Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Guardian Ape, pierwsza faza ok,ale druga to juz jest roz(pipi) max dla mnie. Jeszcze niech sie okaze,ze jest trzecia forma jeszcze... Piekna gra :banderas:. Pochorowali mi sie na smoczy mór npce i wlasnie, poza rzezbiarzem od kogos sie jeszcze probki krwi zdobywa dla Emmy? Zawsze od razu leczylem chorobsko przy pozsazku,ale sie zastanawiam czy nie potrzymac ich tak troche. Pytanie, jesli wyslalem samuraja do doktorkow w lochach,a mnicha Kotaro do sali iluzji(walka z 3 malpami) to juz nie dam rady podeslac kogos Anyamie zlodziejowi co by asortyment powiekszyc?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Szajka napisał:

Guardian Ape, pierwsza faza ok,ale druga to juz jest roz(pipi) max dla mnie. Jeszcze niech sie okaze,ze jest trzecia forma jeszcze... Piekna gra :banderas:. Pochorowali mi sie na smoczy mór npce i wlasnie, poza rzezbiarzem od kogos sie jeszcze probki krwi zdobywa dla Emmy? Zawsze od razu leczylem chorobsko przy pozsazku,ale sie zastanawiam czy nie potrzymac ich tak troche. Pytanie, jesli wyslalem samuraja do doktorkow w lochach,a mnicha Kotaro do sali iluzji(walka z 3 malpami) to juz nie dam rady podeslac kogos Anyamie zlodziejowi co by asortyment powiekszyc?

Spoiler

Nikogo innego mu nie podeślesz. Jedynie kogoś z tej dwójki się da, z tego co się orientuję.

 

Odnośnik do komentarza

@Szajka

Ten boss jest

Spoiler

bardzo przewidywalny w drugiej fazie, wszystkie ataki mieczem można deflectować, deflect jego uderzenia zza głowy stunuje go, wtedy dzida w ranę po głowie i HP leci jak szalone, powtarzać do skutku. Jedyna trudność, to skupienie się na rozpoznaniu podnoszenia głowy.

 

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Loko_PL napisał:
  Ukryj zawartość

Nikogo innego mu nie podeślesz. Jedynie kogoś z tej dwójki się da, z tego co się orientuję.

 

A coś ciekawego w ogóle jego sprowadzenie dodaje do asortymentu? 

Dobra kolejne pytanie bo koniec gry chyba już a chce wszystko zaliczyć -

 

dałem karpiowi super przynętę po czym znikł a ten wielkolud płacze za nim ale w opcjach dialogowych nic nie można wybrać, stara natomiast umarła z wycienczenia dobijajac potwory. To tak ma być i z nimi koniec questu?

Gdzie najlepiej expa farmic?

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

@XM.

Spoiler

Jak otrułeś karpia, to jego truchło znajdziesz z tego co pamiętam w miejscu gdzie z małpą walczyłeś. Wtedy jak wrócisz do staruszka to da ci item, po czym umrze. Jak wrócisz tam ponownie to będziesz miał dialog z jego drugą córką. Aha jak zabiłeś karpia to otrzymasz od tego vendora w beczce w hiracie łuski.

Co do tego questa z doktorkiem, samurajem i mnichem to żadnych ciekawych przedmiotów nie otrzymasz.

Jeśli chodzi o farmienie expa to nie mam zielonego pojęcia, pewnie na necie są jakieś pomocne filmiki.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Kazub napisał:

Monkowi mozna zrobic stealth killa. Most > drzewo z prawej > kolejne drzewo > skok na glowe. Ma po tym specjalny atak (nie zawsze, chyba RNG) - robi 2 klony illusion. Snap seed oczywiscie dziala. 

 

XM - poza kunai nie ma nic specjalnego

 

Na NG+ w sumie zrobilem 2 stealth kille omijajac 2 fazy, jeden na dzien dobry tak jak napisales i drugi jak produkuje klony, w identyczny sposob tylko trzeba timing wyczuc.

