Skocz do zawartości

Doom Eternal


Pupcio

Rekomendowane odpowiedzi

Co mi się najbardziej podoba to że tutaj się korzysta praktycznie ze wszystkiego bo cały arsenał jest przydatny, każdy apgrejd ma sens i ułatwia nam grę. W innych grach często można olać różne brońki a i skille są czasami bezsensowne. No i dawno nie grałem w nic tak bardzo angażującego, miejsca na błędy mało. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.08.2020 o 11:53, messer88 napisał:

Co mi się najbardziej podoba to że tutaj się korzysta praktycznie ze wszystkiego bo cały arsenał jest przydatny, każdy apgrejd ma sens i ułatwia nam grę.


U id to w sumie standard - lata temu, jak grałem w pierwsze RAGE to byłem mega zaskoczony, że nie tylko każda giwera, ale również jej drugi tryb ognia były przydatne w różnych sytuacjach i wręcz trzeba było się dostosowywać.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

wczoraj pobrałem grę z game pass i naprawdę prezentuje się dobrze, jest płynność dobra grafika i dużo frajdy, ale coś tego battlemode nie ogarniam, może ktoś z was chciałby pomoc i pograć prywatne mecze lub jest na tym samym etapie co ja czyli beginner :)

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)ę, co za gra. :obama: Po prostu ZA dobra: wszystko co podobało mi się w DOOM2k16 zostało tutaj skondensowane i przyśpieszone o 300%. Mam wrażenie, że na ultra-violence ginę częściej niż na tym samym poziomie ginąłem w poprzedniczce, ale tutaj aż chce się wracać do tej rozpierduchy bo dzieje się zwyczajnie tak dużo. Mam feedback z sunset overdrive gdzie aby opanować grę palce muszą wręcz skakać po padzie i ja takie rzeczy LUBIĘ. Weekend na zmianę z DOOMem i Downpour. :fsg: 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wreszcie i ja zagrałem... Uwielbiam DooMa z 2016 roku to chyba najlepszy FPS w jakiego grałem, a wychowałem sie na Wolfie, Duke Nukem 3D, Quake, Blood, i oczywiście Domach i jego licznych klonach jak np. Heretic.  itp.

Gameplay Doom Eternal nie przemawiał do mnie na gdy wyrywkowo ogladałem na Youtube. Wyglądało to chaotycznie, mało czytelny HUD , elementy zrecznościowe, skakanie itp.  Odpalilem pograłem kilka poziomów i faktycznie mam mieszane uczucia. Muzka jak zwykle rewelacyjna, natomiast cała reszta w moim odczuciu odstaje od Doom 2016. Tam mieliśmy wszystko pięknie podane w przejrzysty sposób i zaczynała się rzeż. Tutaj mnóstwo pierdołek, ulepszeń, początkowe areny też jakoś mnie nie zachwycają. Faktycznie fajne "tło", coś się dzieje ale same areny bez szału. Liczyłem że dostane to samo co w Doom 2016 tylko z nowymi poziomami i przeciwnikami a dostałem hmmm... pewnie też świetną grę ale nie wiem czy nie przekombinowaną. Mam mieszane odczucia po pierwszych godzinach zabawy. W starym Doom ie wiedziałem że to gra którą będę platynować i przedzierać się przez Hordy potworów z rozkoszą... Nową odsłonę , zapowiada się że przejdę bo jestem fanem serii. Może zmienie zdanie wraz z postępem w grze. Ale pierwsze wrażenie jest tylko jedno a jest ono takie sobie.

Odnośnik do komentarza

U mnie znów doceniam Eternala trochę bardziej niż "jedynkę". Chyba głównie za większą różnorodność i wywindowanie dynamiki tej gry na jakiś chory poziom, kiedy po poprzedniku wydawało się to nie możliwe. Bawiłem się wyśmienicie, a dwa party DLC sobie pona(pipi)iam już na next genach :problem: Ehh gdyby wszyscy robili tak dopieszczone kontynuacje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...