype'u na Starfielda, chciałem sobie odpalić inne drewno od Bethesdy i nie mam opcji przejść dalej, a sama gra widnieje u mnie jako "Trial".

Fallout76error.thumb.png.99a3e33943338dfe74ce9b78d21e22e3.png

Wita mnie taki komunikat i wszystko zaczyna się od nowa.
Mam wersję pudełkową, niby wszystkie update'y były darmowe, więc o co chodzi?
Nagle moja gra stała się niepełna? Trzeba im ten haracz płacić (1st)? Nie wydam 169zł w PS Store na to, co już posiadam.
W sieci są tylko informacje odnośnie PC, ale na PlayStation o tym błędzie nie widzę żadnych wzmianek.

OK, fałszywy alarm - zapomniałem, że podczas ściągania update'u wyciągnąłem płytę, żeby pograć w coś innego i próbowałem odpalić grę bez nośnika w czytniku :sweat:

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Ostatnio yt zaczął mi podrzucać filmy o tym, jak to się F76 zmienił na przestrzeni lat, więc z ciekawości odpaliłem i muszę przyznać, że przez pierwsze kilkanaście godzin gra się w to naprawdę świetnie. Największą zaletą jest świat i to, za co kochałem zawsze Fallouty i Elder Scrollsy, czyli swobodna eksploracja, zwiedzanie nowych miejscówek i poznawanie ich historii. A tych jest od groma, póki co kręcę się może na 1/10 obszaru całej mapy i co kawałek jest coś ciekawego do sprawdzenia. Gra jest napakowana contentem, robię różne fabularne questy, sprawdzam eventy, zbieranie wszelkiego gunwa ma tu sens, bo jest co ulepszać itd. No nie spodziewałem się, że gra mnie tak wciągnie i ogólnie bawie się dużo lepiej niż przy nowym dziecku Bethesdy. Gram solo i póki co w niczym to nie przeszkadza, do innych graczy łatwo dołączyć jeśli robią jakiś event itd. O dziwo mikropłatności, sezony itd nie są zbyt nachalne. Do tego zaskoczyło mnie, że dość szybko uzbierałem jakieś punkty, które mogę wymienić na pierdoły w sklepiku. No lekki pozytywny szok, że tak dobrze sie w to gra. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, number_nine said:

Ostatnio yt zaczął mi podrzucać filmy o tym, jak to się F76 zmienił na przestrzeni lat, więc z ciekawości odpaliłem i muszę przyznać, że przez pierwsze kilkanaście godzin gra się w to naprawdę świetnie. Największą zaletą jest świat i to, za co kochałem zawsze Fallouty i Elder Scrollsy, czyli swobodna eksploracja, zwiedzanie nowych miejscówek i poznawanie ich historii. A tych jest od groma, póki co kręcę się może na 1/10 obszaru całej mapy i co kawałek jest coś ciekawego do sprawdzenia. Gra jest napakowana contentem, robię różne fabularne questy, sprawdzam eventy, zbieranie wszelkiego gunwa ma tu sens, bo jest co ulepszać itd. No nie spodziewałem się, że gra mnie tak wciągnie i ogólnie bawie się dużo lepiej niż przy nowym dziecku Bethesdy. Gram solo i póki co w niczym to nie przeszkadza, do innych graczy łatwo dołączyć jeśli robią jakiś event itd. O dziwo mikropłatności, sezony itd nie są zbyt nachalne. Do tego zaskoczyło mnie, że dość szybko uzbierałem jakieś punkty, które mogę wymienić na pierdoły w sklepiku. No lekki pozytywny szok, że tak dobrze sie w to gra. 

 

Grasz sam czy z kimś? Da się tak po prostu zainstalować grę na PS4 i grać samemu jak w Fallout 4 ?? 

Odnośnik do komentarza
Teraz, darkos napisał:

Grasz sam czy z kimś? Da się tak po prostu zainstalować grę na PS4 i grać samemu jak w Fallout 4 ?? 

No napisałem przeca, że solo :) Jak najbardziej da się samemu grać, od początku gra kieruje do zadań fabularnych, a zwiedzając świat co chwile trafiasz na jakieś questy, łapiesz sygnały radiowe itd, dokładnie jak w "normalnych" falloutach. Z tego co wiem, to wydali co najmniej kilka dużych rozszerzeń z dużymi questami na kilka/kilkanaście godzin więc jest co robić 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...