Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, McDrive napisał:

A czemu to takie ważne fabularnie? Co gra to słychać pytania ile przed dwójką rozgrywa się nowa część. Jest gdzieś jakąś strona z opisem całej fabuły?

Fabularnie DMC2 jest nieistotne na tle reszty serii, ale to ciągłe odcinanie się i opowiadanie bajek, jaka to odległa przyszłość jest widoczna w DMC2 trochę męczyło.

 

Co do lore:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Combo video z dema, tacy ludzie powinni prowadzić materiały dla serwisów branżowych zamiast randomów cisnących na Easy z włączonym auto i ginącym na potyczce z bossem. Typo przez trzy Gamescomu leciał do kolejki żeby ograć demo i próbował skleić nowego combosa/wykręcić rangę S/sprawdzić, czy mechaniki z poprzednich części (jak JC) działają w ten sam sposób, a jak czas mu się kończył to wracał na koniec kolejki żeby spróbować raz jeszcze. Normalnie mój chińsko-japoński soulmate

 

 

Odnośnik do komentarza

MÓJ BORZE! Ten Trailer! Nie no, jestem poskładanyy, wszystko mi się tutaj podoba. TEN Dante, Lady, Trish, piekło! Przeciwny z poprzednich części! Nowe bronie! V zapowiada się na chorego kozaka. Dawać tylko taka wersje deluxe w pudle tez. No korva Goty. Nie jaralem się tak gra od paru lat. 

Online :obama:

 

 

uaVc.jpg

unknown.png

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Dopiero teraz miałem okazję porządnie się przyjrzeć trailerowi. Jakie sztosiwo, zapowiada się mesjasz slasherów, Bayonetta do kąta :uff: 

 

Podoba mi się, że bronie Dantego są mocno wzorowane na pierwszej części. Tam akurat miecz Spardy był do kitu, bo poza tym, że wyglądał inaczej niż standardowy miecz to niczym specjalnie się nie różnił, tutaj zapewne dadzą mu jakieś nowe kombosy. No i zawsze się zastanawiałem dlaczego siwek nie miał tej broni w DMC4. Rękawice też są mocno spoko, te breakdance'owe wywijasy wyglądają strasznie efektownie. Wizualnie gra zmiażdży, zakładając że te trailery nie są przekłamane. Wykonanie bohaterów czy przeciwników (Blade'y!) to najwyższa półeczka. 

 

Trochę mnie tylko martwi to tempo rozgrywki. Ostatnio odświeżyłem sobie DmC i tam w trybie turbo gra tak zap*erdalała, że ledwo wyrabiałem, tutaj dosyć wolno to wygląda, no ale to może dlatego, że to tylko pokazówka i miało to służyć lepszej widoczności. 

 

Coop do trzech graczy, nawet jeżeli będzie dotyczył tylko bonusowych trybów (bloody palace?), to może być coś pięknego. Ale będzie rzeźniczenie :obama:

Odnośnik do komentarza

Nie mam pytań. Juggle starter motorem, wślizgi z shotgunem, jakiś breakdance a'la Eddy Gordo z rękawicami, no po prostu poezja. Czuć siłę ciosów i potęgę broni palnej, w DMC4 jak grałem Dante to miałem wrażenie, że siekam tekturowe kartoniki nożem do masła, tutaj każde uderzenie i każdy strzał ma powera, bardzo mi to przypomina pod tym względem DMC3. Walka mogłaby by ciut szybsza (DmC na turbo tak mnie przyzwyczaił), ale i tak jest nieźle. Niesamowite wykonanie postaci, animacja płaszcza Dantego i jego powiewające przy każdym ruchu włosy to wyższa liga animacji. W tle przygrywa Devil Trigger zamiast tego darcia ryja, więc można spokojnie założyć, że siwek będzie miał nowy theme, a tu na potrzeby prezentacji dali mu to co mieli pod ręką. Super, czekam!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...