Skocz do zawartości

Gears 5


Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się czy mocno wzrosła zniszczalność otoczenia? Wszystko się sypie, pęka, dużo efektów cząsteczkowych. Świetnie to wygląda, a w 4K/HDR zerwie pewnie czerep przy samej szyi. Sprawdzał ktoś jak wygląda gierka na amatorze?

Odnośnik do komentarza

Człowiek nie przypuszczał że parę usprawnień może tak polepszyć grę. Czuć moc w Lancerze, gnasher jest "stabilny", technicznie poza tą zyebaną kolejką jest elegancko. Najbardziej mi się podoba jak dobrze się strzela z boltoka, markzy i snajperki.

Odnośnik do komentarza

po dłuższym graniu....no gra sztos będzie:

 

na +

- oprawa graficzna to jakiś masakrator i to 60fpsów/4K  Gearsy chyba znowu zakończą kolejną generację jako najładniejsza gra na konsolach i to w co-opie ze split screenem gdzie mało kto dziś robi takie bajery

- projekt i design nowych map, te dwie mapki są lepsze niż wszystkie premierowe z gow4

- najlepszy gnasher w serii

- dynamika gry

- muzyka w becie na duży +

- kilka nowości gamplay'owo/wizualnych

- póki co brak różowych lancerów i postaci z cyrku ale strzelam że sobie nie odpuszczą tego badziewia w fullu

 

na -

- tryb arcade no nie dla mnie to jest ale czytałem sporo opinii graczy którzy nie lubią klasycznego multi serii że im to się podoba więc pewnie taki target

- granaty dymne bez oszołomienia przeciwników są właściwie bezużyteczne

- za szybkie czasy respawnów w KOTH

- na podglądzie pokazanie czasów do odnowienia się power weaponów

- za mocny lancer, egzekutor i retro

 

N1REjV2.gif

gears5techtest21.07.2f5jil.png

gears5techtest21.07.2mqjnb.png

gears5techtest21.07.2e9kgi.png

gears5techtest21.07.2lejxc.png

gears5techtest21.07.24sk7h.png

 

:fsg:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Czyli podsumuwując

 

- piękna grafika

- 60fps

- z tego co piszecie świetne multi

- kampania z babom

- escape

- horda

- splitscreen

- kooperacja dla 3 graczy

- brak lootboxów

- darmowe wsparcie po premierze

 

Dla mnie brzmi calkiem ok

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Wygląda gorzej chodzi gorzej tak strzelam. A jak chcesz dokładnie wiedzieć to pewnie będzie na digital foundry w okolicy premiery test. Ja tam nie widzę sensu grania na Xbox one s jak można kupić Xboxa one x za kilka groszy więcej. Obecnie na koksa są co chwila jakieś okazje. A i nie licz że HDR na s'ce będzie ok. Sam testowałem po zakupie Xboxa x gry z HDR na s i x. Niestety ale bez 4k HDR jest biedny. Gow 4 ogrywałem z figusiem na Xbox one s a potem jak odpaliłem samemu na Xbox one x to skok był mocno zauważalny na dobrym tv. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...