Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Stinkmeaner napisał:

Orientuje się ktoś, gdzie mogę dostać edycję deluxe w steelbooku jeszcze? Zamówiłem na morele.net i niestety dopiero dzisiaj raczyli mnie poinformować, że nie zrealizują zamówienia, bo ktoś poyebał stany magazynowe. A podstawowa wersja, jakaś taka za biedna.

 

w polsce nie da rady niestety, szukalem i nigdzie nie ma

 

swoja droga tez gre skonczylem i smialo moge powiedziec ze jest to najlepszy slasher w jakiego gralem, a ostatnio odswiezalem sobie obie bayonetki, wszystkie dmc i MGR. DMCV po prostu gniecie cyce, to co sie pod koniec wyprawia powoduje ze miod wyplywa z ekranu.

 

pora zabrac sie za nowe playthrough na poziomie Son of Sparda.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Figaro napisał:

A taki był sceptyk po revealu ;]

W dniu 7.01.2019 o 22:13, Bansai napisał:

Demko pewnie sciagne i przejde raz z ciekawosci bo za chooja nie wytrzymam.

 

Bylem dosc negatywnie nastawiony po pierwszym trailerze, ale kurcze im blizej premiery tym bardziej sie jaram, pierwsze demko mocno pomoglo.

:reggie:

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, XM. napisał:

Zmienilem u V ataki pod l2 i r2, l1 czytanie książki i [] pod demona i teraz jest optymalnie - polecam.

 

a jednak :D

 

ja juz po pierwszej walce wiedzialem ze jak tylko otworza sie u niego nowe opcje to za chooya nie wyrobie na standardowych ustawieniach

 

tv spot xd

 

 

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem prolog i 2 misje i jak na razie szału nie ma. Gram na Ps4. Wkurzają ciągłe loadingi albo to ja skipuję cut-scenki i gra nie nadąża się ładować. Poza tym czuję input laga ale na moim sprzęcie gra pewnie działa 30-60 fpsów więc nie ma się czemu dziwić.

 

Pozostaje mi czekać na Sekiro :/

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, XM. napisał:

@Bansai miałeś rację- poziom trudności Dante to jest kosmos. Nowe bronie gdzie jeszcze są dwie różne podstawy, 4 style postaci, masakra dla palców .

 

poczekaj az ostatnia bron białą odblokujesz xD

to jest praktycznie 2,5 broni w jednym xdddddddd

 

dla mnie dante to teraz:

 

sweat_guy_spiral_by_chadrocco-d866ob4.gi

 

Nie moge sie doczekac az jakies dongurasy combo videa porobia, na pewno sporo podpatrze :nosacz3:

 

a w miedzyczasie cos tam samemu kombinuje

Odnośnik do komentarza

Jestem już po kilku misjach i to jest dokładnie to na co czekałem. Już sam początek i wprowadzenie daje takiego kopa :D sam gameplay rozwija się dość szybko, tak samo jak kupowanie umiejętności (fajny patent z dostaniem dodatkowych czerwonych orbów za przejście demka). Postaci są świetnie przedstawione a fabuła zaczyna się rozkręcać ukazując to co w tej serii a zwłaszcza poprzednich częściach było atutami. Intro ingame jak w RE2 i silnik RE engine dają radę w 100%.

Odnośnik do komentarza

Miasto, kanały, lokacje ala  ostatnie misje z dmc1. Przynajmniej do połowy gry gdzie jestem. Klimatu DMC1 nie ma i żadną część tego juz nie miała, ale czy to wada? Nie, bo wszystkie lokacje choć dupy nie ukrywają są na bdb poziomie, na pewno fajniejsze niż dmc3, różnorodności jak dmc4 tez nie ma, Ale to też nie jest wada.

2 minuty temu, Wesker napisał:

Już pierwsze misje pokazują klimat i nie tylko miasta ale architektury ;) Ale ten HDR robi tu robotę :D 

 

Część umiejętności kupiłem choć większość to podstawy z poprzednich części. Wydaje się trochę łatwa a napewno łatwiejsza niż pozostałe części.

Podstawowy poziom trudności jest łatwy żeby więcej ludzi kupiło. Na DMD przeciwnicy mają 800% standardowego życia i zadają 800% damage. Będzie git.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...