Skocz do zawartości

Doom Eternal


Pupcio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
55 minut temu, Rotevil napisał:

Właśnie kupiłem w promce deluxe, ta gra to jakaś miazga, czytałem sporo przed zakupem, że jest szybsza niż doom 4, ale nie spodziewałem się, że aż tak. Gram na koszmarze i godzinę męczyłem się z tą pierwszą bramą Slayera, aż się spociłem, ale warto było, satysfakcja niesamowita:obama:.

Początek jest trudny bo nie mamy jeszcze za bardzo arsenału + brak perek. Zobaczysz w DLC co się będzie działo :gigabeta:

Przez rozmowy na discordzie chodzi teraz za mną ochota żeby przejść ponownie wszystko na ultra nightmare.

Odnośnik do komentarza

No niby była informacja po pierwszej śmierci, żeby wrócić do tej bramy jak się wzmocnię, ale się uparłem, że zrobię teraz, no i jak mnie zalała horda tych diablików za pierwszym razem, to nie wiedziałem co się dzieje :pawel:. Uciekałem w takiej panice, że do tej pory się z tego śmieje:D. Adrenalina taka, że trochę ryzykowne w to grać przed pójściem spać :sonkassie:.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dziś skończyłem, to co się odpierdala pod koniec gry, to nie mam słów:obama:. Genialna gra, przeszła moje najśmielsze oczekiwania, bo po doomie 2016 byłem trochę rozczarowany. Po czwartej albo piątej bramie slayera miałem wątpliwości czy dam radę na tym koszmarnym poziomie trudności przejść tą grę, ale udało się, te końcowe lokacje to jest chyba poziom tych bram. Jak dla mnie jest to dycha, nie wiem jakim cudem niektórym się nie podobała ta gra, twórcy przeszli samych siebie i czekam niecierpliwie na ich kolejną grę, którą kupię w ciemno. Zostały jeszcze dodatki, ale je chyba zostawię po gowie, bo trzeba trochę odpocząć :ragus:.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Podpisuję się pod tym słowami. I to nawet gdybym grał w Eternala bez włączonego dźwięku. Ze ścieżką to są po prostu oderwane jaja. Najlepszy FPS stworzony przez czlowieka. Mam cyfrówki zarówno na poprzednią generację jak i aktualną. A dzięki temu topicowi przypomniałem sobie, że miałem dokupić pudło. I tak też zrobię!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...