Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie nowy theme, capcom się odcina po tych zarzutach.

 

Dla mnie bankowe goty przyszłego roku i top generacji, już to wiem. Gameplayu nie oglądałem, przeskipowalem i to mi wystarczy. 

 

Do czego mam jedyne zarzuty na ten moment i będę ostro w(pipi)iony jeśli się spełnią? Nero z jedną bronią biała będzie dla mnie porażka niesamowitej wartości, do tego multiplayer mam nadzieje, ze będzie tylko dodatkiem, jak w B2 i single i content gry na tym nie ucierpi.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, XM. napisał:

Będzie nowy theme, capcom się odcina po tych zarzutach.

 

Dla mnie bankowe goty przyszłego roku i top generacji, już to wiem. Gameplayu nie oglądałem, przeskipowalem i to mi wystarczy. 

 

Do czego mam jedyne zarzuty na ten moment i będę ostro w(pipi)iony jeśli się spełnią? Nero z jedną bronią biała będzie dla mnie porażka niesamowitej wartości, do tego multiplayer mam nadzieje, ze będzie tylko dodatkiem, jak w B2 i single i content gry na tym nie ucierpi.

 

Że będzie nowy theme to już pewne, bo nawet podczas gameplayu Dantego leci co innego (z braku laku pewnie na tę chwilę władowali "Devil Trigger"). I bardzo dobrze. Jakby mu dali jakiś kawałek z wokalem w stylu Devils Never Cry, to by była poezja. 

 

Nero raczej nie będzie miał jednej broni. Jeżeli wierzyć przeciekom 

 

dostanie później Yamato. oby tylko nie na takiej samej zasadzie jak w DMC4

 

no i jeszcze są te Devil Breakery, więc chociaż o tyle dobrze. Co do multi to developerzy sami stwierdzili, że single jest dla nich absolutnym priorytetem. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Niech podadzą więcej informacji odnośnie multi, wtedy będziemy gdybać. Na razie wiadomo tyle, że będzie w formie coopa dla trzech graczy i w zasadzie nic więcej. Ba, nadal nie znamy pełnego rostera grywalniaków :reggie:

Godzinę temu, Josh napisał:

Że będzie nowy theme to już pewne, bo nawet podczas gameplayu Dantego leci co innego (z braku laku pewnie na tę chwilę władowali "Devil Trigger"). I bardzo dobrze. Jakby mu dali jakiś kawałek z wokalem w stylu Devils Never Cry, to by była poezja. 

No byłaby bajka, chociaż... Subhuman brakuje tylko dwóch rzeczy do bycia tru DMC theme: dobrego miksu (wokal zagłusza instrumentale) i odpowiedniego tempa. Kupiłem sobie ten kawałek i poza tym jest IMO spoko, pasuje do łowcy demonów wracającego z piekła, który w sumie też sam jest diabłem. Zresztą, ten instrumental zripowany z gry na prędkości 1.25 robi kozacką robotę.

 

 

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie będę ani za mikrotransakcjami, ani za always online w jakiejkolwiek formie, no ale tutaj i tak muszę to wybaczyć bo co zrobię - nie kupię gry z tego powodu? Ta, jasne. Wybite mam w kupno czegoś, co od lat zdobywam własnym mieczem i gnatami.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, XM. napisał:

Przecież w takie coś to totalna wyyebka i żaden minus - ja sobie pozdobywam wszystko samemu, a ktoś kto ma za dużo hajsu sobie kupi. Ja zadowolony, Capcom zadowolony, czemu mam się czepiać? To samo było w Dmc4se.

