Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, estel napisał:

Ok lezy bestia. Ale sie nameczylem. Raz zostalo mu 1 mm zycia do 3 fazy, ale przerwalem swoj sposob, bo myslalem ze tylko podbiegne i uderze i oczywiscie mnie rozwalil :D

 

Ktore z ostatnich upgrade'ow wzieliscie? Stac mnie na dwa.

Polecam Shadowrush, bossowie nie potrafia tego blokowac.

Odnośnik do komentarza

Tych bezglowych siepac od razu? Bo znalazlem juz dwoch ale mnie terrorem kladli. Teraz mam pare sztuk konfetti i nie wiem czy marnowac na proby czy wrocic do nich kiedys tam

 

e: no jednak wroce kiedy indziej xd terror zjada na momencie, proszek gunwo daje a konfeti mi szkoda poki co

Edytowane przez Grabek
Odnośnik do komentarza

Ta, chyba wystarczy jednego karła w kapelutku zniszczyć i kolega będzie zadowolony. 

Godzinę temu, Rozi napisał:

On mi zniknął po pokonaniu Studziennika, miałeś z nim w dialogu jakieś inne opcje do wyboru oprócz jednej?

No właśnie nie, ale poszedłem tam gdzie go wysłałem i

Marian co tam siedzi mi podziękował za kogoś do badań. Za pierwszym razem jak go spotkałem to dał mi list z opisem kogo by ode mnie potrzebował.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj odrazu rzuciłem się na pijoka i 3 razy poległem, więc stwierdziłem że najpierw zrobię co innego, i tak doszedłem do

Spoiler

Gyoubu

,ten wytarł mną podłogę z 10 razy zanim opracowałem schemat jak go pokonać. Potem natychmiast wróciłem do pijaka i padł za pierwszym razem. Ta satysfakcja :banderas:. Aż mi było smutno że musiałem skończyć sesje.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Grabek napisał:

Tych bezglowych siepac od razu? Bo znalazlem juz dwoch ale mnie terrorem kladli. Teraz mam pare sztuk konfetti i nie wiem czy marnowac na proby czy wrocic do nich kiedys tam

 

e: no jednak wroce kiedy indziej xd terror zjada na momencie, proszek gunwo daje a konfeti mi szkoda poki co

Olej. Później odblokujesz sb

parasolke

a gdy ja rozwiniesz będziesz mógł ich rozwalić nie używając miecza i konfeti. Wczoraj tak rozwaliłem dwóch i przy okazji Szamanów. Z gezglowych lecą cukierki które się nie zużywają. Teraz mam

Panią Monk? w tej krainie.Troche dziwne że najpierw spotykamy jej skażona wersję

A i kupujcie sb duszki póki są za 10 złota. Później cena za nie rosnie

Odnośnik do komentarza

Tip ode mnie,może ktoś spróbuje w ciężkich chwilach których nie brakuje.W momentach desperacji podczas walk z bossami mi zadziwiająco pomaga...wyłączenie muzyki i pozostawienie jedynie odgłosów.Czuję czasem,że muzyka(notabene wspaniała)nakręca za bardzo tempo,zwiększając szanse na tragiczny błąd.Przy samych odgłosach skupienie przychodzi mi łatwiej.Stosował ktoś?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...