Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Zaden Trik bo zmaksowany Faust tak dziala tylko ze Misja 13 ma duzo przeciwnikow szybko dostepnych wiec najlatwiej to tam robic.

 

Zaraz koncze drugie przejscie i jak bede na maksa dopakowany skillami to biore sie za SoS szkoda ze jestem zbyt chujowy w gierki zeby wbic Platynke bo to na dzien dzisiejszy to jest wlasnie moja gra roku... W sumie to tez gra poprzedniego roku xD w tym moze tylko Sekiro DMC5 zagrozic.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Może pocisną jakieś fajnie wyglądające designersko miejscówki w Bloody Palace vide lokacja z Epilogu z Dante i Vergilem.

 

Drugie przejście robi jeszcze bardziej :D

Spoiler

Fajnie wykańcza się bossaków łapką Nero. Fajnie pomyślane aby zostawić to fanom na drugie przejście. + 100 do replayability

 

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

Czytajcie ze zrozumieniem 

 

Skonczylem gra 

Zaraz zaczynam trzecie przejscie

Mam wszystkie bronie

Kupilem wszystkie dostepne Skille i Abilitki do 3 postaci za Nero i V dostalem Trofki 

U Dante mam wszedzie 100% poza "Abilities" ktore mam kupione wszystkie jakie mam tylko dostepne i licznik jest na 85% 

 

Rozumiecie?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, wet_willy napisał:

Czytajcie ze zrozumieniem 

 

Skonczylem gra 

Zaraz zaczynam trzecie przejscie

Mam wszystkie bronie

Kupilem wszystkie dostepne Skille i Abilitki do 3 postaci za Nero i V dostalem Trofki 

U Dante mam wszedzie 100% poza "Abilities" ktore mam kupione wszystkie jakie mam tylko dostepne i licznik jest na 85% 

 

Rozumiecie?

 

Joshi juz wyjasnil sprawe.

 

Ale rozszerze temat:

 

w 11 misji mozna znalezc drugą Kaline Ann co rozszerzy drzewo

Odnośnik do komentarza

Skończyłem 9 misję, palce już mnie napierd/alają a wciąż mam ochotę na więcej.

 

Zarzut z lokacjami jest na miejscu bo rzeczywiście są dość monotonne niemniej w ferworze walki jakoś nie specjalnie mnie to nie przeszkadza.

 

Czy devilbreakery Nero niszczą się szybciej kiedy używam ataków przytrzymując B/O? Czasem po ostrej zadymie orientuję się że z 5 został mi jeden. :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...