Skocz do zawartości

Doom Eternal


Pupcio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lpcl
10 godzin temu, Texz napisał:

Jak coś to możesz już spokojnie ogrywać, giera wygląda i śmiga w 1090p/60fpsach co jest bardzo dobrą i rozsądną wartością. Nextgen patch pewnie wyjdzie na dniach, ale to tylko kosmetyka.

Przecież tam jest 1800p a nie 1090p. A uwzględniając, że większość nie widzi różnicy między 1440p z 4k to dawno już powinieneś ograć inch. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Na mnie Doom 2016 zrobil mega wrażenie. Więc jak mam możliwość zagrać w dwojke nawet za pół roku w jeszcze lepsza wersję niż obecną to czemu nie? U mnie widzę ostatnio całkowicie zginął hajp i ogrywane tego co jest na czasie. Przestałem oglądać gry na yt więc nawet menu oglądane na tv pierwszy raz potrafi wywołać uśmiech. Grać w co jest a gierki z GP raczej nie zniknie. Wole sobie poczekać na najlepszą wersję choć już teraz pewnie wygląd i rusza się kapitalnie. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Szymek napisał:

Na mnie Doom 2016 zrobil mega wrażenie. Więc jak mam możliwość zagrać w dwojke nawet za pół roku w jeszcze lepsza wersję niż obecną to czemu nie? U mnie widzę ostatnio całkowicie zginął hajp i ogrywane tego co jest na czasie. Przestałem oglądać gry na yt więc nawet menu oglądane na tv pierwszy raz potrafi wywołać uśmiech. Grać w co jest a gierki z GP raczej nie zniknie. Wole sobie poczekać na najlepszą wersję choć już teraz pewnie wygląd i rusza się kapitalnie. 

 

No w tym rzecz, że jeśli chodzi o Eternala to tam nie ma dużo do poprawy xD Ta gra na XSX zapier,dala 4K/60fps i chyba, że czekasz na to, że wrzucą 120fps opcje to wtedy ma sens. 

Odnośnik do komentarza

A domyślam się bo 2016 na Prosiaku chulal jak zloto. Nie wiem na co czekam bo w sumie nie wiem czego się spodziewać :) tu przydają się łopatki w padzie, może Elita kupię i tak gierka czeka na ogarnie. 

@bluber i proszę nie namawiać do następnego sztosa bo tych Gearsow w coopie nie skończymy :lapka:

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

[quote]Xbox Series X

  • Increased default backwards compatibility mode resolution to 4k at 60 HZ (with dynamic resolution scaling)

[/quote]

 

[quote]Thankfully, that same dynamic resolution scaling allows Doom Eternal to play at full 4K resolution consistently on Xbox Series X – all while maintaining a silky 60fps frame rate.[/quote]

 

A TEXZ dalej rozbija się po forach i pisze, że Eternal działa w 1080 xD

15 godzin temu, 20inchDT napisał:

Kurde Miśki kiedy ten next-gen pacz, bo szkalują gierkę i muszę sprawdzić o co ta drama. Na filmikach wygląda jak mokry sen dla fana stylowych gierek jak DMC.

Lepiej tego nie da się opisać. Od lat jestem fanem DOOM-a i DMC (w sumie obok RE dwie moje ulubione serie) i Eternala odkąd przeszedłem raz, dwa i chyba z 5 razy do tej pory, porównuję do DMC właśnie. Innego takiego FPS-a po prostu nie ma, wszystkie polegają albo na osłonach, albo na circle-strafe'ingu i strzelaniu z czegokolwiek do wszystkich. Eternal wymaga niewiele mniej niż DMC5 na DMD ^^

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość lpcl

At the top of the stack we have Xbox One X which tops out at 1800p, while PS4 Pro comes in with a maximum resolution of 1440p. The vanilla PS4 is maxes out at 1080p and Xbox One S hits a high of 900p. 

Pewnie na xsx nie lata poniżej jak na xox tylko trzyma te 1800p ale 4k to nie jest. 

https://www.google.com/amp/s/www.eurogamer.net/amp/digitalfoundry-2020-doom-eternal-tech-review

 

 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Gra na XSX/XSS dalej korzysta z DRS, ale są to wyższe wartości niż na XOX/XO/XOS, zostało to dodane w jednym z patchy:

 

Cytat

Aktualizacje i ulepszenia dla Xbox
Xbox Series X

Zwiększono domyślną rozdzielczość w trybie zgodności do 4K i 60 Hz (z dynamicznym skalowaniem rozdzielczości).
Xbox Series S

Zwiększono domyślną rozdzielczość w trybie zgodności do 1080p i 60 Hz (z dynamicznym skalowaniem rozdzielczości).


https://slayersclub.bethesda.net/pl/article/3zVPRbO7NW1JlfjdcQplpA/doom-eternal-update-4-patch-notes

Edytowane przez jar3czek
Odnośnik do komentarza

Dziś skończyłem. Ta gra to poezja. Jak opanuje się te wszystkie umiejętności, które są ci oferowane to bawisz się jak za gówniarza w kadilaki i dinozaury na automatach w bufecie na PKP. W porównaniu do wersji z 2016, wydaję mi się, że mapa jest bardziej czytelna. Strasznie przyjemnie się w to gra. Gra jest ultra płynna. Wszystko jest idealnie ze sobą spojone, muzyka 10/10 (chociaż nawet nie jestem fanem metalu), szukanie "znajdziek" jest intuicyjne, a nie wkurzające. Bogaty arsenał, poszczególni przeciwnicy mają swoje słabe punkty, które warto wykorzystywać. Duży plus za to, że gra skrupulatnie tłumaczy co z czym, gdzie i kiedy.

 

Jak ktoś jest zainteresowany to wystawiłem właśnie swoją kopię na pchlim targu. (PS4)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to co się w tej grze odwala, to brak pytań. Najpierw człowiek się wkurza na elementy platformowe, ale później wchodzi do bramy slayer'a i zaczyna się istna rzeźnia. Ale kurde, jak się nie zbiera ulepszeń i nie dopakuje postaci, to ja nie wiem jak w to grać..  Uważam, że gra na normalu jest wymagająca i nie ma tu miejsca na Johna Rambo, ale trzeba naprawdę kombinować, jak czyścić poziomy z potworów i wachlować broniami.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
19 minut temu, kubson napisał:

nie ma dokładniej daty, ja tam czekam na drugi dodatek, mam nadzieje ze w pierwszej połowie tego roku się ukaże 

Cholera to ma być jeszcze drugi fabularny? Skurczybyki nie opierdalają się tam. 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
10 minut temu, Nyu napisał:

Wg umowy musi być do marca, bo za to zapłacili klienci "year one pass", w tym ja. No i na streamach Hugo raczej potwierdza, że DLC2 jest gotowe, tylko szlifują. Jest zapowiedź nowej broni i przeciwnika Screecher, którego zabicie buffuje resztę.

 

Ipcl, nie domyśliłeś się po tytule poprzedniego? xd

Nie skończyłem poprzedniego, na razie szarpie się z tv ale rozumiem co masz na myśli. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.