Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Ale walczyłam z nim na szczycie zamku. Tam gdzie z Genichiro. Twój Sowa czemu jest u Pani Motylowej? U mnie go tam nie było, sprawdzałam Kwestia zakończenia? Czy jeszcze raz będę walczyć?

Hm póki co to najwięcej problemów w grze sprawiają mi nie bossowie, a ci fioletowi ninja
Chciałam jeszcze ubić bezgłowego co pływa w stawie, ale tak mi się ręce trzęsą po Sowie, że idę spać zaraz.
I teraz w sumie nie wiem gdzie iść dalej

W małpie najgorsze było to, że mało było momentów w którym można było ją bić Pierwsza faza jeszcze ok ale druga ciut gorzej. Gdy się wiła po ziemi naskakiwałam i uderzalam. No i jak robiła zamach od góry szło wtedy odbić i ciachać. Przy tej drugiej trochę się nabiegałam,, bo tego goryla chciałam najpierw ubić. I trochę ta walka trwała przez to Ale jakoś specjalnym wyzwaniem nie były one.
Z Bossów najgorzej mi idzie z Bezglowym cymbałem i tym fioletowym czarodziejem w Opuszczonych Lochach. Tego drugiego jeszcze nie pokonałam.
Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka











Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, justyna napisał:

Dobrego wyboru dokonałam odnośnie tego zakończenia?
 

 

Dokładnie tak jak Pan Papież powiedział. 

 

Ja w sumie 4 razy przechodziłem grę bo raz poyebaly mi się czynności które mam zrobić i to podstawowe zakonczenie 2 razy robiłem. 

 

 

11 godzin temu, bebbop napisał:

 Jutro sprawdze dragona :d

 

Dragon przy Sowie ojcu to jest pimpek. Ale fajne widoczki w sumie tam są i sama walka jest bardzo fajnie wykonana pod względem mechanik. 

Odnośnik do komentarza

Tak jak chlopaki pisza. Ogolnie jest kilka zakonczen i by uzyskac do nich dostep trzeba wykonac wczesniej kilka, okreslonych czynnosci. W przypadku  jednego zakonczenia trzeba zrobic pare rzeczy, by uzyskac dostep do dodatkowej walki z Sowa. Teraz akurat jestes w miejscu, gdzie mozna wszystko zrobic. Jak chcesz pchnac fabule do przodu to musisz udac sie ponownie do jaskini po widmowym monku i pomodlic sie w namiocie. Headlessy najlepiej robic te podwodne w pierwszej kolejnosci, bo najlatwiejsze. Pozniej ze fioletowe, ktore tez sa bardzo latwe. Te glowne

headlessy zostaw na pozniej, jak zdobedziesz gwizdek 3 poziomu. Najlepiej looknij na youtuba. Sa tam super ukazane taktyki na kazdego przeciwniki i jak wykonac dane zakonczenie. 

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, oFi napisał:

 

Dokładnie tak jak Pan Papież powiedział. 

 

Ja w sumie 4 razy przechodziłem grę bo raz poyebaly mi się czynności które mam zrobić i to podstawowe zakonczenie 2 razy robiłem. 

 

 

 

Dragon przy Sowie ojcu to jest pimpek. Ale fajne widoczki w sumie tam są i sama walka jest bardzo fajnie wykonana pod względem mechanik. 

Ja oczywiscie jak ZAWSZE mialem problem :x

Spoiler

Przy koncowce jak juz mialem mu zadac ostatni cios piorunem to nie widzialem tych wystajacych korzeni, bo za blisko podbieglem do niego. Ze 3-4 razy mialem okazje go wykonczyc, ale nie wiedzialem ocb w tym momencie. Zostaly mi chyba ze 2-3 tykwy, ale w koncu mnie odepchnal na odpowiednia odleglosc i  zobaczylem te zasrane korzenie :dog:

 

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Spojrzałam w końcu w ten poradnik. Mam wszystkie tykwy. Ale koralikow tylko 35, kolejne są przy bossach których u mnie w grze nie ma Pokonałam przed chwilą tego Smoka. Coś zrobiłam źle? Zamek Ashina cały w płomieniach i wszędzie dymy.. w Podzamczu Ashiny żaden posążek nieaktywny.
Ok, chyba wiem. W innym zakończeniu jest dostęp do no tego Podzamcza.
Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, justyna napisał:

