Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Ishin padł Znów aż ręce mi się trzęsą myślałam, że umiem w to grać jednak on szybko mnie zweryfikował ale udało się. wrócę, silniejsza mam nadzieję
Coś warto zrobić zanim rozpoczne NG+?
Idę ochłonąć przy garach

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gratulacje : D Rowniez z nim walcze. Mialem dzis kilka podejsc  przed praca. Raz zostalo mu pol wachy :d 

Ogolnie nie jest zle. 1 faza latwizna, druga to samo, najgorsze 2 ostatnie jak wyciaga wlocznie. Jak ja nienawidze wloczni i jej zasiegu : D Ciagle ciezko mi wyczuc moment, kiedy moge go "karac" . Zobaczymy, po robocie probuje dalej, moze padnie :d Nastepnie chyba wlacze jakiegos bezstresowego Moralesa i troche odsapne od gry. Pozniej powrot, by wbic 100% :d 

 

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, justyna napisał:

Ishin padł emoji50.pngemoji85.pngemoji86.png Znów aż ręce mi się trzęsą emoji51.png myślałam, że umiem w to grać jednak on szybko mnie zweryfikował emoji85.png ale udało się. wrócę, silniejsza mam nadzieję emoji2960.png
Coś warto zrobić zanim rozpoczne NG+?
Idę ochłonąć przy garach emoji28.pngemoji28.png

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

Szacun. Ja przez 3 dni miałem koszmary przez niego w nocy :yeti:

Odnośnik do komentarza

W NG+ ladnie sie wszystko kosi :obama: Doszedlem wczoraj pod schody Ashiny (po byku) + 2 minibossow tam wyczyscilem. Polowa Hiraty takze wyczyszczona. Umiejetnosc podpalania miecza ogniem robi robote. Ogr tylko stal i sie oslanial do polowy paska. Minibossowie i bossowie klekaja az milo :d Ale na byku ze 2 razy padlem :dog: Fajne kombo na bossa na koniu, petarda, podpalenie, ognisty miecz i jazda :d Zostala mi do zrobienia Shura, 3 upgrade narzedzi (potrzeba Lapisow) i farmienie expa na wszystkie umiejetnosci :d 

 

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Soul napisał:

Mam w końcu Sekiro, pierwsze przejście skończyłem na byku, teraz na Series X chcą ogarnąć całość plus oczywiście NG+, także będę się pytał co i jak forumku :ogor:

Powodzenia. Na genchiro czeka Cię chrzest jak na koloniach za gówniaka, czyli będzie płacz, pasta do zębów we włosach i rozsmarowane guwno na ścianie. Ale koledzy później okazują się bardzo fajni

 

Spoiler

 jak umrą na śmierć :problem:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi z Genichiro fajnie się walczyło, a jak już się pozna jego zachowania to walka z nim jest chyba najlepsza z gry. Wymiana ciosów przeplatana odbiciami. Super. A walka z Ishinem sprawiła, że biło się go bez uszczerbku na zdrowiu
Dla mnie natomiast najtrudniejszy przeciwnik to był Siedem Włóczni. Do tej pory nie umiem z nim walczyć. Robię kolejne zakończenie, Pani Motyl np padła za pierwszym razem, a Typ z włócznia to wciąż dla mnie za wysokie progi

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, McDrive napisał:

Szkoda, że te cztery małpy na końcu klasztoru były takie słabe. Już biała małpa z mieczami na dnie kanionu przy zatrutych wodach jest trudniejsza. 

Te czterech małpy powinny być uzbrojone, każda w inną broń i nas gonić po całej budowli.

Fakt że walka inne niż pozostałe ale jednak patent ciekawy bo trzeba trochę pokombinować. 

Odnośnik do komentarza

No i obok Zerwania nieśmiertelności, ukończone też Oczyszczenie Suuuper gra której z początku się bałam, chyba z cztery podejścia żeby kupić. Ostatecznie warta każdej złotówki, jedna z lepszych w jakie kiedykolwiek dane było mi grać. Choć dużo ich nie było. Zagrało wszystko, klimat, muzyka a system walki to mistrzostwo. Pojedynek z Ojcem Sowa w Hiracie to najlepsze starcie w grach jakiego doświadczyłam do tego Genichiro. Nawet Siedem Włóczni to była wymiana ciosów, z czego również jestem dumna
Teraz robię sobie przerwę od Sekiro, ale Wilkowi nie mówię Żegnaj, lecz do widzenia Wrócę by ukończyć ja jeszcze dwa razy, zdobyć wszystkie umiejętności i cieszyć się druga platyną w grach od From
Sayonara Wygłodniały Wilku

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, mario10 napisał:

Mnie drażni tylko to, że nie można tworzyć osobnych miejsc zapisu gry. Teraz chciałbym zacząć grać od nowa to albo NG+ albo stracę te postępy, które już mam. Więc odpaliłem od nowa i zobaczę jak mi się będzie grało, a postępy no cóż poszły się paść :)

 

Mogłeś zrobić kopię na pendrive.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.