Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

szanuje rozwage i brak ufnosci, w dzisiejszych czasach takie nakrecanie sie jak debil przed premiera i kupowania byle czego day one tylko szkodzi przyszlosci branzy. jest jednak kilka gier ktore zawsze serwuja porzadny kawal kodu. dane mi bylo pograc w sekiro, potluc sie z pierwszym bossem i musze stwierdzic ze gra gniecie suty. osobiscie nie jestem fanem soulsow, aczkolwiek mam pociag do dark fantasy w stylu Franka Frazetty, ale juz bloodborne mnie wessal, przezul i wyplul na sciane. jest tak trudno ze giniesz na drugim-pierwszym przeciwniku jak nie ogarniasz, ale po 15 minutach jest ta legendarna soulsowa satysfakcja ktore nie serwuje zadna gierka ubisoftu. poza tym klimat, mitologia, muzyka w tej grze to jest cos niesamowitego. hiperszybkosc ninja gaiden to to nie jest, ale umowmy sie, ze NGB byla bardzo arcade'owa i tez artstylem nie powalala. byla ok, co musze zaznaczyc, zeby komus znowu srom nie odpadl.

 

wiec polecic ci moge bys wpierw zaczal od Bloodborne ktore uchodzi za latwiejsze niz Sekiro, to sie wczujesz i bedziesz juz przygotowany na rage ;) wyrwiesz juz tanio gierke, a zanim przejdziesz, to i sekiro stanieje. 

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

 

 

Oglądam stream Lobosa, miał okazje pograć przez 6 godzin i dużo ciekawych rzeczy już wyjawił. Jest dość duży nacisk na stealth, można podsłuchiwać innych i zdobywać w ten sposób cenne info, bohater przemawia w dialogach,  potwierdzone kilka zakończeń, lokacje są ze sobą połączone jak w DS1, ginąc tracimy połowę kasy i XP. Dodatkowo, jak to określił: dying a lot unleashes a disease upon the world. 

To tak na szybko co wyłapałem. Ogólnie ma bardzo pozytywną opinie o grze.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Jedyny minus jaki obecnie widzę, to brak PVP, poza tym zapowiada się kolejna perła od Pana Miyazakiego. System walki wydaje się znacznie bardziej miodny od tego w DS. Coś wiadomo o innych rodzajach białej broni, cyz może cała gra z kataną?

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...