Skocz do zawartości

Gears 5


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, marbel007 napisał:

A propos tego preloada Gearsów 5 z GamePassa - macie żółtą ikonkę w konsoli jak w wersji Ultimate czy zwykłe Gears 5 jak wersja standardowa? Bo chyba ściągnąłem zwykłą :(

A online jak chcę dać zainstaluj to nie znajduje moich urządzeń (konsoli).

Dodałem ultimate do ściągnięcia, i mam ikonkę zwykłą, a czy ściągła się wersja ultimate to nie wiem :dunno:

Odnośnik do komentarza

@ASXNo to spoko, dobra inwestycja.

 

Przeglądałem recenzje i głównie pokrywają się dwie wady, nie każdemu podeszła Kait jako główna bohaterka i niektórzy liczyli że jak jest częściowo otwarty świat to gra będzie napakowana znacznikami z pierdółkami do wykonania/zbierania jak w Assassynach xDDD

 

a tak gameplay, oprawa graficzna, czas gry, design świata i zawartość to top topów tej generacji :D  nawet chwali się fabułę co w przypadku Gearsów to duży wyczyn.

 

Jeszcze 25h ...:xboss:

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy co będzie - sprawdziłem na konsoli i w grach na dysku jest nawet pod ikonką że to wersja standardowa. Jak wszedłem do sklepu to gdy jestem w kontekście Ultimate Gears 5 to jest info że gra już zainstalowana.

A w GamePassie na konsoli jest tylko ikonka wersji standard. Zobaczymy jutro o 21.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, marbel007 napisał:

Zobaczymy co będzie - sprawdziłem na konsoli i w grach na dysku jest nawet pod ikonką że to wersja standardowa. Jak wszedłem do sklepu to gdy jestem w kontekście Ultimate Gears 5 to jest info że gra już zainstalowana.

A w GamePassie na konsoli jest tylko ikonka wersji standard. Zobaczymy jutro o 21.

 

Tez mam zwykła ikonkę, a jestem całkiem pewny że odpalę jutro wersję Ultimate więc nie bój żaby ;)

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, hav7n napisał:

 

Tez mam zwykła ikonkę, a jestem całkiem pewny że odpalę jutro wersję Ultimate więc nie bój żaby ;)

Też mam zwykłą. Usunąłem grę, pobrałem raz jeszcze, tym razem wersję Ultimate i nic się nie zmieniło :usmiech:

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

EDqbp0JUcAApWPK?format=jpg&name=large

Cytat

Cala trojka nowych bohaterow z GoW4 jest do dupy. Jedynie JD jako tako mozna bylo posluchac, chociaz to i tak piata woda po kisielu Drake'a, ale byly momenty ze szlo sie usmiechnac sie pod wasem. Wiec niespecjalnie mnie dziwi to ze Kait malo komu podeszla

Po jednej grze (Gears 4) IMO ciężko oceniać. Drake potrzebował dwóch części aby go polubić, Sully i Chloe też byli nijacy i dopiero następne części dodały im więcej charakteru.

 

Więc i tym razem dam szanse nowej ekipie, licząc że podobnie będzie tutaj

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Nie no, różnica jest taka, że w uncharted jednak postacie są napisane bardzo dobrze, a aktorzy wzorowo robią resztę, był to klucz każdej części aby historia była ciekawa i imo to działało już od samego początku. Gdzie w gearsach postacie nigdy jakoś wybitne nie były ale do Marcusa dało się lubić, jak i całą starą ekipę. Nowy skład jest nijaki i po czwórce niewiele ciekawego pamiętam.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ASX napisał:

 

Po jednej grze (Gears 4) IMO ciężko oceniać. Drake potrzebował dwóch części aby go polubić, Sully i Chloe też byli nijacy i dopiero następne części dodały im więcej charakteru.

eeeee co? ludzie polubili te postaci od 1 i 2, wręcz Chloe po 2 straciła, a n.t. Sulliego narzekano, że prawie go w niej nie ma. nie jest to żadne imo, tylko powszechna opinia, nawet jesli komus nie podchodziły same gry. ekipa Fenixa też był osom od jedynki

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Dobrze dobrze, przyjmuje wasze argumenty ale nie róbmy z tego miejsca kolejnego tematu Gearsy vs Uncharted, bo to głupie i bez sensu.

 

Napisałem tylko swoje doświadczenie (którego nie moge zmienić i Nathan nadal pozostanie dla mnie nijaki w jedynce) i nie chciałem uruchamiać obrońców Drejka, mógłbym podać przykład z wielu innych gier, np. Halo czy Mass Effect gdzie postaci też z czasem odpowiednio rozbudowywano.

 

A wracając do tematu liczę że podobnie będzie w piatce Gearsow, recenzje chwalą storytelling więc jest nadzieja

 

Byle do wieczoru :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...