Odnośnik do komentarza

Nie trzeba timingu wyczuć internetu kłamią. Zrobiłem mu 3 razy z rzędu dwa stealth kille jak skumałem zasadę. Pierwszy pasek zdejmujesz szybko wskakując na drzewo za nim i hop. Potem zaczyna się faza druga i tu też trzeba na najwyższą gałąź za nin skoczyć. Tam jesteś nietykalny przez jego fantomy i spokojnie w niego celujesz i skaczesz okno na to jest ok 20 sekundowe. 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, blantman napisał:

Nie trzeba timingu wyczuć internetu kłamią. Zrobiłem mu 3 razy z rzędu dwa stealth kille jak skumałem zasadę. Pierwszy pasek zdejmujesz szybko wskakując na drzewo za nim i hop. Potem zaczyna się faza druga i tu też trzeba na najwyższą gałąź za nin skoczyć. Tam jesteś nietykalny przez jego fantomy i spokojnie w niego celujesz i skaczesz okno na to jest ok 20 sekundowe. 

 

mnie raz na galezi dorwaly te kasztany takze jak sie druga faza odpala to nawet nie ryzykuje i skacze tak zeby nie mial okazji nic zrobic, tylko wlasnie trzeba skoczyc na ostatnia chwile jak sie pojawi.

 

Pierwsze podejscie gralem "LEGITNIE" a teraz jak sobie czytam te rozne sposoby na bossow to idzie czlowiek jak przecinak po NG+. Niby co-opa usuneli ale dali na tyle sposobow zeby ulatwic sobie zycie ze raczej kazdy kto ma checi powinien sobie poradzic z gierka niezaleznie od 'skilla'. FromSoft to sa mistrzowie jesli chodzi o poziom trudnosci.

Odnośnik do komentarza

Jak zabije w ten dzwon, to resetuje to bijąc ponownie, czy jest więcej kombinowania z tym? 

 

I pytanie do tych, co grę już przeszli: 

Spoiler

Przeszedłem wioskę i wróciłem do zamku, jestem przed walką z jakimś ninja w miejscu gdzie wcześniej był Jinsuke Saze. Dużo jeszcze mi zostało do końca? 

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, second napisał:

Jak zabije w ten dzwon, to resetuje to bijąc ponownie, czy jest więcej kombinowania z tym? 

 

I pytanie do tych, co grę już przeszli: 

  Ukryj zawartość

Przeszedłem wioskę i wróciłem do zamku, jestem przed walką z jakimś ninja w miejscu gdzie wcześniej był Jinsuke Saze. Dużo jeszcze mi zostało do końca? 

 

Spoiler

Zależy od zakończenia. Albo mało albo w (pipi) dużo

 

Sam wybrałem trudniejszą drogę i masa bossów na tej drodze;)

 

Edytowane przez blantman
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kazub napisał:

Monkowi mozna zrobic stealth killa. Most > drzewo z prawej > kolejne drzewo > skok na glowe. Ma po tym specjalny atak (nie zawsze, chyba RNG) - robi 2 klony illusion. Snap seed oczywiscie dziala. 

 

XM - poza kunai nie ma nic specjalnego


Nawet dwa stealth deatblowy 

Spoiler

pierwsza i druga faza,

ale generalnie boss ma banalny moveset, combo do deflectowania jest proste, pojedyncze ciosy też, większość ma dłuuugi start-up i równie spory recovery time, to samo thrusty do mikiri i sweepy do skakania po głowie, generalnie dziwię się, że tego bossa dali tak późno.

edit: damn, nie zauważyłem, że Bansai już wspomniał o dwóch deatblowach  :|

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wet_willy napisał:

A dla mnie ten Boss ma najmniej czytelna zgadywanke jezeli chodzi o Thrust/Sweep na NG+ Beda 2 Death Blowy i faza trzecia z biegu.

 

Lubi je mieszac ale odskok do tylu jest dosc uniwersalny - thrust bierze malo i jest szansa wyskoczyc z zasiegu. Monk jest mega wolny ale zaden boss wczesniej nie mial tylu mixupow. Tzn pan "skillcheck trzy fazy" mial prostrze paterny ale ogolnie byl trudniejszy. Poleglem tyle razy ze odpuscilem go na drugie posiedzenie co mi sie prawie nie zdarza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...