Skocz do zawartości

Gears 5


Rekomendowane odpowiedzi

Rod Ferugsson powiedział że Microsoft nie miał żadnego kreatywnego wpływu na powstawanie nowych Gearsów

https://www.gamespot.com/articles/gears-5-dev-says-microsoft-had-no-creative-input-a/1100-6469505/

Cytat

"It's really about trusting the studio heads and the teams there to recognize what's the best way to leverage whatever it is they're building," he said. "Matt has a great line around just building great games. It's just the notion of don't worry about business models, don't worry about subscriptions, don't worry about changing things to adopt to a particular strategy. If you make an awesome game, then we can take that awesome game and apply it to different strategies."

 

The first and most important rule is to "make a great game and focus on quality of execution," Fergusson said. "We say what we do and we do what we say, and when we say we're going to deliver you a game, we deliver you a game, and we do it at the highest quality we can."

Fergusson said creative decisions shouldn't be made from higher-ups on the top-down model. "I think the strength of the bottom-up way we're doing things now allows for each studio to have its own identity and to be creative--the top-down stuff doesn't work," he said. "And we saw that I think. I was part of the Gears of War Kinect game that never saw the light of day, and that was okay. How do we force something to be on strategy? And now the strategy is to make awesome games and then we'll figure it out."

podoba mi się ta strategia Microsoftu, dają wolną rękę studiom i pozwalają im robić to co uważają za najlepsze

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

U mnie leży już na dysku z UGP. Tylko nie widzę że to wersja Ultimate. Trzeba coś dociągnąć by grać już w piątek? Ja raczej tylko Single w coopie kanapowym z małżonką (w dwójkę w Hordę online trochę grałem).

Btw o której w piątek da radę już odpalić?

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Bzduras napisał:

Dwa dni przed premierą nie wymazują ostatniego roku, gdzie gierka reklamowana była kiepsko.

kanpanie marketingowe są jak mężczyźnu; ocenia się je nie po tym jak się zaczynają, ale jak kończą, najważniejsze są ostatnie dni.

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Jutro wieczorem już będzie można grać a od zapowiedzi przez ponad rok dostaliśmy DWA trailery z SP i nic więcej z oficjalnych materiałów. We wrześniu miało ruszyć bombardowanie trailerami i materiałami a trzeba szukać materiałów które są za chwilę kasowane gdzieś na YT/twiterze. 

 

tak jak G5 to mega jaranko to sposób promowania gry i tworzenia hype'u to tragedia (nie liczę multi)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

kanpanie marketingowe są jak mężczyźnu; ocenia się je nie po tym jak się zaczynają, ale jak kończą, najważniejsze są ostatnie dni.

Uważam odwrotnie, im dalej od premiery gry tym bardziej jej twórcy powinni mnie zachęcić do tego, żebym odłożył pieniądze na ich produkt. Akurat MS starać się za bardzo z tym nie musi, skoro ich gry lądują w Game Passie na premierę, ale czy kampania marketingowa G5 była słaba? Wedlug mnie tak, a i na przestrzeni ostatnich stron tematu można przeczytać sporo lolków i iksdeków w jej kierunku. 

 

Byle do piątku :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...