Skocz do zawartości

Gears 5


Rekomendowane odpowiedzi

To potwierdzone że coś z singla zobaczymy jutro na GP? Z tego co pisali to singla mamy zobaczyć dopiero we wrześniu xDDDDDDDDDD i pewnie chodzi o launch trailer.

 

Po tym pokazie G5 widać że MS nie ogarnął się na 100% w kwestii PRu/Marketingu. Ich największa premiera w roku a oni z wyskakują jebanym renderem multi w rytmie murzyńskiego rapu 3mc przed premierą :yao:

Odnośnik do komentarza

Duże rozczarowanie tego E3, wielkie zmiany w serii zapowiadane, a tutaj pokazują gów.niany CGI trailer, który nic nie wnosi z informacją, że kampanię zobaczymy dopiero tuż przed samą premierą. xD

Ciekawe czy marketingowcy nie ogarnęli czy może jednak gra przechodzi jakiś duży crunch i nie mieli czasu nawet przygotować dema na E3.

Odnośnik do komentarza

Czekanie na dobrego singla chyba nie ma specjalnie sensu. 6 raz dokładnie ten sam schemat budowania przygody za pomocą "przypadkowo" poustawianych magnetycznych skrzynek na mapach opartych o kwadraty. Wyborny level design. Minecraft strzelanek. Już przy trójce widząc kolejną ich porcję miałem dość.  Patrząc na mapy do multi chyba widać, że nie wymienili architekta wnętrz. Rozumiem, że ten koncept na rozgrywkę sprawdza się w multi, ale singiel jest tak nieprzyjemnie przestarzały(przy jedynce i dwójce bawiłem się swego czasu doskonale), że mogliby sobie go odpuścić, bo teraz to przypomina czekanie na singla CoDa. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, pajgi napisał:

Czekanie na dobrego singla chyba nie ma specjalnie sensu. 6 raz dokładnie ten sam schemat budowania przygody za pomocą "przypadkowo" poustawianych magnetycznych skrzynek na mapach opartych o kwadraty. Wyborny level design. Minecraft strzelanek. Już przy trójce widząc kolejną ich porcję miałem dość.  Patrząc na mapy do multi chyba widać, że nie wymienili architekta wnętrz. Rozumiem, że ten koncept na rozgrywkę sprawdza się w multi, ale singiel jest tak nieprzyjemnie przestarzały(przy jedynce i dwójce bawiłem się swego czasu doskonale), że mogliby sobie go odpuścić, bo teraz to przypomina na czekanie na singla CoDa. 

 

no właśnie tym razem singiel zapowiadał się nieco inaczej, mieliśmy zobaczyć znacznie większe  otwarte lokacje, podróżowanie tym ślizgaczem i naprawdę długą kampanie. Stąd taki zawód że zdecydowali się nic nie pokazywać.

 

Rod mówił że w tym miesiącu koncentrują się na promocji trybu Escape, w lipcu pokażą multi, w sierpniu horde a dopiero we wrześniu dopiero singla. Wydaje mi się że ta strategia to taki efekt uboczny gamepassa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...