Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
W dniu 18.04.2020 o 23:03, _D23 napisał:

Ja odbiłem się od Sekiro w straszny sposób. Kompletnie nie mogłem wyczuć bloków, nie czułem tego systemu walki i choć jestem w stanie zrozumieć, że jest bardzo ciekawy i może się podobać tak dla mnie był zdecydowanie zbyt chaotyczny. Nawet nie doszedłem do pierwszego konkretniejszego przeciwnika bo jedyne co potrafiłem robić to ubijać najzwyklejszych mobów, którzy są na hita XD Przy pierwszym generale w Podzamczu Ashiny padłem z milion razy i stwierdziłem, że nie to nie na moje umiejętności. Szkoda bo tytuł ma genialny klimat, w końcu przystępniejszą warstwę fabularną a i oko też cieszy jak trzeba. Dodam tylko, że rozjechałem wszystkie poprzednie gry od FS, z których chyba największy problem sprawił mi Demons Souls a całą resztę przeszedłem bez większych, kilkudniowych zacięć na jakimś etapie, rwania włosów z głowy czy czegoś w tym stylu a z czystą przyjemnością eksplorowania świata i nauki walki. 

Tego generała lepiej obejść.

Z lewej u góry zboczem albo tuż obok niego po prawej stronie. Albo po prostu na dach wskoczyć.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Pomoże ktoś? Do platyny brakuje mi jakieś 25 punktów umiejętności. Gdzie jest dobre miejsce do farmienia EXP? Najlepsza miejscowka jaką dotąd znalazłem to dojo w Zamku Ashiny po zabiciu smoka. Za tych niebieskich łobuzów mam ponad 2K EXP na NG+. 

Demon Bell zwiększa EXP? Zapominam sprawdzić jak gram.

Odnośnik do komentarza

@Lochu
Ja farmiłem przy ognisku jak się szło do Genichiro na dachu tylko, że pod koniec gry, tam w sali stoi jeden fioletowy gość. Zabijasz zza pleców, do ogniska 10 metrów i na okrętę :D Puszczasz se jakiegoś audiobooka i lecisz. Tylko, że ja byłem na jakimś NG+5, ale może niżej też daje radę.

Edytowane przez Szermac
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Lochu napisał:

Ale to musiałbym pokonać Isshin, Saint Sword i zacząć NG+2. 

Niekoniecznie ja to robiłem jak tam wszystko się paliło. 
Ogólnie jest kilka miejsc to co podał @Szermac też jest dobre i w miarę szybko się to robi. Oprócz tego w sali jest jeszcze jeden na dole przy schodach i też go można od tylu załatwić 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Szermac napisał:

@Lochu
Ja farmiłem przy ognisku jak się szło do Genichiro na dachu tylko, że pod koniec gry, tam w sali stoi jeden fioletowy gość. Zabijasz zza pleców, do ogniska 10 metrów i na okrętę :D Puszczasz se jakiegoś audiobooka i lecisz. Tylko, że ja byłem na jakimś NG+5, ale może niżej też daje radę.

Potwierdzam, to jest kozacka miejscówka do farmienia :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...