Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Urizen w 17 to jest przekozak. Nie wiem jak tu Skę zrobić na tym poziomie trudności. Chociaż z drugiej strony przy każdej misji marudzę pod nosem, jak jest przegięta tylko po to, żeby po porażce znów próbować. Chyba od czasów Bloodborne nie mialem takiego poczucia "zrobię to kurła albo szczeznę" przy gierce :ohboy:

 

Ciekawe, co pokaże Sekiro, ale DMC5 to murowany kandydat do goty, na miękko. 

Odnośnik do komentarza

Kurczę, moim zdaniem właśnie Nero jest słabszy niż w dmc4. Już sam charge shot 3 został mocno znerfiony i właściwie mało daje ten wybuch, brak jakiegoś nowego koszacego  ciosu też doskwiera  - te dwie nowe kombinacje są na tyle słabe że nawet ich nie używam. Ogólnie z tego co gram Dante i Nero dobrze są zaprojektowani  i żadną nie jest przegieta - zadna z postaci nie ma takiego OP ciosu i kombinacji, ze moze zabrac duza ilosc zycia na raz jak to bylo w chociazby "czworce".

 

Btw.  

 

 

 

 

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, XM. napisał:

mało daje ten wybuch

Będę się kłócić, bo wybuch nie raz i nie dwa uratował mi tyłek podrzucając pobliskich przeciwników w górę. Nero jest najłatwiejszy do opanowania z całej trójki, a dodatkowo jako jedyny ma healing niemal na żądanie. Nie powiem, czasem się przydał :kaz:

 

BTW, w misji 16 miałem buga, gdy wykonując atak zapadłem się pod korzeń Klifota i skipnęło mi jedno pomieszczenie, oszczędzając tym samym walki. Wpadła prawilna Ska :lapka:

Odnośnik do komentarza

W ramach ciekawostki napiszę, że chcąc zrobić porównanie między XOX a Pro, pobrałem demo na Ps4 i szczerze to graficznie nie widać jakieś wielkiej różnicy. Zapewne jakby ktoś chciał się dokładnie przyjrzeć mając obie gry odpalone koło siebie to coś by zauważył. Ktoś pisał, że jego PRO wyje na tej grze. U mnie działa bardzo cichutko, tak samo jak na moim xox, możliwe, że nawet minimalnie ciszej.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Koleś go dosłownie zmiażdżył, szacun.

 

A ja sobie właśnie przeszedłem pierwsze 4 misje na DMD. Wprawdzie wszystkie poszły za pierwszym razem, ale już widzę że Dante Must Die w tej części to nie przelewki, jeżeli chodzi o trudność to zdecydowanie bliżej do DMC3 niż DMC4 czy DmC. Jest CO robić. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, wet_willy napisał:

Co ci ludzie wciagaja? XD

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 
 

 

Chyba dzielili razem krechę:

Spoiler

 

Właśnie na tym etapie jestem, tutaj naprawdę trzeba "git gud"

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Tu trzeba pochwalić Capcom bo bardzo ładnie wyszli z tematu - standardowy poziom trudności by przekonać do siebie nowych graczy a jest i SoS i DMD dla starych wyjadaczy.

 

Ostatnia walka

 

Ostatnia walka z nuta z dmc3, szkoda że nie pokusili się o jej wrzucenie

 

Edytowane przez XM.
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Po dodatkowej scence po epilogu z nowym zadaniem od Morrisona, myślę że pojawi się DLC z paniami w roli głównej.
EDIT:
Straszna rzecz się stała xD Skończyłem wczoraj SOS, dzisiaj z rańca chciałem zabrać się za DMD i się okazało, że pad od plejki wyzionął ducha. Jakaś masakra :/
Nie ładuje się, jak go rano włączyłem to przez bite 5 minut ciągle wibrował i elo, zdechł, RIP :C

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...