Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem DMD. O ile jeszcze na SoS dałbym radę ogarnąć S wszędzie tak na DMD bez szans, nawet nie będę się bral za platyne bo jestem za cienki na to co się dzieje w późniejszych chapterach. A misje V na dmd to katorga - ten koleś systemowo nie jest przystosowany na ten poziom.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Przeciwnie, dla mnie kolo jest najłatwiejszy i autentycznie po misjach Nero sobie przy nim odpoczywam. Bezpieczna walka na dystans, jego OP pokemony (zwłaszcza Nightmare), dosyć krótkie misje z prostymi bossami - po ogarnięciu sterowania kolo miażdży przeciwników. Jedyny minus, że nie można sobie pozwolić na obrażenia, bo nie da się regenerować zdrowia jak u Dante i Nero, a wrogowie rzadko zostawiają zielone orby. Do 9 misji DMD wszystko na S, ale teraz dopiero się zacznie hardkor. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Josh napisał:

Tu uczucie, kiedy dajesz z siebie 110% grając Dante, robisz za(pipi)iste kombosy, łamiesz sobie palce, szalejesz jump cancelem i nie dajesz się zabić, a po 30 minutowej mordędze wita cię ocena A zamiast S :reggie:

 

AAAyyyy lmao

 

Ja raczej nie bede probowal S rankowac DMD bo jednak szkoda psychiki, juz wystarczajaco kasztany w robocie mi ja niszcza, DMC5 ma pozostac w sferze zayebistosci do konca moich gamingowych dni.

 

Ale jak najbardziej szanuje za wysilek. Jak juz ogarniesz cala gierke na S bardzo chetnie zobacze filmiki z kilku misji, szczegolnie druga polowe gry.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
4 godziny temu, XM. napisał:

 A misje V na dmd to katorga - ten koleś systemowo nie jest przystosowany na ten poziom.

Trudno się dziwic, bohater jest wyraznie slabszy od Nero/Dante i to zostalo systemowo ukazane.

Gram dalej, jest kosa :) Pan V wzial na swoje barki story i momenty z jego udzialem sa baaardzo dobre. Coraz bardziej podobają mi się tez rekawiczki.

Jestem dumny z siebie jak patrze na moja kopie.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

Skilla się nabywa z czasem ;)

 

Misja 19, DMD, Ska wpadła - czuję, że mogę wszystko kurna!

Ja teraz gram HaH i niestety wychodzi u mnie brak cierpliwosci bo rozpier.dolic przeciwnika w parę chwil u mnie standard, ale jak nie mozna dostac hita to mam popblem z przejsciem etapow. Zdecydowanie będzie ciężej to zrobić na S niż DMD.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...