Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

 


PfQjebu.jpg

 

o4K2pcW.jpg

 

 

DMD zmiażdżone i ja też jestem zmiażdżony. Misja 18

Spoiler

z 3 atakującymi naraz pokemonami, gdzie błyskawice, kule ognia oraz inne gówna latają na wszystkie strony, a ty próbujesz za wszelką cenę nie dać się trafić i jednocześnie utrzymać ocenę S za styl (kolejny level z chorą punktacją) 

to jedna z najbardziej poj*banych rzeczy jakie robiłem w grach. Trzeba aktywować tryb: donguri, inaczej nie ma szans. Teraz na szybko HoH, a później ostateczne wyzwanie. Umrę przy tej grze :yao: 

 

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, cotek napisał:

Pierwsza Polska platyna się szykuje :D

 

Serio nikt jeszcze nie ma? Obawiam się, że zanim wymasteruję H&H to już kilka zdąży się pojawić, no ale i tak nie ma co ukrywać, to będzie bardzo "prestiżowy" dzbanuszek. Anyway muszę ją mieć, bo to ostatni Devil w którym jeszcze nie mam 100% trofeów :)

Odnośnik do komentarza

@Widget

No osoba pisząca ten artykuł to chyba mocno popiła przed klawiaturą, bo inaczej nie jestem w stanie wytłumaczyć jak osiągnięto taką konkluzję.  Devil May Cry nie mógł sprzedać się w takiej ilości na Steamie w tydzień, tak naprawdę największe tytuły często nie sprzedają się tak ltd. (czyli wliczając liczne wyprzedaże).

W ogóle, ta matematyka gościa, który to pisał... DMCV sprzedało się 3 mln na Steamie, bo Resident Evil 2 sprzedał się 3 mln na premierę (chyba zapomniał, że owszem 3 mln, ale na wszystkie dostępne platformy, w dodatku tradycyjnie RE gro swojej sprzedaży ma na konsolach Sony), a DMCV osiągnął wyższy wskaźnik grających jednocześnie, ergo DMC sprzedał się lepiej i powyżej 3 mln na PC, a pewnie 4 z konsolami xDDDDDDD

Jestem pewien, że Capcom byłby zadowolony nawet z 2 mln (4-5 mln ltd.) egzemplarzy na premierę - tradycyjnie seria nie sprzedawała się na tyle dobrze, żeby Capcom oczekiwał dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, estel napisał:

@Josh

Pełen szacun za te Ski. Wrzuć jakieś filmiki ze swojej gry, chciałbym podpatrzeć jakieś combosy.

Ale z normalnych misji, a nie z treningu. W treningu każdy potrafi kukłę nawalać w niestworzony sposób. Chodzi mi o jakieś praktyczne patenty :)

 

 

Nie chcę za bardzo spamować, więc tak jak pisze XM. więcej na moim kanale. Jakość nagrań niestety nie urywa dupska, ale na 1080 nawet coś widać :kaz: Teraz mierzę się z Hell & Hell, ale to już tak lekko nie pójdzie, oczywiście wszystko będzie na bieżąco wrzucane na YT, może się komuś przyda. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...