Skocz do zawartości

Gears 5


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli tym trailerem mieli zachęcić niezdecydowanych/niezdecydowanych fanów (to ja) to coś kiepsko im to idzie.

Już ze spokojem poczekam do pierwszych ocen, ale singla. Wszelkie odmiany multi mnie kompletnie nie interesują.

 

A jeszcze co do starych trailerów, to mistrz:

 

 

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MaZZeo napisał:

no serio dramat z tym marketingiem dalej, ale fajna horda i 4k60fps w kampanii na One X powoduje że mam ciśnienie

no nie wiem z tą hordą, za duże cuda tam się dzieją, super moce/zdolności...w G6 będziemy grali avengersami w hordzie. 

 

Co do samych trailerów w tym roku to Coaltion ma duży problem z dobraniem muzyki, znowu rapujące czarnuchy, w story trailer już trochę lepiej ale i tak daaaleko za trailerami GOW z dawnych lat.

 

Story trailer jak zapowiadali nic właściwie z gry nie ma, zlepek cut-scenek i kilka sekund gameplay'u ale gra wygląda zajebiście, jak oni to w 4K/60fpsów zrobili nie mam pojęcia :obama:

Jest mrocznie, jest rozpierducha, dużo flaków i akcji to czego się oczekuje po Gyrosach...jeszcze ze dwa takie trailery i łącznie uzbiera się z 40s gameplay'u z SP xD

 

re3juc8.gif

VjvznKU.gif

gkbAuNp.gif

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, marcinwks napisał:

Jeśli tym trailerem mieli zachęcić niezdecydowanych/niezdecydowanych fanów (to ja) to coś kiepsko im to idzie.

Już ze spokojem poczekam do pierwszych ocen, ale singla. Wszelkie odmiany multi mnie kompletnie nie interesują.

 

A jeszcze co do starych trailerów, to mistrz:

 

 

no ale po co recenzje masz w game pass więc wystarczy ściągnąć i sprawdzić. Nie musisz 200 zł płacić :) Ja myślę że będzie jak grysoy 4 czyli (pipi)nia w kampanii w singlu ale w coopie fajnie. W sumie tak samo jak halo 5 xD  Chciałbym być zaskoczony pozytywnie. 

Odnośnik do komentarza

Jest preload dla gier z Game Passa? Bo chciałbym pograć już na premierę a nie dzień później. Jak dodałem wczoraj GeoW 4 do ściągnięcia i zobaczyłem 120GB do pobrania to się przeraziłem, na moim bieda necie do rana miałem 40% tylko ściągnięte, jeszcze w kolejce FH4 i SoT, może w weekend coś pogram :rayos: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...