Skocz do zawartości

Doom Eternal


Pupcio

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Texz napisał:

Jak coś to możesz już spokojnie ogrywać, giera wygląda i śmiga w 1090p/60fpsach co jest bardzo dobrą i rozsądną wartością. Nextgen patch pewnie wyjdzie na dniach, ale to tylko kosmetyka.

Przecież tam jest 1800p a nie 1090p. A uwzględniając, że większość nie widzi różnicy między 1440p z 4k to dawno już powinieneś ograć inch. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Na mnie Doom 2016 zrobil mega wrażenie. Więc jak mam możliwość zagrać w dwojke nawet za pół roku w jeszcze lepsza wersję niż obecną to czemu nie? U mnie widzę ostatnio całkowicie zginął hajp i ogrywane tego co jest na czasie. Przestałem oglądać gry na yt więc nawet menu oglądane na tv pierwszy raz potrafi wywołać uśmiech. Grać w co jest a gierki z GP raczej nie zniknie. Wole sobie poczekać na najlepszą wersję choć już teraz pewnie wygląd i rusza się kapitalnie. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Szymek napisał:

Na mnie Doom 2016 zrobil mega wrażenie. Więc jak mam możliwość zagrać w dwojke nawet za pół roku w jeszcze lepsza wersję niż obecną to czemu nie? U mnie widzę ostatnio całkowicie zginął hajp i ogrywane tego co jest na czasie. Przestałem oglądać gry na yt więc nawet menu oglądane na tv pierwszy raz potrafi wywołać uśmiech. Grać w co jest a gierki z GP raczej nie zniknie. Wole sobie poczekać na najlepszą wersję choć już teraz pewnie wygląd i rusza się kapitalnie. 

 

No w tym rzecz, że jeśli chodzi o Eternala to tam nie ma dużo do poprawy xD Ta gra na XSX zapier,dala 4K/60fps i chyba, że czekasz na to, że wrzucą 120fps opcje to wtedy ma sens. 

Odnośnik do komentarza

A domyślam się bo 2016 na Prosiaku chulal jak zloto. Nie wiem na co czekam bo w sumie nie wiem czego się spodziewać :) tu przydają się łopatki w padzie, może Elita kupię i tak gierka czeka na ogarnie. 

@bluber i proszę nie namawiać do następnego sztosa bo tych Gearsow w coopie nie skończymy :lapka:

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

[quote]Xbox Series X

  • Increased default backwards compatibility mode resolution to 4k at 60 HZ (with dynamic resolution scaling)

[/quote]

 

[quote]Thankfully, that same dynamic resolution scaling allows Doom Eternal to play at full 4K resolution consistently on Xbox Series X – all while maintaining a silky 60fps frame rate.[/quote]

 

A TEXZ dalej rozbija się po forach i pisze, że Eternal działa w 1080 xD

15 godzin temu, 20inchDT napisał:

Kurde Miśki kiedy ten next-gen pacz, bo szkalują gierkę i muszę sprawdzić o co ta drama. Na filmikach wygląda jak mokry sen dla fana stylowych gierek jak DMC.

Lepiej tego nie da się opisać. Od lat jestem fanem DOOM-a i DMC (w sumie obok RE dwie moje ulubione serie) i Eternala odkąd przeszedłem raz, dwa i chyba z 5 razy do tej pory, porównuję do DMC właśnie. Innego takiego FPS-a po prostu nie ma, wszystkie polegają albo na osłonach, albo na circle-strafe'ingu i strzelaniu z czegokolwiek do wszystkich. Eternal wymaga niewiele mniej niż DMC5 na DMD ^^

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

At the top of the stack we have Xbox One X which tops out at 1800p, while PS4 Pro comes in with a maximum resolution of 1440p. The vanilla PS4 is maxes out at 1080p and Xbox One S hits a high of 900p. 

Pewnie na xsx nie lata poniżej jak na xox tylko trzyma te 1800p ale 4k to nie jest. 

https://www.google.com/amp/s/www.eurogamer.net/amp/digitalfoundry-2020-doom-eternal-tech-review

 

 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Gra na XSX/XSS dalej korzysta z DRS, ale są to wyższe wartości niż na XOX/XO/XOS, zostało to dodane w jednym z patchy:

 

Cytat

Aktualizacje i ulepszenia dla Xbox
Xbox Series X

Zwiększono domyślną rozdzielczość w trybie zgodności do 4K i 60 Hz (z dynamicznym skalowaniem rozdzielczości).
Xbox Series S

Zwiększono domyślną rozdzielczość w trybie zgodności do 1080p i 60 Hz (z dynamicznym skalowaniem rozdzielczości).


https://slayersclub.bethesda.net/pl/article/3zVPRbO7NW1JlfjdcQplpA/doom-eternal-update-4-patch-notes

Edytowane przez jar3czek
Odnośnik do komentarza

Dziś skończyłem. Ta gra to poezja. Jak opanuje się te wszystkie umiejętności, które są ci oferowane to bawisz się jak za gówniarza w kadilaki i dinozaury na automatach w bufecie na PKP. W porównaniu do wersji z 2016, wydaję mi się, że mapa jest bardziej czytelna. Strasznie przyjemnie się w to gra. Gra jest ultra płynna. Wszystko jest idealnie ze sobą spojone, muzyka 10/10 (chociaż nawet nie jestem fanem metalu), szukanie "znajdziek" jest intuicyjne, a nie wkurzające. Bogaty arsenał, poszczególni przeciwnicy mają swoje słabe punkty, które warto wykorzystywać. Duży plus za to, że gra skrupulatnie tłumaczy co z czym, gdzie i kiedy.

 

Jak ktoś jest zainteresowany to wystawiłem właśnie swoją kopię na pchlim targu. (PS4)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to co się w tej grze odwala, to brak pytań. Najpierw człowiek się wkurza na elementy platformowe, ale później wchodzi do bramy slayer'a i zaczyna się istna rzeźnia. Ale kurde, jak się nie zbiera ulepszeń i nie dopakuje postaci, to ja nie wiem jak w to grać..  Uważam, że gra na normalu jest wymagająca i nie ma tu miejsca na Johna Rambo, ale trzeba naprawdę kombinować, jak czyścić poziomy z potworów i wachlować broniami.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, kubson napisał:

nie ma dokładniej daty, ja tam czekam na drugi dodatek, mam nadzieje ze w pierwszej połowie tego roku się ukaże 

Cholera to ma być jeszcze drugi fabularny? Skurczybyki nie opierdalają się tam. 

Odnośnik do komentarza

Wg umowy musi być do marca, bo za to zapłacili klienci "year one pass", w tym ja. No i na streamach Hugo raczej potwierdza, że DLC2 jest gotowe, tylko szlifują. Jest zapowiedź nowej broni i przeciwnika Screecher, którego zabicie buffuje resztę.

 

Ipcl, nie domyśliłeś się po tytule poprzedniego? xd

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Nyu napisał:

Wg umowy musi być do marca, bo za to zapłacili klienci "year one pass", w tym ja. No i na streamach Hugo raczej potwierdza, że DLC2 jest gotowe, tylko szlifują. Jest zapowiedź nowej broni i przeciwnika Screecher, którego zabicie buffuje resztę.

 

Ipcl, nie domyśliłeś się po tytule poprzedniego? xd

Nie skończyłem poprzedniego, na razie szarpie się z tv ale rozumiem co masz na myśli. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...