Skocz do zawartości

Doom Eternal


Pupcio

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, _daras_ napisał:

 

Tak na pewno. 200 killi w 5h :claptrap:

Większość czasu przypada 5-10 killów na mecz jako Slayer. Ja nawet starałem się nie dobijać drugiego gracza-demona jak zabiłem pierwszego, tylko spokojnie zdejmowałem mu hp i wykańczałem typa jak się pojawił drugi - i tak czasem w kółko. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Nyu napisał:

Większość czasu przypada 5-10 killów na mecz jako Slayer. Ja nawet starałem się nie dobijać drugiego gracza-demona jak zabiłem pierwszego, tylko spokojnie zdejmowałem mu hp i wykańczałem typa jak się pojawił drugi - i tak czasem w kółko. 

 

Tylko na razie jestem total żółtodziub, który dostaje lanie od gości powyżej 40lvl i niestety takich najczęściej mi losuje. Momentami jest taka zadyma że nie wiem co się dzieje na ekranie, ogólnie słaby balans dla początkujących, nie wyobrażam sobie szybko 200 killi na ten moment bez ustawki.

Odnośnik do komentarza

Ależ te skurwikłaki podkręcili tempo w tym DLC :obama: Idę sobie grzecznie, jeb

Spoiler

Dwa Maraudery

A żeby było śmieszniej to nie wiedziałem jeszcze wtedy, że to jest ta łatwiejsza część walki :frog: Jesli tempo w Eternalu było 10/10 to tu jest jeszcze oczko wyżej. Me like it!

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Bzduras napisał:

Ależ te skurwikłaki podkręcili tempo w tym DLC :obama: Idę sobie grzecznie, jeb

  Pokaż ukrytą zawartość

Dwa Maraudery

A żeby było śmieszniej to nie wiedziałem jeszcze wtedy, że to jest ta łatwiejsza część walki :frog: Jesli tempo w Eternalu było 10/10 to tu jest jeszcze oczko wyżej. Me like it!

To wyobraz sobie, ze AG1 jest nieco znerfione juz ^^. Jeszcze nie gralem w nie od pory AG2, ale na pewno wczesniej smakowalo jak szalony modzik. 

Odnośnik do komentarza

U mnie na padzie Nightmare we wszystkim, czyli kampania, DLC i ML, ale próbowałem dziś Super Gore Nest ML na Nightmare z limitem żyć i ni chuja, strasznie trudne, a co dopiero UN :( Podłamałem się i zacząłem myśleć o kąputerze, a potem zobaczyłem na YT jak ludy robią UN na padzie i jeszcze bardziej się podłamałem XD

Odnośnik do komentarza

Wy jesteście masochiści, albo macie za dużo czasu :corvo:

Zrobiłem wszystkie trofea online na ustawce z jakimiś Angolami, zajęło nam to ok 6h (3 sesje po 2h). Ustawka była ciekawsza niż to beznadziejne multi- zero taktyki i za duży chaos. Cieszę się, że mam z głowy.

Kolejny przykład gry ze świetną kampanią i słabym multi dodanym na siłę, po co kto ma grać w Dooma multi skoro jest tyle dobrych fpsów nastawionych na rywalizację online...

Odnośnik do komentarza

Wina lezy po stronie spolecznosci, ktore narzekalo na multika do poprzedniczki, a owy tryb byl nieslugo pozniej uznany za zajebisty w czym pomogly darmowe aktualizacje, fixy i mapy. Obecnie w community dooma jest raczej uznawane za pozadane.

 

Ale Battlemode nie nazwalbym nietaktycznym. Jako Slayer to jest wciaz prawie identyczna rozgrywka, co w singlu. Tylko trudna. Zas jako demony przez te 15h ogarnelismy calkiem sporo taktyk. No ale to tryb 5/10 rzeczywiscie. I z inwazja bedzie tak samo. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

29 czerwca wjeżdża pacz 

 

NEXT-GEN UPDATE FEATURES BREAKDOWN

Xbox Series X
  • Performance Mode: 1800p – 120 FPS
  • Balanced Mode: 2160p – 60 FPS
  • Ray Tracing Mode: 1800p – 60 FPS
Xbox Series S
  • Performance Mode: 1080p – 120 FPS
  • Balanced Mode: 1440p – 60 FPS
  • Ray Tracing Mode: Not Available
PlayStation 5
  • Performance Mode: 1584p – 120 FPS
  • Balanced Mode: 2160p – 60 FPS
  • Ray Tracing Mode: 1800p – 60 FPS
PC
  • Ray Tracing Mode: Availability and performance depends on a user’s PC hardware.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.