Skocz do zawartości

Doom Eternal


Pupcio

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, messer88 napisał:

Wybrałem rt mode zmieniłem tylko fov i przy starym save slocie mnie wyrzuca do dasha po loadingu

 

new game hula wszystko 

 

Ale ta gra jest dobra :)

A ja mam cały czas problem... 

Obojętnie czy wybiorę opcję z RT czy bez to mnie wywala do dasha. 

Nawet skasowałem sejwa i zaczynam kampanie od nowa i także gra się wysypuje... 

Ładuje niby do 37% i wychodzi do dasha. 

Skasowałem całość i zasysam jeszcze raz ale widzę że ten update jakiś mało dopracowany. 

Mam tylko nadzieję że po ponownym ściągnięciu gra ruszy bo czekałem bardzo na tego patcha. 

 

Ma ktoś jeszcze podobne problemy na XSX lub innym systemie? 

Odnośnik do komentarza
A ja mam cały czas problem... 
Obojętnie czy wybiorę opcję z RT czy bez to mnie wywala do dasha. 
Nawet skasowałem sejwa i zaczynam kampanie od nowa i także gra się wysypuje... 
Ładuje niby do 37% i wychodzi do dasha. 
Skasowałem całość i zasysam jeszcze raz ale widzę że ten update jakiś mało dopracowany. 
Mam tylko nadzieję że po ponownym ściągnięciu gra ruszy bo czekałem bardzo na tego patcha. 
 
Ma ktoś jeszcze podobne problemy na XSX lub innym systemie? 
Wiem że to nie ten temat, inna gra ale ja mam do tej pory problem z the evil within 2. Gra tylko działa offline, jak konsola podłączona do netu, wywala do dasha
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Czoperrr napisał:

Jestem po ponad godzinnej sesji i działa wyśmienicie. Natomiast znacznej różnicy w grafice nie zauważyłem.

 

OK obejrzałem porównanie i tutaj już różnice można dostrzec, podczas gry może nam to umknąć:

 

Też ogromnych różnic nie widzę ale to jedynie świadczy że stara wersja była naprawdę dobrze zrobiona. 

Osobiście gram bez RT czyli w natywnym 4K.

Wtedy trochę widać różnicę w texturach w wyższej rozdzielczości. 

 

Odnośnik do komentarza

Zacząłem drugie podejście. Za pierwszym razem pograłem z 2-3 godziny i odpuściłem. Irytacja poziomem trudności/moją słabością, fragmentami platformowymi... Byłem bliski aby wywalić z dysku i zapomnieć. Łatka pod nextgeny była bodźcem aby spróbować jeszcze raz. 

Bardziej nie mogłem się pomylić przy pierwszym podejściu. Nie przypominam sobie gierki wobec której tak zmieniłbym zdanie. Ok - rozumiałem nad czym te zachwyty, ale uważałem, że to nie dla mnie. Teraz? Sesja ponad 4 godzina i mi mało. Ta gra to jakieś mistrzostwo świata - nie mogę się oderwać. I nawet ten poziom trudności (normal), który na początku był nie do ogarnięcia teraz wydaje się przystępny. 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Aleks napisał:

Zacząłem drugie podejście. Za pierwszym razem pograłem z 2-3 godziny i odpuściłem. Irytacja poziomem trudności/moją słabością, fragmentami platformowymi... Byłem bliski aby wywalić z dysku i zapomnieć. Łatka pod nextgeny była bodźcem aby spróbować jeszcze raz. 

Bardziej nie mogłem się pomylić przy pierwszym podejściu. Nie przypominam sobie gierki wobec której tak zmieniłbym zdanie. Ok - rozumiałem nad czym te zachwyty, ale uważałem, że to nie dla mnie. Teraz? Sesja ponad 4 godzina i mi mało. Ta gra to jakieś mistrzostwo świata - nie mogę się oderwać. I nawet ten poziom trudności (normal), który na początku był nie do ogarnięcia teraz wydaje się przystępny. 

Wiesz, to jest dziwne, bo mam dosłownie tak samo jak ty. Jakoś nie umiałem tej gry ogarnąć przed nextgenowym patchem, a teraz szarpię w najlepsze, rozrywam i podpalam do woli. Nie wiem co może być tego przyczyną. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...