Skocz do zawartości

Gears 5


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, 20inchDT napisał:

Jest szansa na większą ilość ludzi w co-op? 4-osobowy team byłby super, szczególnie, że ktoś tu pisał, że poziomy mają być bardziej rozległe.

opis sugeruje  tylko 2-osobowy co-op.

 

na 95% będzie tak jak w czwórce czyli tylko na 2 osoby

Odnośnik do komentarza

plotki:

 

singleplayer

Cytat

He compared the mission structure to god of war and mgsv, with a central hub in New Ephyra, the new Cog's capital showed at the beginning of Gears 4.
The most important change is the stealth which enhances the movement possibilites with the crouch walking, but he ignores how it will be balanced in the pvp
I don't understand how weapon changes work, but there are, he couldn't answer about the armors(ignorance or NDA?)
The plot is full of black humor and less PC than 4.
He talked about "strategic decision on the field".
The melee is inspired by from software games, obviously is a lighter thing.
Several enemies factions.
New enemy classes and new mechanics, like the abilty of the swarm to posses the DeeBees.
Myrrah will have an important role in the background.
The areas will be different and interconnected by the Skiff sections and in the middle New Ephyra.
We will visit several old places from the trilogy and Judgement will have its relevance for the plot

nowy tryb escape, przypomina mi to raidy z destiny/l4d:

Cytat

 

A marriage between horde and campaing.
It's inspired by J's mission, at the beginning you will dropped in the area with three human companions.
From what I've understand it may be a rougelike in which each game is different, with different sections and objectives, and during the post lunch TC will add new pieces that could spawn and even new missions
It's a gears encyclopedia, with several scenarios an periods, old enemies and characters and each of them as little narrative


 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko wolałbym nawet coś na wzór tworzenia własnej postaci bo nie dość że te trio z Gears 4 było bardzo średnie to laseczka strasznie mi na nerwy działała. Szkoda że nie zdecydowali się na jakiś reset serii z nową postacią bo gra zatraciła ten swój fajny charakter pierwszych części gdzie chopy nabite testosteronem rzucały żarcikami przy mordowaniu równie nabitych mięśniaków wychodzących z dziur. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Też jestem bardzo za nową ekipą. Przyjemnie patrzeć było na ten spokojniejszy (z pozoru świat), po skończeniu trójki takie odświeżenie siadło mi jak złoto. Sama estetyka i nowi przeciwnicy sprawili, że nie miałem poczucia obcowania z tym samym produktem jak przy czwartym Uncharted czy trzecich Gearsach. Trzymam kciuki za The Coallition, bo będzie moc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...