Joe dobrze powiedział - dzisiaj godzimy się na nieszkodliwe mechaniki mikrotransakcji, jutro gameplay jest naginany w stronę żmudnego grindu tak, żeby zmusić gracza do skorzystania z realnego hajsu, pojutrze devi testują, co jeszcze można upchnąć w sektorze mikropłatności bez straty bazy klientów i zaczyna się cięcie czego popadnie. Mechanizm prosty i rozciągnięty w czasie, ale realny w obecnych czasach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po prostu nie kupujmy tego opcjonalnego gunwa. Nie wierzę, że ktoś przez to zrezygnuje z zakupu gry, ale zakup kolekcjonerki/cyfrowej deluxe to maks jeżeli chodzi o wspieranie portfelem.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Ja nie zrezygnuje z zakupu ale myślałem po premierze MHWorld, że capcom zaczął ogarniać te gry. Tam nie było żadnych mikrotransakcji i do dzisiaj wychodzą drobne darmowe DLC.

Jednak ten MH zawsze był wyjątkiem i niezależnym tworem od reszty capcomowych teamów bo za jego produkcje odpowiada synek właściciela/prezesa Capcomu i może przez to więcej, a MonHun to jego oczko w głowie.

Odnośnik do komentarza

Na stronie gierki w PS Store stoi coś o online dla 3 graczy

42278052_1895208893892581_20180278490253

 

Może standardowa formułka się zawieruszyła, a może mikrotransakcje tam będą miały zastosowanie? :dunno:

Prześledziłem 2 ostatnie strony i nic o online nie widziałem :lapka:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
23 minuty temu, PCLabOwner napisał:

No dobrze, ale twórcy mogą zrobić z tego duży grind, albo kupujesz za prawdziwą gotówkę.

Moga i co z tego, po dekadzie czekania to ja bede maniaczyl do skutku. W 4 sam odblokowalem wszystko i tutaj tez tak bedzie.

Z kazdym kolejnym newsem coraz bardziej mi sie gra podoba, rozumiem ze jegomosc w czerni to Vergil i bedzie grywalny jako 3ci, tak, jeszcze jakby dali do odblokowania stroje czy utwory z poprzednich czesci to natychmiastowy must-have dla mnie.

Chociaz nie, jeszcze do idealu potrzebna jest naprawde dobra fabula, najlepsze z DMC do tej pory pod tym wzgledem jest anime, niestety.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, aphromo napisał:

Chociaz nie, jeszcze do idealu potrzebna jest naprawde dobra fabula, najlepsze z DMC do tej pory pod tym wzgledem jest anime

IMO w porównaniu do cudownej trójeczki fabuła anime jest zbyt rozmyta i zbyt długo brak tam ogólnie rozumianego celu, wyraźnego antagonisty i tak dalej. To raczej takie "co tam u Dantego na majówce" z kilkoma wątkami, które można by w porywach uznać za ważne dla lore.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, aphromo napisał:

rozumiem ze jegomosc w czerni to Vergil i bedzie grywalny jako 3ci, tak, jeszcze jakby dali do odblokowania stroje czy utwory z poprzednich czesci to natychmiastowy must-have dla mnie.

Chociaz nie, jeszcze do idealu potrzebna jest naprawde dobra fabula, najlepsze z DMC do tej pory pod tym wzgledem jest anime, niestety.

 

Anime ma tragiczną fabułę, każdy odcinek z dupy o niczym i max kilkusekundowymi walkami. Dopiero ostatni epek był fajny. Najlepsze pod tym względem jest DMC3, ale to bardziej z uwagi na kapitalne postacie niż dlatego, że sama historia była wciągająca. 

 

I nie, typek w czerni to nie Vergil, tylko niejaki "V". Potwierdzone info. Vergil też się pojawi grze, jednak grywalny będzie pewnie dopiero w DLC.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.09.2018 o 09:31, XM. napisał:

Przecież w takie coś to totalna wyyebka i żaden minus - ja sobie pozdobywam wszystko samemu, a ktoś kto ma za dużo hajsu sobie kupi. Ja zadowolony, Capcom zadowolony, czemu mam się czepiać? To samo było w Dmc4se.


ehh XM, nigdy nie sądziłem, że będziesz bronił takiego gufna 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...