Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
11 godzin temu, XM. napisał:

Świetne te nowe filmiki, Sekiro dla mnie zapowiada się lepiej niż wszystkie soulsy  razem wzięte bez tej obesranej  staminy i lvlow. No wleci chyba po dmc.

ayyy tworzenie buildu cię przerosło? 

Odnośnik do komentarza

Ale każdy w materiałach mówi, że kij ma dwa końce:

- owszem buildów i statów nie ma, ale to neguje grind pozwalający iść do przodu

- Tutaj bardziej liczy się sam skill i opanowanie mechaniki gry niż jakikolwiek build.

"Jeśli nie opanujesz głównych ruchów, skili w Sekiro to będzie Ci bardzo trudno progresować"

 

Widać zresztą po materiałach, że ytberzy mocno dostawali wpierodl na starcie, a im dalej grali tym szło lepiej - w tej grze właśnie progres własnych umiejętności będzie największą zabawą. To nie Soulsy/BB gdzie można było zdobyć b.dobrą broń + przygrindować staty i tak przejść grę (w BB ludzie przechodzili całość z 2H Toporem ze sklepu).

 

Dodatkowo nareszcie fabuła z prawdziwego zdarzenia, za(pipi)ista tajemnica niczym w Kingdom od netflixa, jeszcze do tego ta animacja, szybkość ruchów, zdobywanie informacji, wiele zakończeń. No (pipi)a day one, idę zamówić.

Edytowane przez Starh
  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Gra tak naprawdę będzie bardziej skomplikowane niż Soulsy dlatego ja tak bym się nie cieszył co niektórym. Wystarczy sprawdzić opinie graczy co grali i którzy twierdzą, że Soulsy to jak budowa cepa przy Sekiro. Poza tym co w tych Soulsach jest ciężko ogarnąć? Dwa ataki na krzyż i podbijanie statystyk. To takie trudne?

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

 

27 minut temu, aphromo napisał:

Gra tak naprawdę będzie bardziej skomplikowane niż Soulsy dlatego ja tak bym się nie cieszył co niektórym.

 

Wlasnie dlatego siegam, po ten product. Bedzie kolejne wyzwanie, po BB. Mialem brac kolekcje soulsow, ale cos mi mowi, ze tu bedzie lepiej :chicken:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Będzie dużo zabawy ze skillami. Na streamie ENB pokazywał dokładnie jedno z 3 drzewek umiejętności (Shinobi) i było w nim kilka sensownych opcji, czy to zwykłych ataków, uników, czy pasywnych zdolności. W pewnym sensie będzie można sobie dostosować własny build postaci, nawet pomimo braku soulsowych statsów.

Wygląda to znacznie lepiej niż sobie wyobrażałem.

 

Co do trudności, praktycznie każdy twierdzi, że jest to wyższy poziom niż w poprzednich grach From, chociaż bardziej to wynika z faktu, że trzeba się przestawić na inny styl gry. Ale każdy kto liczy, że niczym w Soulsach będzie mógł przyjąć defensywną postawę i jakoś się przez grę przeturlać, srogo się zawiedzie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem brać DMC5, ale chyba jednak ponownie zaufam bogom z From. Czym więcej czytam i oglądam (chociaż tutaj nie chcę zobaczyć za dużo) tym bardziej mi tu śmierdzi Day1. Jak to poharata śmiesznego Nioha :shotgun: Nie jestem mega fanem takich klimatów, przez co miałem obawy jak to ogłosili, ale widzę tutaj naprawdę dużo dark fantasy i jestem mocni zainteresowany. Chcę kolejnego strzała w pysk jak przy BB, chcę wracać do tej gry ciągle z uśmiechem na twarzy, chłonąć, umierać ... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
8 minut temu, aphromo napisał:

W zeszlym roku byl przeciez DBFZ i MHW w styczniu.

Przecież to jest jakieś pierdnięcie podług 2017 czy obecnego roku. 

 

2017: Nier, Horizon: ZD, Nioh, ME: Andromeda, GR: Wildlands, RE VII, Zelda: Breath of the Wild, For Honor, Sniper Elite 4

 

2019: RE 2 Remake, Ace Combat 7, Metro: Exodus, FC: ND, Anthem, DMC V, Sekiro

 

I już pomijam jakość poszczególnych pozycji, chodzi o ilość gier AAA w tak krótkim okresie (Q1). 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, XM. napisał:

tenor.gif?itemid=11478682

 

Na pewno będą ograne obie, ale w pierwszej kolejności pójdzie Sekiro, również ze względu na ograniczenia czasowo-pieniężno-innozajęciowe. 

 

@aphromo co ci poradzę, że gra mnie totalnie zawiodła i na samą myśl o niej mnie zbiera na bełtanie? Z perspektywy czasu chyba dałbym jej nawet mniej niż te -6/10.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
16 minut temu, Wiolku napisał:

Na pewno będą ograne obie, ale w pierwszej kolejności pójdzie Sekiro, również ze względu na ograniczenia czasowo-pieniężno-innozajęciowe. 

 

@aphromo co ci poradzę, że gra mnie totalnie zawiodła i na samą myśl o niej mnie zbiera na bełtanie? Z perspektywy czasu chyba dałbym jej nawet mniej niż te -6/10.

Nioh?

 

Dla niektórych to gra generacji. Summon Sylvan Wielki, Kyokushinman, którzy grają niemal we wszystko co lepsze na premiery. Co do tej gry to w samych superlatywach się odnoszą po forach  i z tego co widzę obaj mają platyny wbite. Więc może pora dać grze szanse? 

Odnośnik do komentarza

Ale mówmy już o Sekiro. Bo to w zasadzie najważniejsze w tym miesiącu :ragus:

 

Bardzo fajnie ze to będzie dark fantasy i klimat który wylezie z kazdej groty. Ciekawi mnie temat całej historii bo w końcu dostajemy kolesia z góry ustalonego przez scenariusz. 

Choć i tak w grach From niemy chipek aż tak bardzo mnie nie drażni tak jak ro bywa w innych tytułach. Jak choćby Metro :frog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...