Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, devilbot napisał:

Sześć bossów, jedna wioska, mikrotransakcje :( 

 

Czyli zdecydowanie poczekam, wszystko będzie wiadome w ciągu kilku  dni od premiery na youtube. Sześciu bossów i jedną wielką lokację mogą sobie w pupe wsadzić. Do tego wychodzą te wszelkie upłycenia rozgrywki, brak kary za śmierć i odrodzenie :wallbash:to po co ta opcja w ogóle jest? :wallbash:Rozwój postaci na podstawie drzewka jak w grze za pińć złotych w kiosku... Chcę finalnie się mylić, nie chcę gry która ma przyciągnąć typowego fana nędzy skajrima.

Edytowane przez Joos
  • Haha 2
  • WTF 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus
16 minut temu, Gumiś_JaGoDa napisał:

To devilbot nie żartował?

 

Wszystko czysta brudna prawda, ludzie w Internecie zawsze są poważni. 

 

Trochę mało tych bossow, ale może multiplayer 4 na 4 złagodzi ból 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
33 minuty temu, Joos napisał:

 

Czyli zdecydowanie poczekam, wszystko będzie wiadome w ciągu kilku  dni od premiery na youtube. Sześciu bossów i jedną wielką lokację mogą sobie w pupe wsadzić. Do tego wychodzą te wszelkie upłycenia rozgrywki, brak kary za śmierć i odrodzenie :wallbash:to po co ta opcja w ogóle jest? :wallbash:Rozwój postaci na podstawie drzewka jak w grze za pińć złotych w kiosku... Chcę finalnie się mylić, nie chcę gry która ma przyciągnąć typowego fana nędzy skajrima.

No niestety a ponoć finalny boss dopiero w postaci DLC ma być. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Wiolku napisał:

Jedna bron, jeden boss troll w kilku kolorach, jedna lokacja, brak multi, jeszcze ponoć ma z nami biegać inteligentny szop jako chowaniec. Jak to będzie takie gó,wno jak nowy Gow to ja odpuszczam i wracam do grania w Deamons Souls na ps2 i robienia tendencji trzeciego świata po raz szesnasty. 

Z tej złości ci się generacje pomyliły ;)

Odnośnik do komentarza

Miałem wydać kase na DMC, demko nie porwało. Gre juz dawno skonczyli, dzis premiera a ludzie juz skonczyli :f

 

A tu zaczynają wychodzić jakies dziwne kwiatki. Plus Acti i ich pazernosc. Sam juz nie wiem. W tej chwili ta jedna wioska to kojarzy mi sie z pierwszym rebootem Lary. Czy to plus czy minus?

:dunno:

 

No kupie na premiere jak zakladalem ale za dużo pojawia sie tych ale. Eh. 

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

Będzie dobrze - jedyne co mnie lekko odstrasza to ten mocno umowny stealth. Chyba wolałbym, żeby go nie było.

 

Dużo graczy narzeka na chowanie się w trawie w wielu tytułach,  ale w Sekiro miejscami jest to mało immersyjne w porównaniu do innych  gier. Poniżej screen złapany z jednego gameplaya, gdzie postać chowa się w takiej gęstwinie, że AI powinna tam nawet koziego bobka zauważyć, a co dopiero dorosłego chłopa. :D

 

keoY4hE.jpg

Edytowane przez Cedric
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
1 godzinę temu, Joos napisał:

 

Czyli zdecydowanie poczekam, wszystko będzie wiadome w ciągu kilku  dni od premiery na youtube. Sześciu bossów i jedną wielką lokację mogą sobie w pupe wsadzić. Do tego wychodzą te wszelkie upłycenia rozgrywki, brak kary za śmierć i odrodzenie :wallbash:to po co ta opcja w ogóle jest? :wallbash:Rozwój postaci na podstawie drzewka jak w grze za pińć złotych w kiosku... Chcę finalnie się mylić, nie chcę gry która ma przyciągnąć typowego fana nędzy skajrima.

Ale bym was gracze na podeszwy brał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...