Spojrzałam w końcu w ten poradnik. Mam wszystkie tykwy. Ale koralikow tylko 35, kolejne są przy bossach których u mnie w grze nie ma emoji51.png Pokonałam przed chwilą tego Smoka. Coś zrobiłam źle? Zamek Ashina cały w płomieniach i wszędzie dymy.. w Podzamczu Ashiny żaden posążek nieaktywny.
Ok, chyba wiem. W innym zakończeniu jest dostęp do no tego Podzamcza.
Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka


 

Masz do zdobycia jeszcze 3 korale przed soba za minibossow. Takze 2 gdzies wcielo :x 

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

To za późno zapytałam To z tą posiadłością Hiraty to byłoby inne zakończenie. Według poradnika Oczyszczenie. I chyba właśnie najdłuższe? Zaś moje to według nich Zerwanie nieśmiertelności.
Z tego co widzę, to został mi już tylko ten demon nienawiści bo i chyba finałowy Boss na jakiejś polanie
Super gra, wciąga jak stare Soulsy. Walka chyba najlepsza z wszystkich gier od nich. Mam wrażenie jakby najwięcej zależało od gracza w defensywie. Można się przed wszystkim wybronić. Jedynie co na minus względem Dark Soulsa czy Bloodborne, to mało zawartości między bossami

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, justyna napisał:

To za późno zapytałam emoji2960.png To z tą posiadłością Hiraty to byłoby inne zakończenie. Według poradnika Oczyszczenie. I chyba właśnie najdłuższe? Zaś moje to według nich Zerwanie nieśmiertelności.
Z tego co widzę, to został mi już tylko ten demon nienawiści bo i chyba finałowy Boss na jakiejś polanie emoji2960.png
Super gra, wciąga jak stare Soulsy. Walka chyba najlepsza z wszystkich gier od nich. Mam wrażenie jakby najwięcej zależało od gracza w defensywie. Można się przed wszystkim wybronić. Jedynie co na minus względem Dark Soulsa czy Bloodborne, to mało zawartości między bossami emoji2960.png

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

Zakonczenie to juz wybierasz sama na koncu. Wczesniej musisz zdobyc przedmioty, ktore mozna wykorzystac po ostatnim bossie. Im wiecej przedmiotow zdobylas, tym wiecej opcji zakonczen do wyboru. Jestesmy w tym samym miejscu :d 

Odnośnik do komentarza
Zakonczenie to juz wybierasz sama na koncu. Wczesniej musisz zdobyc przedmioty, ktore mozna wykorzystac po ostatnim bossie. Im wiecej przedmiotow zdobylas, tym wiecej opcji zakonczen do wyboru. Jestesmy w tym samym miejscu :D 
Z tym Demonem już próbowałeś? Ja dwa razy ale już wiem, że to będzie najtrudniejszy przeciwnik z dotychczasowych. Robił ze mną co chcial. Taki trochę niepasujący do tej gry, bardziej soulsowy

Dogoniłam Cię, bo poszedłeś dłuższą droga, przez Hirate

Ja do Hiraty już się nie dostanę ale co z typem Elita Ashiny, Ujinari Mizuo? Jest on w zamku w Ashinie, posążek Dojo Ashiny, a u mnie go też nie ma. Ty z nim walczyłeś?
Odnalazłam w sumie brakujące koraliki, tyle, że poczekają do NG+

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Yep, ten z dojo zalatwiony. Tak jak Bryan ladnie opisal. Kolejny jest poza zamkiem, co walczylo sie na schodach z kolesiem z wlocznia i ostatni tam, gdzie walczylo sie z pierwszym ogrem z lancuchami. Do demona nie podchodzilem jeszcze. Musze psychicznie sie nastawic :d  Ogolnie z tego co widzialem na YT trzeba ladnie nauczyc sie unikac jego ciosow w 1 fazie. Druga praktycznie taka sama, dochodzi 1 nowy atak. Mozna blokowac sporo ciosow, lub byc ciagle w ruchu i siedziec mu na tylku. Przydaje sie ognisty parasol, ktory chroni przed atakami ogniem. W 3 fazie jest bardziej agresywny i przydaje sie gwizdek 3 poziomu. Dziala na niego 3 razy i duzo mozna mu paska skubnac. Na pewno sprawdze ostrze smiertelnosci , jestem ciekaw ile mu zabiera. Moze sie przydac na 3 faze po wykorzystaniu gwizdka. 

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...